REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Psy do adopcji

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Psy do adopcji

to, że pies ucieka nie wynika z jego głupoty, ale z tego, że dom i właściciel wydaje mu się mniej interesujący niż cała reszta, co znaczy że pies ma za mało rozrywki, ruchu itp.
    Druga rzecz jest taka, że jeżeli masz wypracowane u psa przywództwo i dominację, to nigdy Ci nie ucieknie, rzecz trzecia to przyuczenie psa do chodzenia przy nodze i wracania to nie jest tak dużo roboty, a efekty są świetne. Oczywiście są psy starsze i mniej podatne na uczenie, ale takie umiejętności wydają mi się być elementarne i warto trochę czasu poświęcić. Nie mówię o Figaro, bo to jest inna sytuacja. No.

Komentarz

@madziuu nie znasz sytuacji wiec sie nie wymadrzaj, pies ma duzo ruchu, duzy ogrod do biegania i ciagle towarzystwo kogos z domownikow. Co wiecej probowalem go nauczyc paru rzeczy ale najwyrazniej ma mnie gdzies, nawet weterynarz stwierdzil ze taka juz jego natura.

Komentarz

skoro uważasz, że masz na tyle specjalistyczną wiedzę że to tylko głupota psa przeszkadza w nauczeniu czegoś, to gratuluję szerokich horyzontów. Fajnie, że pies nie ma 60 cm wysokości i uścisku szczęk rzędu kilku ton, bo z takim podejściem pies by z Tobą chodził na spacery, a nie Ty z psem i przypierałby Cię do muru przy każdej okazji.
        PS. Ja się nie wymądrzam, czasem rada nie jest po to by Ci dopiec, a bardziej dla Twojego dobra, bo w gruncie rzeczy mam z Twoim psem tyle wspólnego ile z zakonem sióstr Klarysek w Starym Sączu. Poza tym pisałam do wszystkich i wybacz jeśli uraziłam akurat Ciebie.
        Pozdr.

Komentarz

juz sie popisalas swoja wiedza na temat psow w temacie o oddaniu suczki cane corso, wystarczy.
          Napisalas konkretnie do mnie mimo iz nie znasz tematu, nigdy tez nie kupilbym psa ktory musi byc specjalnie szkolony

Komentarz

Szkolony nie musi byc zaden pies ale dobrze jet kiedy umiesz go opanowac przy pomocy komendy bo czasmi taki mały kundelek jest wiekszym zagorzeniem niz bulterier, ktory przewaznie jest przemiłym psem, a uwazany jest za morderce ludzi i zwierzat....
            Sam nie pomagasz to nie przeszkadzaj pomagać innym!!!
            sigpic

Komentarz

Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
              juz sie popisalas swoja wiedza na temat psow w temacie o oddaniu suczki cane corso, wystarczy.
              wyjaśnij o co Ci chodzi konkretnie, bo jak zwykle ogólnikami rzucasz ;]

Zamieszczone przez POISON Zobacz posta
              Szkolony nie musi byc zaden pies ale dobrze jet kiedy umiesz go opanowac przy pomocy komendy bo czasmi taki mały kundelek jest wiekszym zagorzeniem niz bulterier, ktory przewaznie jest przemiłym psem, a uwazany jest za morderce ludzi i zwierzat....
              zgadzam sie oczywiście, bo o to mi chodzi, chociaż co do pierwszego zdania: oprócz psów wpisanych na tą pedalską listę ras agresywnych, bo myślę że takie stworzenie w rękach n0rka to mogłaby być maszynka do mordowania ludzi.. .
              Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

