REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nauka Jazdy- Przemyśl opinie/spostrzeżenia

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Nauka Jazdy- Przemyśl opinie/spostrzeżenia

Zamieszczone przez Youstynka Zobacz posta
    Ja osobiście Pana Marka - taki w okularkach, tłumaczy łopatologicznie jak zachodzi potrzeba
    Popieram w 100% Jeździłem z Panem Markiem, zdałem za pierwszym

Komentarz

Witam, ja robiłem na Mniszej kilka lat temu i dobrze mi się kojarzy, jeździłem z dwoma instruktorami i to doradzam koniecznie - inny punkt widzenia nowe trasy itp.
      Ale chciałem nie o tym: ktoś wcześniej dołączył statystyki, a ktoś inny napisał że już 9 raz zdać nie może... Po pierwsze co nam mówi taka statystyka (to nawet nie jest statystyka tylko udział procentowy) otóż ile % z danej szkoły było zdanych egzaminów. Tak się nie robi - dociekliwy reporter powinien podać ile % zdało za 1 razem ile za 2 ile za 3-5 itd - jak szkole trafi się kilkoro kursantów, których nikt by niczego nie nauczył i każdy zdaje 10 razy to to ma obciążać szkolę?
      Pozdrawiam

Komentarz

Jak ktoś 9 raz nie zdał.. to coś w tym musi być.
        Ja bym takiego delikwenta zdyskwalifikował przy podchodzeniu do egzaminu.

Komentarz

Zamieszczone przez The stroyer Zobacz posta
          Jak ktoś 9 raz nie zdał.. to coś w tym musi być.
          Ja bym takiego delikwenta zdyskwalifikował przy podchodzeniu do egzaminu.
          powiem ci tak:
          prawo jazdy to nie jest cos dla wybranych tylko juz koniecznosc w dzisiejszych czasach. w przemyslu 9 razy to nie jest zly wynik. jakbys ty podchodzil do egzaminu to bys wiedzial, ze oblewaja za byle gowno i nie pisalbys takich glupot. pozdro

Komentarz

Zamieszczone przez setka Zobacz posta
            powiem ci tak:
            prawo jazdy to nie jest cos dla wybranych tylko juz koniecznosc w dzisiejszych czasach. w przemyslu 9 razy to nie jest zly wynik. jakbys ty podchodzil do egzaminu to bys wiedzial, ze oblewaja za byle gowno i nie pisalbys takich glupot. pozdro
            Gdzie jest napisane ze każdy musi mieć prawo jazdy?? Niektórzy poprostu nie nadają sie na kierowce.

Komentarz

Zamieszczone przez barca_fc Zobacz posta
              Gdzie jest napisane ze każdy musi mieć prawo jazdy?? Niektórzy poprostu nie nadają sie na kierowce.
              gdzie ja napisalem, ze kazdy musi miec? napisalem ze jest to koniecznosc w dzisiejszych czasach a nie przywilej jak wielu z was uwaza. kierowca moze byc kazdy tak jak kazdy moze jezdzic na rowerze tylko nie kazdy podchodzi do tego powaznie i nie zdaje sobie sprawy, ze na drodze jest odpowiedzialny nie tylko za siebie ale za innych tez. zreszta to problem bardziej zlozony i ta polska mentalnosc. szkoda slow

Komentarz

Powiedzcie mi lepiej, która szkoła/instruktorzy ma w zwyczaju wyjeżdżać o 15 godzinie na zakorkowane miasto abym mógł NIE polecać tego znajomym. Szkoda czasu i pieniędzy!
                You will never walk alone...!

Komentarz

Zamieszczone przez barca_fc Zobacz posta
                  Gdyby akurat tych nie przepuszczali na egzaminie to byłoby naprawdę super. Nie musiałbym jechać przez całe miasto za jakimiś ciućmakami 30km/h, omijać samochody zaparkowane na jezdni, czekać aż super kierowca, który się na kierowce nadaje zaparkuje na 30 razy albo czekaż aż WSZYSCY zjadą z ronda bo prawie nikt nie sygnalizuje zjazdu. Egzaminatorzy puszczają kogo chcą a kogo nie chcą to nie puszczają, cały "system" losowania jest gówno wart.

Komentarz

do jazd na rondach trzeba sie przyzwyczaic ja tez nigdy nie sygnalizuje gdzie zjezdzam(w przypadku rond 2 pasmowych) bo to oczywiste na jakim pasie sie ustawie tam jade przyklad na zewnetrznym to jade na najblizszy zjazd lub na wprost(chyba ze strzalki mowila inaczej) a jak na wewnetrznym to logiczne ze objezdzam rondo. Ja juz sie nauczylem, ze lepiej poczekac chwilke niech ktos zjedzie z ronda i potem ja wjezdzam

Komentarz

Mam pytanie. Gdzie polecanie robić kurs na kategorie A, może znacie przemyskie ceny?

Proszę o odp

Komentarz

Polecam robić gdziekolwiek ,byle szybko bo zaraz skończą się egzaminy i w tym roku nie zdążysz ceny oscylują w granicach 600-700 pln

Komentarz

u pana Świetlickiego polecam robiłem tam i zdałem za pierwszym razem. Nie powiem Ci ile kosztuje bo wziąłem kilka godzin i poszedłem na egzamin

Komentarz

Zamieszczone przez kamill91 Zobacz posta
                            Nie powiem Ci ile kosztuje bo wziąłem kilka godzin i poszedłem na egzamin
                            To się nie przyznawaj, przynajmniej publicznie

Komentarz

Wcześniej miałem wyjeżdżone godziny do egzaminu tylko nie zdawałem od razu i dla przypomnienia 8 itp wziąłem kilka godzin o to mi chodziło

Komentarz

Przejdę sie po szkołach i popytam o szczegóły. Pasuje zrobić bo później może być ciężko z teoria po zmianie przepisów. Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                                X