REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nasza Przemyślana Amatorszczyzna, czyli Przemyśl w fotografii

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nasza Przemyślana Amatorszczyzna, czyli Przemyśl w fotografii

W TYM wątku - Nasza Przemyślana Amatorszczyzna [FOCIMY!] - można zamieszczać tylko ZDJĘCIA PRZEMYSLA - autorstwo własne.

Większością głosów zdecydowaliśmy, iż zdjęcia mogą być wklejane jako MINIATURKI, po kliknięciu, których otwierają się we właściwym formacie.

Nieaktywne odnośniki do zdjęć [patrz wyżej], np. linki, itp.. prosimy o usuwanie. W razie potrzeby - jako moderatorzy - będziemy sami systematycznie usuwali zdjęcia, których już 'nie ma'.

Prosimy o nie kopiowanie/rozpowszechnianie zdjęć bez zgody AUTORA.
    Prawa autorskie:

Zgodnie z ust. z dn. 4.02.1994 r. (publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2000, nr 80, poz. 904) o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Wszystkie fotografie umieszczone w temacie "Nasza Przemyślana Amatorszczyzna" są własnością ich autorów. Użycie ich bez zgody autora, w jakichkolwiek celach - jest zabronione.

---------------------------------------------

Jeśli nie wiesz gdzie umieścić fotki możesz to zrobić chociażby na onecie.. http://secure.onet.pl/logowanie.html?app_id=39&url=mojalbum%2Fnowyal bum.html
    lub.. jak wszyscy tutaj http://www.imageshack.us/index.php

------------------------------------------------
    Jak wstawić zdjęcie:
    1. Gdy już posiadamy zdjęcie na dysku możemy je umieścić na jednych z wielu witryn. Jedną z nich jest: http://imageshack.us/ - zamieszczam tam zdjęcia od paru lat i nie miałam nigdy problemów.

Najlepiej jest się zarejestrować, choć to nie jest wymagane.
    Rejestracja daje nam możliwość usuwania zdjęć już przez nas załadowanych /podstrona My Images/.

2. Po zamieszczeniu zdjęcia mamy podanych kilka odnośników do jego lokalizacji, m.in:
    • główny adres - direct
    • odnośnik do miniaturki, którą umieszczamy na forum: thumbnail size / forum
    Zamieszczanie na forum zdjęć w miniaturki jest zalecane /a nawet wskazane!/ gdy posiadamy zdjęcia w dużych rozdzielczościach.

3. Posiadając już adres direct danego zdjęcia - kopiujemy go, po czym klikamy na Wstaw Obrazek w poście forum /mały, żółty kwadracik u góry/ i tym oto sposobem wklejamy adres direct w miejsce http://

Przy miniaturkach wystarczy tylko skopiować adres z thumbnail size i wkleić w posta.

----------------------------------------------------------

Zapraszamy do wklejania przemyślanych fotek.

Katedra

Zbór

przy ul. Rzecznej

Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

"ciurek" w Parku

dróżką Kmity

Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: drobne fotograficzne poprawki

Komentarz

widok spod kościoła Reformatów na Wieżę Zegarową i kamieniczki na Placu na Bramie

urodziwe schodki przy domku między ul. Matejki a Chopina

i składzik drewna na ul. Matejki
      Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: jw

Komentarz

Fotka robiona z dachu bloku Bielskiego 62

Pozdrawiam

Komentarz

No to trochę mojej, średnio przemyślanej jesienno - zimowej amatorszczyzny

Komentarz

Plac zabaw przy deptaku nad Sanem, niedaleko SP 16.

Niespotykane drzewo, rosną na Kmieciach. To na terenie przedszkola.

Zdjęcie zrobione właśnie w pobliżu owego drzewa, z widokiem na Park [a raczej w tamtym kierunku].

Komentarz

kościół Sióstr Karmelitanek Bosych

przy ul. Śnigurskiego

widok z ul. Asnyka na kościół Franciszkanów

ul. Popiełuszki

cmentarz żydowski

Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

ul. Rzeczna

k. Reformatów

Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: błąd pliku

Komentarz

Jak tu się dodaje zdjęcia? Też chcę.

Netka i em widać, że dużo chodzicie po przemyskich zakamarkach i pstrykacie. Super zdjęcia, szczególnie park i okolice. Ja większość zdjęć robię przez okno, jakoś nie chce mi się wyciągać aparatu jak już gdzieś jestem. Em, schodki i ten balkonik między Matejki i Chopina jest super.
                  Chyba za dużo tekstu dałem, po pracy dorzucę zdjęcia.

Komentarz

To w takim razie trochę więcej przemyskich nekropolii

Komentarz

Zdjęcia cmentarzy mam z czasów zenita i nie są poskanowane :(, właściwie i tak kiepskie wyszły. Ale i tak pomęczę Was zdjęciami.

Część z nich zrobiłem z okna, wystarczy wstać o wschodzie słońca i pstrykać. : )
                      Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: błąd pliku

Komentarz

Komentarz

Jeden ze znakow rozpoznawczych naszego miasta
                          Pozdrawiam

Komentarz

No to jeszcze jeden "znak rozpoznawczy"... :lol:

Komentarz

ul. Tatarska

Dzwonnica przy Karmelu

Studnia na terenie byłego Muzeum Ziemi Przemyskiej

Komentarz

Pracuję...
                              X