W rekach kazdego moze byc, dlatego tak wazne jest wychowanie nie koniecznie drakońskie szkolenia (kolczatka, obroza elektryczna itp.) ale przede wszystkim konsekwentne układanie psa, psy jak ludzie maja rozne charaktery i jak ludzie roznych ras maja okreslone typy tych charakterów, nie zapominajmy ze to my ludzie stworzylismy rozne rodzaje ras i musimy byc odpowiedzialny za te "dzieła".... A lista ras niebezpiecznych tyczy sie bardziej do ludzi niz do zwierzat i jest to ostrzeżenie ze psy w nieodpowiedzialnych rekach moga byc niebezpieczne, a wiekszosc z tych ras nie przejawia agresji do człowieka bo nie po to były stworzone, ogolenie zaden pies nie był tworzony do atakowania ludzi tylko do atakowania zwierzat ale i to mocno zanikło bo nawet psy do walk czy polowan na duze zwierzeta od dawna nie sa tresowane w tym celu i ta cecha w nich zanika albo jest mocno zatarta, stały sie psami kanapowymi, zachowujac wyglad rasy ale nie koniecznie jej cechy charakteru...
                sigpic

Komentarz

Zamieszczone przez madziuu
                  bo myślę że takie stworzenie w rękach n0rka to mogłaby być maszynka do mordowania ludzi.. .
                  To mogloby byc calkiem ciekawe

Ps. niewiele bylo tematow odnosnie adopcji suczki cane corso... hmm moze "szukaj" ci pomoze?

Komentarz

doskonale pamiętam temat, nie rób ze mnie idiotki. Ty stawiasz zarzuty, więc nie ja mam się domyślać. Nie kiwaj się, tylko napisz o co Ci chodzi, bo wysysasz sobie z palca, gdyż uraziłam Twoją męską dumę. Uu.

PS.
                    Zamieszczone przez n0rek Zobacz posta
                    To mogloby byc calkiem ciekawe
                    Szkoda psa.
                    Najśmieszniejsze, że Ty byś się stał pierwszą ofiarą, gdyż Twoje przywództwo jako właściciela zostałoby podważone w pierwszej kolejności.

Komentarz

moja meska duma jest poza twoimi kiepskimi obelgami, musisz sie bardziej postarac
                      skoro znasz temat to do czego ci jeszcze wyjasnienia? gosc chcial oddac psa a ty zrobilas z tego wywod jak z pracy magisterskiej.

A wracajac do tematu, jest jakis maly pies(szczeniak) w schronie? byl w kundelku w rzeszowie ale zostal zaraz zaadoptowany:(

Komentarz

n0rek Ty po kundelku nie szukaj tylko w Orzechowcach... namnorzyło sie bid, bo nikt w schronie nie pilnuje zeby nie dopuszczac psow do suczek, a sterylizacje dopiero ruszyły, chyba bedzie trzeba uspic jeszcze slepe maluchy bo jest ich za duzo, nie wiem czy nie bedzie sterylek adopcyjnych bo nie które małe suczki nie poradza sobie z urodzeniem duzych psow :( :( :(
                        sigpic

Komentarz

nie ma fot to niewiadomo co tam jest:/

Komentarz

Sory bardzo ale ja mam do schronu ponad 50 km nie mam prawka ani auta, Ty masz troche blizej, jak jezdzisz do Jaro to wstap po drodze i sie rozejrzyj....

Foty beda moze jutro.....
                            sigpic

Komentarz

nie musiał kłamać zatem, a Ty nie powinieneś pochwalać ogłoszeń niezgodnych z prawdą,
                              byleby się psa pozbyć i jakiegoś idiotę znaleźć. Nie lubię kombinatorstwa kosztem nieuświadomionych ludzi.
                              I żadnych obelg nie stosowałam, same fakty, nie wiem czemu wiedza Cię razi aż tak. Może i forum nie jest kynologiczne, ale nie musicie pisać bzdur, ani z bzdurami się zgadzać.
                              I wolę się wymądrzać, jak już, jakimś doświadczeniem niż pozycją moderatora.
                              Koniec.

Komentarz

doswiadczeniem? nie rozsmieszaj mnie;> to czy ktos napisal ze pies jest rasowy to jego sprawa i nowego wlasciciela, tak samo jakby podal licznik auta a "znawca" stwierdzilby ze to niemozliwe zeby byl on taki maly. Co lepsze nawet zdjec nie bylo

@poison nie bardzo mam czas na to w tygodniu, ale wystarczylaby informacja ze sa male psiaki i bym pojechal je obejrzec ty z rzeszowa jestes tak?

Komentarz

Pracuję...
                                X