REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet w Przemyslu i okolicach.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Internet w Przemyslu i okolicach.

i co ten twoj cytat mial udowodnic? ze nie tylko ty jestes "znawca internetu"?

Komentarz

Na dodatek cytat z 2005 roku.
      Pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
        i co ten twoj cytat mial udowodnic? ze nie tylko ty jestes "znawca internetu"?
        Nie,ma na celu uświadomić aby omijać szerokim łukiem taką firmę jak mediacon.
        Być może przejdę to firmy Toya,kumpel mówił że mu nie zrywa połączenia jak mi.
        A pisanie reklamacji że na każdym kompie mam tak samo do mediacon nie dociera widocznie trzeba napisać alfabetem Morsa.

@Kornik żal.pl

Komentarz

Miałem kiedyś Mediacon, a teraz mam Toye. Porównując tych dwóch dostawców to cóż, różnica jest jak między maluchem a np. Fordem mondeo. I wcale nie dotyczy to kwestii prędkości. Korzystając z mediacon, przerwy i to dość długie, niekeidy nawet po 2 dni, zdarzały się dość często. Oczywiście można sobie było to pózniej odliczyć od rachunku. Ale jakoś nie miałem ochoty prowadzić prywatnego dzienniczka przerw w dostawach internetu. Kwestia dodzwonienia się też była dość trudna, a często już jesli dostapiłem zaszczytu rozmowy to w zasadzie niczego nie wnosiła do tego co już mi było wiadamo czyli - internet będzie jak usunął usterke czyli nie wiadomo kiedy. W przypadku Toya przerw w dostawie naliczyłem póki co 3 - mam juz z rok czasu. Jedna z przerw była ogłaszana a druga nastąpiła w 2 dzień świąt BN - i trwała stosunkow długo bo aż 3 godziny. Podejrzewam że gdyby w taki dzień net padł mi z mediacon to pewnei bym czekał do Nowego Roku, zapisując skrzętnie godziny, minuty i dni. Dodzwonić się do Toya jest w sumie łatwo bo są 2 numery i jest to osobna firma ktora zajmuje się siecią. Informacje jakie uzyskałem np. ostatnio dzwoniąc mnie jako "znawcy internetu" i ogólnie z zakersu informatyki w zupełności mi rozjasniły kwestię tego że sam sobie zablokowałem internet - to była ta trzecia przerwa. Tak więc jeśli ktoś się boi burz, śnieżyc, większego wiatru bo w takich okolicznociach najcześciej następowały przerwy z mediacon to polecam Toya.

Komentarz

Zamieszczone przez gozel Zobacz posta
            Miałem kiedyś Mediacon, a teraz mam Toye. Porównując tych dwóch dostawców to cóż, różnica jest jak między maluchem a np. Fordem mondeo. I wcale nie dotyczy to kwestii prędkości. Korzystając z mediacon, przerwy i to dość długie, niekeidy nawet po 2 dni, zdarzały się dość często. Oczywiście można sobie było to pózniej odliczyć od rachunku. Ale jakoś nie miałem ochoty prowadzić prywatnego dzienniczka przerw w dostawach internetu. Kwestia dodzwonienia się też była dość trudna, a często już jesli dostapiłem zaszczytu rozmowy to w zasadzie niczego nie wnosiła do tego co już mi było wiadamo czyli - internet będzie jak usunął usterke czyli nie wiadomo kiedy. W przypadku Toya przerw w dostawie naliczyłem póki co 3 - mam juz z rok czasu. Jedna z przerw była ogłaszana a druga nastąpiła w 2 dzień świąt BN - i trwała stosunkow długo bo aż 3 godziny. Podejrzewam że gdyby w taki dzień net padł mi z mediacon to pewnei bym czekał do Nowego Roku, zapisując skrzętnie godziny, minuty i dni. Dodzwonić się do Toya jest w sumie łatwo bo są 2 numery i jest to osobna firma ktora zajmuje się siecią. Informacje jakie uzyskałem np. ostatnio dzwoniąc mnie jako "znawcy internetu" i ogólnie z zakersu informatyki w zupełności mi rozjasniły kwestię tego że sam sobie zablokowałem internet - to była ta trzecia przerwa. Tak więc jeśli ktoś się boi burz, śnieżyc, większego wiatru bo w takich okolicznociach najcześciej następowały przerwy z mediacon to polecam Toya.
            Wielkie dzięki kolego,powiedz mi jeszcze ile tam się płaci za łącze 1 MB bez umowy i bez kablówki ( wiem że jest taka opcja ).

