REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet w Przemyslu i okolicach.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Nie wejdzie, a weszla. Internet4U http://www.internet4u.pl
    Pozdrawiam

Komentarz

Mam takie pytanie - czy internet z PTvK Toya jest dobry? Czy możecie mi zaproponować lepszy pakiet?
      - Oficjalna strona UM w Przemyślu
      - Najlepszy serwis o Przemyślu
      - Oficjalne źródło informacji MKS "Polonii"

Komentarz

internet4u
        mediacon
        ntechnic
        token
        eurosoft
        jest jeszcze jakas jedna, co nadajnik maja niedaleko kopca, nazwy nie znam
        nawet millenium udostepnia tak neta, tylko pewnie dla mniejszej ilosci osob, chociaz slyszalem, ze sie przykladaja do roszerzania dzialalnosci
        sam jestem w wiekszej sieci, niedaleko sa ze 2-3 inne,
        duzo duzo jest takich sieci i firm i to nie, ze maja 5 osob ;] kiedys orientowalem sie w tym temacie, bo potrzebowalem neta, stan na dzisaj jest pewnie jeszcze wiekszy
        "A tousend miles' jurney begins with a single step."

Komentarz

A ile z tych sieci jest zgloszone w URTiP? (oprocz mediacon)
          Pozdrawiam

Komentarz

osobiscie znam wlasciciela jednej z tych firm (preznie sie rozwija, ale nie tylko w temacie sieci), to gosciu ma zezwolenie, a wogole jak czasami wlasnie do niego wpadam to lubi opowiadac co sie dzieje w tym temacie, dlatego teraz tez troche wiem o tym.

Komentarz

Polecam TP Neostrada, albo internet z TOYI - wysoka jakość usług.
              Nie polecam tej największej sieci radiowej w Przemyślu na literkę "m" - to jest zwykła amatorszczyzna, internet tam jest "okresowo" - zależy z której strony wiatr zawieje . Oraz podobnych klonów m.in. sieci blokowych. W którch co jakiś czas lubi się coś popsuć, a później są problemy z naprawą i usunięciem usterki bo admin pojechał na ryby, albo poszedł na imprezę. Dodatkowo łącze jest przeciążone przez ssaczy.

Komentarz

opserwvtor mediacon to nie tylko radio, spora czesc sieci oparta jest na miedzi lub swiatlowodzie. Czyje lacze jest przeciazone? Z internetem z toyi tez bywa roznie
                Pozdrawiam

Komentarz

odpowiednio skonfigurowany serwer i nawet 100% zuzycia lacza nie swiadczy o tym, ze net bedzie zle dzialal a o jezeli chodzi o tych adminow to zawsze jest takie ryzyko, sam mam podobnie z sieci, ale przeplacac dla Telekomuny nie mam zamiaru

Komentarz

dymek1, poważnie millennium udostępnia Internet? Za ile, ile kosztuje podłączenie? Jakie mają łącze? W jaki sposób planują rozszerzenie działalności i skąd to wszystko wiesz?
                    I ostatnie, całkiem poważnie pytam. Która firma poza mediaconem ma pozwolenie URTiPu? Moim zdaniem to ważne kryterium, czy właściciele firmy podchodzą do tematu profesjonalnie, czy robą wszystko bez pozwolenia.

Komentarz

ntechnic na pewno ma, iternet4u, zreszta zawsze mozesz sie spytac, a o Millenium to slyszalem pare miechow temu, ze sie przymierzali do tego, ale jak jest to nie mam pewnosci

Komentarz

witam
                        miałem connectora przez 9 miesiecy (pakiet 128kbps) i problemom nie było końca, telefony do biura napraw, odwiedziny na XI pietrze w serwerowni itp, itd, i nic sie nie polepszało. transfer był niezły ale tylko momentami, wiekszosc czasu to było brak połaczenia z netem, czasem po kilka dni. po prostu żałosne to było.
                        teraz mam toya net pakiet 128kbps za 59 pln (od 8 miesiecy) i moze 2 dni byłem bez netu (prace konserwacyjne) - róznica jest kolosalna , to działa 24/7 bez żadnych problemów (ip jest stały).
                        polecam
                        jacyk

Komentarz

Ja mam w sieci Internet Dsl-a 1000(1Mbit)i nie narzekam transfery to średnio przy jakimś tam obciążeniu od 70-128kB/s więc jest ok jak na sieć i dzielone łacze Brak limitów, stałe IP, cena to 20 zł miesięcznie. Teraz na wakacjach wszyscy przechodzą na 2Mbity przy tym samym abonamencie więc tutaj bedzie juz full wypas Jedyny ból to kiepski upload tylko 32 kB/s:/ ale wrazie czego mozna sobie dokupić

@dymek1
                          Z tego co się orientuje to wszyscy oprócz TOYI korzystają z Tepsy(polpak) więc siłą rzeczy jeśli masz neta z od miejscowych "szamanów" z wyjatkiem TOYI to na bata bulisz Tepsie:D

Skoro u nas tak duzo jest radiowców to czemu sie nie podlaczyc na lewo? Nie podziala się długo ale w razie "w" to się może przydac Pozdro

Komentarz

setka a Toya lacza skad ma?
                            Pozdrawiam

Komentarz

@Kornik
                              Toya ma własną sięc szkieletowa przecież nie jest z Przemyśla tylko z łodzi jak juz Jesli masz dostęp do tłacza toyi to sobie przesledz trase pakietow i bedziesz wiedzial Toya ma tylko przyłacza do niezaleznych, najwiekszych polskich sieci i tyle.

Komentarz

Ale Łódź jest daleko. Nie mów, że TOYA ma własne kable z Przemyśla do Łodzi.

Komentarz

Pracuję...
                                X