REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet bezprzewodowy - odbiór w Przemyślu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Internet bezprzewodowy - odbiór w Przemyślu

A ja kupiłem bezprzewodowego play'a, mieszkam przy Lwowskiej ( w okolicach Sanwilu) i mam transfer przy wysyłaniu 550-630 kb/s, jestem zadowolony. Jak na moje potrzeby jest OK! Polecam!

Komentarz

ty to dlaczego ja chodze po salonach, i jak pytam o neta od nich to mi mówią że "nie ma i narazie nie będzie" ?

Komentarz

może są niedoinformowani. play jest jak najbardziej, nawet na mojej wichurze łapie.
        Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Zamieszczone przez stingerek Zobacz posta
          ty to dlaczego ja chodzę po salonach, i jak pytam o neta od nich to mi mówią że "nie ma i narazie nie będzie" ?
          Też mnie to zdziwiło ale na stronie można zamówić i przychodzi po paru dniach. Od momentu kupienia nie używałem tego często ale ilekroć używałem to działało. Zauważyłem, że poszerzają swój zasięg - jakiś czas temu w Duńkowiczkach np nie było w ogóle widać Play, później pojawił się 2G a teraz jest 3G.

PS. Fajne jest też to, że Play działa dobrze wszędzie tam gdzie iPlus kulał.

Komentarz

Ja swojego playa kupiłem w sklepie internetowym http://web.playmobile.pl/pl/internet/index.html, przesyłkę dostałem po 3 dniach! Polecam! Działa OK!

Komentarz

Zamieszczone przez meszek18 Zobacz posta
              A ja kupiłem bezprzewodowego play'a, mieszkam przy Lwowskiej ( w okolicach Sanwilu) i mam transfer przy wysyłaniu 550-630 kb/s, jestem zadowolony. Jak na moje potrzeby jest OK! Polecam!
              a przy pobieraniu?
              ja mieszkam na ?Bakończycach i zastanawiam się nad kupnem tego cuda - a jaki modem do tego używasz
              ...i dlatego lubie mówić z Tobą...

Komentarz

Witam mam pytanko czy ktos mieszka na grunwaldzkiej i lapie jakis internet ?:Pmoze byc i zagrozyny tylko zeby dzialalo xD bo kiedy mi lapalo taki fajny necik Alfa_Pon bardzo dobry byl a teraz niewiem co sie z nim stalo moze ktos mieszka w okolicach grunwaldzka kmiecie wrn moze mi napisac czy cos lapie :D

Komentarz

Na stronie www.speedtest.pl zrobiłem test (ok godz. 17.05) i otrzymałem:
                  Download: 662 kbps,
                  Upload: 119 kbps,
                  Mam modem E156 G ( w promocji za 1 zł)
                  Pozdrawiam!

Komentarz

Próbowałem internet również na Bakończycach na Dworskiego, w okolicach bazy PKS, działa lepiej jak u mnie w domu.

Komentarz

a ja mam pytanie mieszkam w okolicach Glazera i jakiego neta bezprzewodowego byście polecili z Orange, Playa, Plusa czy z Ery ? :D

Komentarz

Czy ktoś orientuje się może jaki internet bezprzewodowy (Orange, Play, Plus, Era) będzie dobrze śmigać na rynku w Radymnie?

Komentarz

Pracuję...
                        X