REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet bezprzewodowy - odbiór w Przemyślu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Internet bezprzewodowy - odbiór w Przemyślu

Jaki więc miałeś maksymalny transfer?

Komentarz

hmm nie przypominam sobie zebym cokolwiek sciagal za pomoca tego lacza. Z ciekawosci sprawdze jutro

ps. gdzies w necie czytalem ze plus oferuje wlasnie 3g na terenie p-sla, w salonie plusa rowniez to potwierdzaja

Komentarz

1. Wydaje mi się, że telefonem to Ty nie znajdziesz sygnału iPlusa. Działa to w ten sposób, że każdy użytkownik ma przypisaną kartę sim z własnym numerem i łączysz się siecią gsm. Jak się mylę to mnie poprawcie nie jestem ekspertem tylko użytkownikiem, ale w innym przypadku po co byłaby ta karta??? żeby korzystać z iplusa z komórki też trzeba uruchomić dodatkową usługę na koncie abonenta (49 PLN netto).
        2. Potwierdzam w Przemyślu działa sieć 3G/HSDPA, może prędkości nie są zawrotne, ale do płynnego poruszania się po sieci wystarczające. Kiedyś mierzyłem i było ok 512 - 1400. w reklamie jest 7,2Mb - to jest max a nie gwarantowana. Używałem go również w Krakowie i Rzeszowie, 3Mieście też nie ma rewelacji (chyba, że w ścisłym centrum bo nie sprawdzałem).
        Istotą tego internetu nie jest "darcie" filmów z zawrotną prędkością tylko korzystanie z sieci w każdym (prawie) miejscu.

Komentarz

a gdzie zostalo napisane ze telefonem lecisz z iplusa?

Komentarz

http://www.iplus.pl/indywidualni-pro...telefonie.html

..."brak konieczności zakupu dodatkowej karty SIM – usługę można włączyć na dowolnej istniejącej taryfie głosowej, którą posiadasz"...

Napisałem, że jest taka możliwość, ja korzystam z komputera i modemu.

Komentarz

W Przemyślu korzystam z Blueconnecta i z iPlusa. Przy żadnym z nich nie udało mi się uzyskać sygnału w technologii 3G. W rachubę wchodziły tylko GPRS i Edge (może dlatego, że zasanie ). W większych miastach bez problemu uzyskuję 3G (również HSDPA).

Komentarz

3G w Przemyślu to jedna wielka ściema...
                niby można wziąść iPlusa bądź blueconnecta lecz HSDPA to tylko pusta nazwa
                jak na razie mamy w naszej mieścinie 2.5G(EDGE i GPRS)
                Wiesz że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce.
                Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.

Komentarz

..... i 3G z Pusa i tym samym PLAY-a

Komentarz

3G w Przemyślu to jedna wielka ściema...
                    Mi ta ściema (HSDPA w iPlus) działa całkiem nieźle na grunwaldzkiej, franciszkańskiej, kazimierzowskiej, kosynierów i w innych miejscach w mieście, gdzie miałem okazję korzystać, transfery od 100 do 250 KB/s. Może po prostu Twój sprzęt tego nie obsługuje? :>

Komentarz

Zamieszczone przez Radoos Zobacz posta
                      Mi ta ściema (HSDPA w iPlus) działa całkiem nieźle na grunwaldzkiej, franciszkańskiej, kazimierzowskiej, kosynierów i w innych miejscach w mieście, gdzie miałem okazję korzystać, transfery od 100 do 250 KB/s. Może po prostu Twój sprzęt tego nie obsługuje? :>
                      Miszczu:

3G z HSDPA to powinno być 1.8 - 7.2 Mbit/s. Mój sprzęt to obsługuje (ja wyżej pisałem), tylko operatorzy nie oferują u nas tych usług.

Komentarz

Miszczu: 3G z HSDPA to powinno być 1.8 - 7.2 Mbit/s. Mój sprzęt to obsługuje (ja wyżej pisałem), tylko operatorzy nie oferują u nas tych usług.
                        Którego fragmentu konkretnie nie zrozumiałeś, miszczu? 100 do 250 KB/s (Kilo Bajtów) mieści się dość dobrze w zakresie 1.8 - 7.2 Mbit/s (Mega bitów). Może Tobie nie oferują (a może myślisz, że powinno Ci się ściągać z prędkością kilku megabajtów :->) ...mi działa dość dobrze, znajomym też.

Komentarz

Choć nie posiadam internetu od operatorów, z tego co co widziałem u innych użytkowników to najlepiej w Przemyślu działa BlueConnect nie wiem jak jest w okolicach miasta

Komentarz

Korzystam z netu bezprzewodowego z play. Działa bardzo dobrze. Mam 3,6 megabita na sekundę. Jak dla mnie wystarczająco.

Komentarz

a Uploadu jak masz ?

Komentarz

ja czasami korzystam z pre-paid heyah no i dziala to roznie. Mimo, ze mam w telefonie tylko edge ale pozwala to na jakies tam w miare plynne korzystanie z netu. Zauwazylem tylko, ze wystepuja problemy jak jest kiepska pogoda. Czesto rozlacza albo wogle dostep tylko po gprs to juz jest masakra. Jak pogoda jest ladna to smiga to nawet przyzwoicie. Na razie nie mam powodow do narzekan bo fajna sprawa podlaczasz telefon do laptopa i jazda Czasami podrozuje z laptopem na trasie przemysl-jaroslaw takze widze jak jest z dostepem to przewaznie tylko w miasteczkach dziala edge a po wioskach gprs.

Komentarz

Pracuję...
                                X