REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet w Przemyslu i okolicach.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Internet w Przemyslu i okolicach.

300 metrów, dobre Chyba z panelem w ręce.

Komentarz

jaki mają SIID te sieci darmowe?

Dołącz do mnie:

Komentarz

Czy ktoś już korzysta z neostrady fiber, jak wrażenia?

Zamieszczone przez PiwaRegionalne Zobacz posta
        1.4mb/s tutaj ale netia ma downtim'y cały czas, net pada sam z siebie od kilkudziesieciu sekund do pół dnia czasami (te pół dniowe to rzadko, rozłączenia krótsze czyli kilkadziesiat sekund do godziny bardzo często) juz nawet do nich nie dzwonie bo nie ma po co, w jednym dniu netia zdycha z 15-20 razy (krótkie rozłączenia) swoja droga jestem ciekaw czy inni maja podobne doswiadczenia?

tepsa jak miałem chodziła nieporownywalnie stabilniej ale wyciagała tylko 6mbit max u mnie.
        100 % potwierdzam, nie bierzcie netii, sporo osób ma z nią problemy w przemyślu. Masz prawo do rezygnacji z netii bez ponoszenia kosztów, po uprzednim zleceniu wywiadu technicznego i sprawdzenia parametrów linii, najpewniej wykażą, że masz za dużą prędkość.
        Ja miałem netię, i mimo zmniejszenia prędkości, nie rozłączało tak często, ale za to było bardzo dużo problemów technicznych z przyczyn netii, brat w tym samym czasie miał z tepsy(w tym samym lokalu) i jego internet działał bez problemowo.

W dodatku jeszcze co do netii, to ona wszystko dzierżawi od tpsa, nie wprowadza żadnych nowych urządzeń, niczego, więc często jest tak, że jak tpsa wprowadzi nowe rozwiązania, polepszy linię, to będąc w netii nie wykorzystasz tego, bo "nie będzie wolnych miejsc".
        Ostatnio edytowany przez hoo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez olekzakapior Zobacz posta
          jaki mają siid te sieci darmowe?
          przemyslnet-test
          Pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez olekzakapior Zobacz posta
            jaki mają SIID te sieci darmowe?
            Miałeś na myśli SSID zapewne? A ściślej rzecz ujmując, ESSID. (nazwa stanowiąca literał)

Korzystając z okazji chciałbym zapytać użytkowników sieci Alfaks, czy też macie takie kilkusekundowe przerwy w działaniu neta na kablu? O każdej porze i to dość często, do tego stopnia, że rozmowa na gadu staje się uciążliwa, bo co chwilę go rozłącza. Koleś w sklepie twierdzi, że to coś u mnie i jawnie robi ze mnie idiotę. Przy okazji powiedział, że w czerwcu zachodzą zmiany w cenniku. Trzeba mieć nadzieję, że w końcu poprawią działanie swojej sieci.

Komentarz

Zamieszczone przez Manex Zobacz posta
              Czy ktoś się orientuje jak wygląda dostępność Netii w Pślu ? Jaka prędkość można wyciągnąć przy usłudze "max 20 mb/s" ?
              wejdź na stronę http://skantarek.netia.pl/skantarek/...FD8BFB7748229C, wpisz tam swoje dane i sprawdzi Ci ile będziesz miał na 100% zapewnione w ofercie Max 20 (mi pokazuje, że minimalne i zapewnione będzie łącze 13Mbit/s, w rzeczywistości 15-19Mbit/s - zależy od pory dnia - Żołnierzy I AWP).

Komentarz

Wlasnie siedze w rynku i miejskie hotspoty pokrywaja zasiegiem caly rynek,przynajmniej na moim urzadzeniu. Predkos max 512kbps, porty poblokowane az nadto bo nie dzialaja komunikatory takie jak gtalk,gg i skype.

Dołącz do mnie:

Komentarz

To do czego ten internet ma służyć jak nic nie działa? Może ma chociaż połączenie z urzędami żeby można było się włamać.

Komentarz

Dataz do przeglądania stron
                    "Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." Albert Einstein (1879-1955)

"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem." Rudyart KIpiling (1865-1936)

"Experto credite - wierzcie doświadczonemu; wierzcie temu, który sam doświadczył; temu, kto doświadczył na własnej skórze." Wergiliusz

Komentarz

Zamieszczone przez hoo Zobacz posta
                      Czy ktoś już korzysta z neostrady fiber, jak wrażenia?
                      Jestem użytkownikiem Neostrady Fiber, testowałem bez użycia aplikacji flashowych. Prędkość downloadu 4,75MB/s (38Mb/s), czyli jest dobrze. Upload również całkiem niezły.

Pozdrawiam

Komentarz

A jak pingi?

Komentarz

Witam, chciałbym się spytać forumowiczów, jakiego operatora internetu polecacie dla mieszkańca ulicy Mickiewicza (okolice poczty)? Aktualnie korzystam (na moje nieszczęście) z internetu mobilnego Play Online i wkrótce chciałbym zacząć korzystać z usług innej firmy. Mieszkam w kamienicy, co sprawia, że niestety mam ograniczony wybór. Kolega poleca usługi firmy Alfaks, czy rzeczywiście jest ona dobra? Może jest jakiś lepszy wybór jeśli chodzi o moją lokalizację? Zależy mi głównie na niezawodności w dostawie internetu, cena znajduje się na drugim miejscu.

Komentarz

w którym dokładnie miejscu mieszkasz? Przed czy za pocztą? Alfę odradzam - ze względu na pingi. Dla firm i instytucji to jest w miarę, dla prywatnych odbiorców - tragedia.

Komentarz

Zamieszczone przez PioDer Zobacz posta
                              w którym dokładnie miejscu mieszkasz? Przed czy za pocztą? Alfę odradzam - ze względu na pingi. Dla firm i instytucji to jest w miarę, dla prywatnych odbiorców - tragedia.
                              Przed pocztą, w kamienicy naprzeciwko wyjścia z tunelu pod torami (Plac Legionów dokładniej). Zatem jakiego dostawcę mógłbyś polecić? Mediahost? Czy może lepiej spróbować pozałatwiać coś z Netią?

Komentarz

masz antenę tel-kompu na dachu kamienicy nad barem, może nawet nie będziesz musiał dzierżawić sprzętu odbiorczego, zapytaj.
                                Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                                X