Komentarz

www.toyanet.pl

Komentarz

Zamieszczone przez pewe Zobacz posta
                dzięki

Więc o Toya mogę zapomnieć :

"sterowniki na płycie CD niezbędne do współpracy modemu przez port USB w systemach Windows 98/ME/2000/XP,"

Mam Vistę :-/

Komentarz

Zadzwon na infolinie i sie spytaj czy modem ktory daja razem z usluga bedzie dzialal na systemie windows vista. Jak nie wiedza to niech ci poda nazwe i model modemu. Sprawdzi sie w internecie czy sa sterowniki.

Komentarz

czy mógłbym uzyskać opinie na temat internetu radiowego firmy http://www.speedcon.pl/

Komentarz

Zamieszczone przez Daeli Zobacz posta
                      dzięki

Więc o Toya mogę zapomnieć :

"sterowniki na płycie CD niezbędne do współpracy modemu przez port USB w systemach Windows 98/ME/2000/XP,"

Mam Vistę :-/
                      Zadzwoń do BOK Przemyśl, żadnych sterowników nie musisz instalować, do wyboru masz modem LAN lub bezprzewodowy. Z Vistą też chodzi.

Komentarz

No ja mam Mediacon od dobrych 10 lat (wtedy jeszcze inaczej się nazywali) i na początku to był koszmar, ale wtedy rządziły połaczenia modemowe 33,6kbps i pakiety TP na minuty więc nie wybrzydzałem

W ciągu ostatnich powiedzmy 2 lat nie jest źle, a mam ich łącze w dwóch mieszkaniach, w różnych częściach miasta. Internetu jeżeli nie ma to rzadko i na dość krótko (kilka minut przeważnie). 2-3 dłuższe przerwy były w styczniu bo pewnie coś tam kombinowali z okazji przejęcia firmy przez Hyperion (m.in. zrezygnowali z PPPoE, przez co musiałem poprzestawiać setupy routera, ale powiedzieli co i jak przez tel., choć czasami trudno się dodzwonić było...).

Cały czas myślę o przesiadce na innego dostarczyciela neta, ale jakoś nie widzę niczego lepszego. Wszystko super zajebiaszcze w reklamówkach, a jak już masz to wyłażą niedociągnięcia i bujaj się z umowami podpisanymi na 2 lata.

Komentarz

Panowie a nie lepiej DSL'a od Tepsy? Ja to mam w bloku, wszystko na legalu i żadnych przerw. Jedyna wada to cena

Komentarz

W Przemyślu chodzi PlayOnline, gdyby ktoś chciał sobie kupić. Dowiedziałam się z praktyki. Wreszcie.
                            Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

blueconnect,playonline,i bezprzewodowy internet z plusa i orange nie polecam na przemyśl. Takie cacko dobre jest w dużych miastach. U nas słabo to idzie.

Komentarz

Zamieszczone przez Rocky Zobacz posta
                                blueconnect,playonline,i bezprzewodowy internet z plusa i orange nie polecam na przemyśl. Takie cacko dobre jest w dużych miastach. U nas słabo to idzie.
                                Tak było, ale to się zmienia. Np w Krakowie jest więcej użytkowników i nadajniki są często przeciążone. Natomiast w Przemyślu działa przyzwoicie.
                                Wg mnie nie jest to dobre rozwiązanie dla użytkowników domowych, limit danych 1GB (przy abonamencie 49 netto) szybko się kończy, a transfer ostro hamuje. Jeżeli potrzebujesz internet "wszędzie" to sprawdzi się jako drugie łącze - mobilne do laptopa.

Komentarz

Pracuję...
                                X