REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet w Przemyslu i okolicach.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Internet w Przemyslu i okolicach.

W jaki spob macie neta u siebie? prosze o podanie adresu strony firmy lub aresu meijsca ulicy gdzie taka firma sie znajduje co podlancza neta w Przemyslu lub okolicach. z ktorej macie neta,poszukuje jakiegos radiowego neta w rozsadnej cenie za miesieczna opłate - pozdraiwam i dzieki za odp.

mediacon (dawny connector)

Pakiet STANDARD
    przepustowość do 128 Kbit/s
    opłata miesięczna - 51 zł :roll:

pozdrawiam

Komentarz

dzieki prosze o jeszcze .pozdr.

Komentarz

no ja mam z Tepsy, 128, opłata 70...

Komentarz

własnie zapomniałem napisać ze o TP wiem wszystko ale dzieki- jak nie bedzie nic innego niż TP to sie zdecyduje na to.pozdr.

Komentarz

Ja tez mam Mediacon ale od poczatku z nimi problemy raz internet jest a raz nie ma. Robiąc reklamacje z nimi nie wygrasz i zgłoszenie reklamacji raz napweno nie wystarczy. Jednak tanszego dostawcy z tego co wiem nie ma więc zostaje przy M... Pozdrawiam

Komentarz

Są jeszcze możliwości "spółdzielniane". Słyszałem o czymś takim działającym w Bolestraszycach. Ludzie zbierają się i załatwiają sobie jedno współdzielone pasmo a potem dzielą je tworząc radiową sieć lokalną.

Komentarz

Zamieszczone przez wwiech
                Są jeszcze możliwości "spółdzielniane". Słyszałem o czymś takim działającym w Bolestraszycach. Ludzie zbierają się i załatwiają sobie jedno współdzielone pasmo a potem dzielą je tworząc radiową sieć lokalną.
                cos takiego i u mnie w Zurawicy pasowało - al eale zabraćsasiadów to sie wydaje nierealne.Cały czas licze ze znajdzie si ejakś firma i zamiesci ogłoszenie o checie podlaczenia rediowego neta w Zurawicy.klientow na bank by znalezli.Wiec poczekam jeszcze a jak nic sie ciekawego nie pojawi to zdecyduje sie na najtansza neostr.w promocji co jest teraz.thx.

Komentarz

dziw ze jeszcze kornik sie nie udzielil w temacie on przeciez o mconie wie wszystko ja mam tpsa 512 i chyba nie musze dodawac ze nie narzekam:D

Komentarz

czekam na dalsze wpisy/. :roll:

Komentarz

ja mam neta oczywiscie w sieci, DSL2000, a z uwagi na to, ze sam stawialem serwa, to transfer mam taki jak potrzebuje i za free
                      "A tousend miles' jurney begins with a single step."

Komentarz

Budowa sieci na dużym obszarze np. między domkami jednorodzinnymi to dość droga sprawa - nie każdy chcy zainwestować np. 600 w swoje "przyłącze".

W przypadku takich sieci nie wolno korzystać z NEO - tu wyjściem jest DSL który jest droższy.
                        Pozatym chcąc być w zgodzie z przepisami trzeba się nachodzić by to pozałatwiać.

Ogólnie dochodzą mnie słuchy, że do Pśla przymierza się firma zewnętrzna, która radiem ma robić internet jako konkurencja dla wspomnianej wcześniej firmy. Co z tego wyjdzie zobaczymy.
                        Pytanie czy jest jeszcze miejsce na rynku dla drugiej firmy z takimi usługami.

Co do TPSY mam od początku ich łącza - najpierw SDI potem NEO 512 - obecnie 128 i może 2 dni przerwy w całości było. Dlatego mimo iż nie cierpię tej firmy póki nie ma alternatywy lepiej z nich korzystać.
                        Jedyną wadą NEO jest brak IP.
                        Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

alien po pierwsze mozna sciagnac programik ktory stabilizuje ci IP i masz stale po drugie watpie zeby ktokolwiek sie jakos konkretnie przejmowal przepisami odnosnie podpinania wielu uzytkownikow pod jedno lacze neo

Komentarz

alien takich firm co udostepniaja Internet bezprzewodowo jest duzo w Przemyslu, przynajmniej 5 ;] zasiegiem obejmuja Przemysl i duza czesc okolicy, nie mowiac o sieciach, ktore robia sobie sasiedzi
                            "A tousend miles' jurney begins with a single step."

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek
                              alien po pierwsze mozna sciagnac programik ktory stabilizuje ci IP i masz stale
                              Nie do końca programik *(na ile ja się orientuję) - są serwisy internetowe w sieci, które zajmują się tego typu zabawą.

Zamieszczone przez n0rek
                              po drugie watpie zeby ktokolwiek sie jakos konkretnie przejmowal przepisami
                              A to tylko zasługa TPSA, że jej się nie chce szukać tych co udostępniają
                              Mają wszystko w logach, kto, co i kiedy - trzeba tylko załatwić nakaz i pojechać z blacharnią na rewizję. A potem już z górki. W regulaminie jest zapis o trybie postępowania w przypadku stwierdzenia, że udostępniasz kabel poza lokal.

Zamieszczone przez dymek1
                              alien takich firm co udostepniaja Internet bezprzewodowo jest duzo w Przemyslu, przynajmniej 5
                              Poważnie? Hmm myślałem, że mediaconn jest tu monopolistą.
                              Ale to firmy? Zarejestrowane itp?
                              Bo co innego firma z koncesją a co innego spółka 5 sąsiadów którzy sobie sieć zrobili.
                              Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Pracuję...
                              X