REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Biała / czarna lista

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Biała / czarna lista

Ludziska mieszkamy w jednym mieście, więc jesteśmy przecież jak rodzina :p Proponuje sporządzić białą i czarną listę fryzjerów, kosmetyczek, sprzedawców, lekarzy, dentystów i co tam komu przyjdzie do głowy.

Szczerze bardzo, ale to bardzo mi zależy na dobrym fryzjerze, ale nie drogim. Czy istnieje wogle taki w P-ślu?
    ... Kiedy zapłonie dzień...
    Ciemność prawdziwa roztoczy swój blask,
    wtedy nadejdzie czas...

Najlepszy fryzjer to zakład pana Sarny na ulicy Długosza (obok pomnika Orląt Przemyskich).
    A kosmetyczka 3 piętro DH Szpak :>

Komentarz

=)

Jeśli faktycznie jest warty tego polecania, pójde więc tam na wystopniowanie mojej czuprynki

Ps. Zapomniałam wspomnieć o solariach. Czy tam naprzeciwko dawnego "Pompona" warto się poopalać w trumience?
      wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Solarium na Borelowskiego. Mój przyjaciel "mąka" tam chodzi i jest już prawie tak przystojny jak Mateusz Borek.

Komentarz

=)

Nie wiesz ile biorą za minutę?
          wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Dowiem się i napiszę. To twoje zdjęcie po lewej?? Cóż za sliczne oczka. Chyba się zakochałem...

Komentarz

A co do tego solarium. Kolega powiedział mi, że za 15 minut płaci 10 zł

Dziękuje za rowerowe wyróźnienie Oczywiście zapraszam wszytkich na jutrzejszą masę

Komentarz

biala/czarna lista? troche dziwny pomysl ale coz;] wypowiem sie na temat dentysty bo akurat tutaj mam niestety nieco doswiadczenia:/ ja chodze do ziomka ktory nazywa sie Serefko jest ziec i syn w jego gabinecie przy ulicy grunwadzkiej jest troche drogi ale za to najlepszy

Komentarz

Egzystencjonalistko, jutro bedzie śliczna pogoda. Zero deszczu, umiarkowane zachmurzenie i temperatura maksymalna 20 st.C, więc nie bój bidy.

Polecam solarium w DH Szpak, 3 piętro - 1minuta - 1 zł.

Denstysta to pan Szanter na ulicy księdza Skorupki (os. Warneńczyka). Borowanie 65 zł i poza tym (może jako jedyny w Polsce) pacjent leczony jest w pozycji leżącej.

Komentarz

=)

Skoro tak mówisz to wierze. Musze wierzyć wkoncu to sobota, innej myśli nie dopuszczam do swej główki

A co do dentystów moja kumpela chodzi do tego wyżej piekarni Kłosa na Słowackiego> facet po pierwsze delikatny, po drugie przystojny i bardzo bardzo milusi.
                    wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

No mój też jest delikatny i miły. Niesamowity człowiek. A co do urody. trochę łysieje, a podobno każdy łysy facet jest przystojny :D

Komentarz

=)

Byłam dzisiaj w Albercie tym na Fosza. Ooooo ludzie :/ nikomu nie polecam tam sie wybierać. Straszny burdel, wszystko pokitarane, a z tego co wiem produkty co tydzien przestawiają na inne miejsce, co by zmusić klientów do szukania, a tym samym a nóż widelec taki naiwny klient kupi coś jeszcze :/ Kolejna ich wada - mały asortyment i nieciekawa obłsuga :/ (kiedy prosi się ich o wskazanie załóżmy regału z Colą, zbywająco odpowiadają, strojąc przy tym nieziemskie miny :shock:

Osobiście wole się przejść kawałeczek dalej do Alberta na 29 listopada ( ten obok Nomi ).Tam zawsze można sie znaleźć, mają nawet antyperspiranty :P (których nie znalazłam w wspomnianym wcześnej sklepie) i obsługa normlanie cud miód i orzeszki :]
                        wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Re: =)

Zamieszczone przez egzystencjonalistka
                          Byłam dzisiaj w Albercie tym na Fosza. Ooooo ludzie :/ nikomu nie polecam tam sie wybierać. Straszny burdel,
                          He he he - to ja tu codzień bułeczki kupuję (najbliżej mojego miejsca zamieszkania)
                          Stanowczo odradzam zakupy na stoisku mięsnym - ostatnio po kiełbasie wiejskiej (16,99 zł) trafiłem do lekarza (miałem nawet skierowanie na oddział zakaźny. Bueh - od tego czasu nie jem wędlin!
                          Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

=)

Jak chodzi o weliny i inne mięsiwa z supermarketów to w żadnym nie radze kupować.
                            Nie słyszałeś o ostatnich aferach?
                            wtedy nadejdzie czas...

Komentarz

Re: =)

Zamieszczone przez egzystencjonalistka
                              Nie słyszałeś o ostatnich aferach?
                              Słyszeć słyszałem - ale akurat jestem zdania, że mali równie sprawnie sobie radzą z problemem przeterminowania.
                              Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Pracuję...
                              X