REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nauka Jazdy- Przemyśl opinie/spostrzeżenia

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: Nauka Jazdy- Przemyśl opinie/spostrzeżenia

lepiej rób jak najszybciej puki pogoda dobra bo potem na pewno nie zrobisz jak spadnie śnieg

Komentarz

Jak wygląda sprawa uzyskania prawka na motor mając już B
      Czy są elementy które pominę zarówno w kwestii szkolenia jak i egzaminów (teoria) itp ?
      Jak to wygląda na dzień dzisiejszy (przed i po zmianie przepisów) ?
      zakładając, iż pułap wioekowy się mnie nie tyczy

Komentarz

Przyłączam się do pytania.

Komentarz

teorie robisz od nowa która ważna jest 6 miesiący od zdania egzaminu. teraz masz ok 500 pytan abcd czas na rozwiazanie 18 pytan to 18 min. po zmianie przepisów podobno bedzie o wiele wiecej pytań ok 1500 z tego bedziesz mial 10s na odpowiedz i będą to jakies pytania losowe. Nie jestem do konca pewnie ale z grubsza tak to wygladać będzie, przy czym od lutego 2012 do stycznia 2013 nie bedzie możliwości robienia prawa jazdy na kat A (jaka luka prawna) może rząd przyjmie uchawłe i będzie możliwość.

Komentarz

Jak masz B to z niczego Cie nie zwalnia jeżeli robisz A. Teorie i wszystko i tak musisz zaliczyć i wykłady odbębnić ja jak robiłem to A+B i tyle dobrego że zdawałem teorie razem A+B i miałem wtedy 24 pytania a nie 18 jak to jest na samej kat. B.

Komentarz

mozecie polecic jakis osrodek do zrobienia kat. A?
              Oczywiscie pytania na kat. A sa inne niz na kat. B?

Komentarz

tak pytania są inne i tak jak pisałem wcześniej polecam Pana Świetlickiego

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
                  po 9 nieudanych probach proponuje sie pogodzic z faktem ze sie nie potrafi jezdzic i dac sobie spokoj

Sorry ale Twoja teoria jest co najmniej śmieszna. Podam Ci realny przykład z życia. Zdawałam prawko z bratem, ja zdałam za pierwszym razem on za 11. No i...co się okazało...że on jest świetnym kierowcą, od 4 lat ani jednej stłuczki, ryski na aucie, jeździ bez problemu, radzi sobie na drodze świetnie, nawet podróże na drugi koniec Polski nie sprawiają mu problemu, dla mnie jest super kierowcą. A ja... do dziś mam paniczny lek przed siadaniem za kółkiem, jeżdżę sporadycznie i to tylko wtedy gdy ktoś doświadczony jest obok, po 3 miesiącach od otrzymania prawka miałam co prawda małą stłuczkę ale jednak...A podkreślam że egzamin zdałam bezbłędnie bez żadnego powtórzenia. Dlatego Twoja wypowiedź nie ma się ni jak do rzeczywistości. Pewnie miałeś tyle szczęścia co ja i udało Ci się szybko zdać, dlatego tak piszesz. Taka jest prawda egzaminy w przemyskim WORD to loteria szczęścia. A osobie która martwi się swoim 9 razem, pisze, żeby się nie poddawała i nie słuchała głupich docinków tylko robiła swoje!!!

Komentarz

Moim zdaniem czy sie zda za 1 czy za 20 liczy się późniejsza jazda i zdobywanie doświadczenia bo takie pseudo kursy jakie teraz sie robi to tylko po to żeby zdać egzamin a żeby umieć naprawde jeździć trzeba wielu godzin za kółkiem...

Komentarz

Ja również polecam kurs u Jurka Świetlickiego - jeżdżę od 12 lat

Komentarz

Czy ktoś może polecić mi szkołę ale odnośnie kat C/C1 i E ? Wiem że Jarosławski Wiraż polecają tylko dlatego że WORD kozysta z ich pojazdów ale czy to jedyny powód zeby tam robić kategorie?

Komentarz

Z tego co się orientuje to w zakresie kategorii C, C+E WORD korzysta ze swojej ciężarówki, przynajmniej tak było jak ja zdawałem.
                          Co do wyboru szkoły, opinie są różne. Uczyłem się jeździć w OSK Mnisza, ale jeśli chodzi o wybór ośrodka to polecam patrzeć czy ma taką samą ciężarówkę jak na egzaminie (na mniszej mają takie same auta jak WORD).
                          Na mniszej polecam p.Murdze jeśli chodzi o ciężarówki, bardzo przyjaźnie wszystko tłumaczy i pokazuje wiele wskazówek praktycznych które przydają się na egzaminie.

Komentarz

Witam!

Jakiego instruktora jazdy polecilibyście u p. Świetlickiego?

Komentarz

Pana Andrzeja

Komentarz

Tomek rządzi! :D
                                I naprawdę potrafi nauczyć.

Komentarz

Pracuję...
                                X