REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie w Przemyślu lub okolicy jest dobry lakiernik ?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gdzie w Przemyślu lub okolicy jest dobry lakiernik ?

Witam chciałabym polakierować swój stary samochód. Gdzie w Przemyślu lub okolicach Przemyśla mogę polakierować auto w miarę tanio szybko i solidnie?Zależy mi na polakierowaniu całego samochodu i chciałabym żeby wyglądał jak nowy Z góry dzięki za pomoc. :?: :?: :?:

Sumara na Goszczyńskiego. Starszy, nobliwy pan. Kiedyś lakierował mi klapę od bagażnika. Byłem zadowolony.
    Wino, kobiety i śpiew - więcej nie dam rady...

Komentarz

Na Mickiewicza niedaleko skrzyżowania z Siemiradzkiego jest mieszalnia lakierów - nie wiem czy malują całe samochody, ale na naszym po stłuczce nie ma śladu

Komentarz

Odp: Gdzie w Przemyślu lub okolicy jest dobry lakiernik ?

Zamieszczone przez zaba
        Witam chciałabym polakierować swój stary samochód. Gdzie w Przemyślu lub okolicach Przemyśla mogę polakierować auto w miarę tanio szybko i solidnie?Zależy mi na polakierowaniu całego samochodu i chciałabym żeby wyglądał jak nowy Z góry dzięki za pomoc. :?: :?: :?:
        jak nowy to on pewnie nigdy nie będzie :-)
        no i koszt mimo wszystko będzie dość duży, więc warto się nad tym poważnie zastanowić...w każdym razie ja polecam takiego blacharza, lakiernika z Ruszelcyc. Robiłem u niego błotnik, a znajomy pół auta i ceny były co najmniej dwukrotnie niższe , a jakość wykonania co najmniej dwukrotnie lepsza od przemyskich lakierników.
        namiary na priv only.
        --
        Z pozdrowieniem
        Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
        - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Witam
          Prosze o kontakt do tego dobrego lakiernika
          pozdrawiam
          Robert

Komentarz

Roman Dudziak

Komentarz

na Bakończycach jest mieszalnia lakierów zaraz za torami, tam też polecą jakiegoś sprawdzonego lakiernika

Komentarz

Bez reklamy, polecam Auto Serwis Andrzej Ochalski na ul.Wilczanskiej 10.
                Robil kilka precyzyjnych spraw + dobranie lakieru do wieku
                auta -wykonanie super!
                Tel. 678 81 11
                cayenne

Komentarz

Mistrz Szałyga miejscowość Orły. Z tego co wiem facet miał certyfikat od Renault na wykonywanie napraw blacharsko-lakierniczych ich serwisu. 3 krotnie korzystałem i jestem zadowolony .
                  Przeproście I Spieprzajcie w pis-du

Komentarz

Szalyga swietny gosc, naprawil skasowane renault mojej mamy, polecam

Komentarz

och i ach
                      tak się zastanawiam czy ja jestem tak inteligentny czy ktoś tak naiwny

Komentarz

Mój ranking :
                        auto warte od 30 tyś :
                        1) Lenard (niziny) [drogo ale wiesz za co płacisz jak masz auto 2-5letnie opłaca sie]
                        2)Sumara (Goszczyńskiego) [podobnie jak wyżej]
                        3)Szałyga (Orły) [kiedys malował sam szef ..teraz pracownicy ...mimo wszystko w ranking wysoko]

auto warte 10-20tyś
                        1)???? ul Staszica ..od Mickiewicza w prawo na przeciw SG i ma lakiernie na placu PKP bardzo tani i wmiare jak na tą cene solidny , jak nie wyjdzie poprawi (z tych lakierników tanich najlepszy)

bez rankingu , mój kolega (stary pracownik Szałygi) maluje w Orzechowcach i tanio i dobrze (nie uwzględniałem go w rankingu)

Komentarz

Podbijam w 2017. Czy ktoś ma jakieś dodatkowe uwagi/propozycje?

Komentarz

Pracuję...
                          X