REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet w Przemyslu i okolicach.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

@d O'she
    a czy ja mopwie ze maja podciagniete kable z p-sa do lodzi? sa polaczeni innym sposobem, moga dzierzawic lacza od tp sa, tktelekom(jako ISP) lub satelita. jak widzisz mozliwosci jest wiele.

Komentarz

No to sie zdecyduj sie wkoncu czy maja te lacza z tepsy czy nie?
      Pozdrawiam

Komentarz

No właśnie z tego co wiem o sieciach to do Przemyśla akurat możliwości jest _NIEWIELE_. A z satelitą to żartujesz, prawda?

Komentarz

Ze sledzenia pakietow wynika jasno, ze maja w p-slu lana nastepnie lan z przemysla polaczony jest z lanem z lodzi, lan lodzki do wezla z netem dla toyi potem ppolaczenie z atm w wawie i atm z tepsa potem pakiet biegnie z wawy do krakowa, z krakowa do rzeszowa i dalej juz do mnie - tak po krotce wyglada to na podstwie sledzenia pakieto z toyi w przemyslu do mojego lacza idsl w tp sa rowniez w ps-lu.

Komentarz

Odp: Internet w Przemyslu i okolicach.

Słyszeliście, że w Bielsku Białej firma z Izraela razem w Polską firmą wdrożyła nową technologię WiMAX (szerokopasmowy dostęp do netu drogą radiową)?
            Chodzi o dostęp do internetu drogą radiową ale w częstotliwości na którą trzeba mieć koncesję - unika się wielu problemów sieci WiFI, ale co najważniejsze jeden dobrze zlokalizowany nadajnik obejmuje zasięgiem obszar o średnicy 50 km!!!
            Opiera się to o technologię tej firmy z Izraela oraz chip Intela, który dla niej został zaprojektowany.

URTiP przyznał na początku sierpnia czy lipca bodajże 4 koncesje na częstotliwości ogólnopolskie pozwalające na budowę sieci w częstotliwości w której działa WiMAX - i z tego co czytałem NASK oraz NETIA zapowiedziały budowę sieci opartą o WiMAX.
            Netia ma budować sieć już w tym roku i zaczyna od woj. świętokrzyskiego?!
            Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Zamieszczone przez Baszczu
              W jaki spob macie neta u siebie? prosze o podanie adresu strony firmy lub aresu meijsca ulicy gdzie taka firma sie znajduje co podlancza neta w Przemyslu lub okolicach. z ktorej macie neta,poszukuje jakiegos radiowego neta w rozsadnej cenie za miesieczna opłate - pozdraiwam i dzieki za odp.
              juz mam neostrade.

Komentarz

hmmm niezle ale do nas nie dojda a ja od wrzesnia chyba przechodze na 4 Mbitowego DSL-ka bedzie jazda:D ale i tak szkoda ze u nas nie ma Chello bo juz wprowadzaja az 12 Mbit a to juz cos na polskie warunki

Komentarz

12 Mbit z jakim uploadem?
                  Pozdrawiam

Komentarz

Mam pytanie.

Czy ktoś coś o tym wie? http://kmiecie.pl/internet/

Proszę o opinie.. Z góry dziękuję.

Komentarz

Netka, kolega w pracy u mnie ma internet właśnie z kmiecia.pl i mówi ze rewelacja - bardzo dobre transfery i duzo ciekawych rzeczy w otoczeniu sieciowym :yltype: .

Szkoda że jestem pare metrów za daleko, bo od razu bym sie podpiął...
                      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Dziękuję za info! :worhip:

A którą ma prędkość?

Pozdrówka.

Komentarz

Ehh my chyba składamy wypowiedzenie Medicon i decydujemy się na coś innego ...

Komentarz

Dokładnie Uśmiechnięta, to samo zamierzamy zrobić. :?

Komentarz

@Kornik
                              Upload 1024 kb/s

@tira-rira
                              No faktycznie mozna poszalec na najsyzbszym łaczu 256/48 z kmiecie.pl :D Szybkie transfery?:D GDZIE??:D Download kiepski a upload to porazka tyle co modem:D Jedyny plus to otoczenie sieciowe o ile ktos cos udostepni bo jak nie to nic nie ma

Komentarz

Dla zainteresowanych - Pojawiła się nowa możliwość. Na Krasińskiego obok Ramzesa i Solei jest sklepik komputerowy i tam można się pytać o założenie internetu! Dopiero zaczynają zakładać w Przemyślu i tak przykładowo do 256 ma być za 39zł [w MediaCon do 128 jest za 51zł!]. Będzie szło drogą radiową. Koszt instalacji jakieś 100zł z groszem, nawet w przypadku chętnej tylko jednej osoby! Mamy się pytać jeszcze grudzień-styczeń, bo wtedy mają dotrzeć bliżej osiedla.

Hm.. interseujące, hm..

Komentarz

Pracuję...
                                X