REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet w Przemyslu i okolicach.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Internet w Przemyslu i okolicach.

Ja na Media Con kiedyś narzekałem i sam chciałem z nich zrezygnować ale teraz jestem z nich zadowolony. Dobrą są firmą wszystko można z nimi zalatwić. Naprawdę poprawili się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
    Internet mają dobrej jakości i już niedługo będzie szyfrowany.

MediaCon w kablu jest ok

Polecam wszystkim

jeżeli internet kablowy to TYLKO MediaCon

Pozdrawiam
    Hema3131@o2.pl

Komentarz

Zamieszczone przez Czaka1313
      Ja na Media Con kiedyś narzekałem i sam chciałem z nich zrezygnować ale teraz jestem z nich zadowolony. Dobrą są firmą wszystko można z nimi zalatwić. Naprawdę poprawili się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

MediaCon w kablu jest ok

Polecam wszystkim

Pozdrawiam
      Hema3131@o2.pl
      ...taaaa jasne...
      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

• Zamieszczone przez klient_bez_netu
        widać profesjonalizm firmy, która publikuje dokumenty w formacie doc.
        heh szkoda gadać.

Zamieszczone przez n0rek
        tak nabilem sobie nastepnego posta by posluchac a raczej poczytac jak mi pierd... idiotyzmy na gg, jak chcesz pokozaczyc to sie najpierw przedstaw a pozniej masteruj przez kabelek lub jak wolisz sygnal
        to sie zastanów wcześniej nad tym co piszesz... bo aż nie chce się tego czytać.

Zamieszczone przez Czaka1313

MediaCon w kablu jest ok

Polecam wszystkim

Pozdrawiam
        Hema3131@o2.pl
        a świstak siedzi i zawija je w te sreberka....
        Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].
        --
        Z pozdrowieniem
        Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
        - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Zamieszczone przez kinta
          widać profesjonalizm firmy, która publikuje dokumenty w formacie doc.
          heh szkoda gadać.
          A co ma piernik do wiatraka, format jak kazdy inny.

Zamieszczone przez kinta
          a świstak siedzi i zawija je w te sreberka....
          tak moj DSL jest cacy reszta jest be.
          Pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez Kornik
            A co ma piernik do wiatraka, format jak kazdy inny.
            ano nie bardzo. o rtf słyszałeś? o pdf nie wspomnę. a niedawno również ODF wszedł jako standard publikacji.
            a co do uwag na temat DSLa, to nie będę komentował...cóż, skoro brak Ci argumentów...
            --
            Z pozdrowieniem
            - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Regulamin mcon to rozbój w biały dzień. Popatrzcie jakie są konsekwencje za zerwanie umowy przed terminem. Kiedyś byłem klientem mcon obecnie internet4u. Przez radio internet4u chodzi zdecydowanie lepiej niż mcon, jest tu trochę drożej, no niestety p2p dopiero po 23 godzinie ale ma się to zmienić. Mają teraz promocje - za przejście od innego operatora do końca sierpnia internet gratis.

Komentarz

... dla zainteresowanych - strona ntechnic.com.pl działa - jest nowy cennik dostępu do internetu :-)

Komentarz

kinta a moze to po prostu tobie brakuje wiedzy i argumentow bo jakos narazie nic nie wynika z twoich postow ani tez nie zablysnales wiedza ktora by mogla nas przekonac

Komentarz

• Re: Odp: Internet w Przemyslu i okolicach.

Zamieszczone przez mjaroch
                    ... dla zainteresowanych - strona ntechnic.com.pl działa - jest nowy cennik dostępu do internetu :-)
                    Nie ma co... strona wypas... Lepszą moja babcia by na drutach wydziergała...

Komentarz

• Odp: Re: Odp: Internet w Przemyslu i okolicach.

Zamieszczone przez fedey
                      Nie ma co... strona wypas... Lepszą moja babcia by na drutach wydziergała...
                      ... też prawda :-))

Komentarz

Ktoś napisał że mcon poprawił się w swoich usługach, tak to prawda net działa jak żyleta bardzo szybko i wydajnie i teraz mozna powiedziec ze net jest 24h/dobę ale za to co mi zrobili ostatnio(strony przez cały miesiąc wczytywały się z szybkościa około 200bajtów/s i jeszcze nam za to kasy nie zwrócili) zeerwaliśmy umowe i teraz przechodzimy do eurosoftu.Czasami tak się coś mconowi przestawi na kożyść moją że mam neta 2MB/s download/upload :D

Pozdrawiam

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek
                          kinta a moze to po prostu tobie brakuje wiedzy i argumentow bo jakos narazie nic nie wynika z twoich postow ani tez nie zablysnales wiedza ktora by mogla nas przekonac
                          no Ty akurat błyszczysz...wiedzą, intelektem, i doświadczeniem...ROTFLMAO.
                          i jakoś Ciebie nie chce mi się przekonywać. i nie mam zamiaru tego robić.
                          --
                          Z pozdrowieniem
                          - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

z tym ze ja wcale nie uwazam ze posiadam niewiadomo jaka wiedze na ten temat, za to ty postrzegasz siebie jako wszechwiedzacego... i to ty powinienes pokazac nam swoja domniemana wiedze, ktorej zreszta tutaj nie widac
                            jak chcesz pokazac co potrafisz to pogadaj np. z kornikiem ktory jest mocno w temacie

Komentarz

Zamieszczone przez muchakk
                              ...(strony przez cały miesiąc wczytywały się z szybkościa około 200bajtów/s i jeszcze nam za to kasy nie zwrócili)...
                              A reklamacja byla skladana?
                              Pozdrawiam

Komentarz

Skadanie reklamacji by nic nie dało gdyż wszyscxy wiedza ze mcon.pl zawsze się od nich odwołuje, a oni wiedzieli ze mają uszkodzony nadajnik dzwonliśmy zeby prezyjechali a facet powiedział ze nie ma sęsu bo to u nich jest awaria

Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                                X