REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PUB-co myslicie??

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Odp: PUB-co myslicie??

Na Borelowskiego super klimacik, tylko strasznie zadymiony Ja bardzo lubie to miejsce.

Komentarz

Po Waszych wypowiedziach stwierdzam, że jest to chyba lokum, gdzie jako dzieciaki jeździliśmy rowerami po lody z automatu. Dobrze pamiętam - kosztowały 50 groszy. Później patrząc z zewnątrz zawsze odnosiłam wrażenie, że to musi być taka mała spelunka. No proszę, proszę.

Komentarz

Też pamiętam te lody :D
        A bar faktycznie z zewnątrz wydaje sie być strasznie mały i ciasny... Obejrzałam filmik, wygląda ciekawie

Komentarz

dawali jeszcze frytki w papierku :-)

Komentarz

Bar nazywa się Gold Fasl. Genialny bluesowy klimat wewnątrz.

Komentarz

wśród sterty spamu w skrzynce na listy (tej prawdziwej, europejskiej) znalazłem ulotkę nowej w Przemyślu... i tu niespodzianka... pizzerii, Pizza Cafe na Słowackiego 7. Może ktoś był i coś powie na temat?

Komentarz

Ja bylem w piatek, klimat i wystroj swietny, kelnerki troche malo bystre a pizza w sumie dobra ale bez rewelacji, mysle ze moge polecic, fajny pomysl ze sprzedawaniem pizzy na kawalki, codziennie maja kilka plackow ktore sprzedaja na kawalki

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
                  fajny pomysl ze sprzedawaniem pizzy na kawalki, codziennie maja kilka plackow ktore sprzedaja na kawalki
                  To pewnie dla tych co sie odchudzają.

Komentarz

albo dla tych ktorzy nie maja ochoty na cala lub czasu zeby czekac:]

Komentarz

Pracuję...
                    X