REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet bezprzewodowy - odbiór w Przemyślu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Internet bezprzewodowy - odbiór w Przemyślu

Witam. Chciałem zapytać czy ma ktoś z was internet bezprzewodowy w swoim laptopie ? Chodzi mi o iPlusa, Orange, Ere itp., a dokładnie o odbiór z tych firm... Czy dobry jest zasięg i można zawsze korzystać z połączenia z transferem który nie powoduje nerwicy u odbiorcy [czyt. min. 256] ??

Odp: Internet bezprzewodowy - odbiór w Przemyślu

W samym Przemyślu wszystkie te usługi działają dobrze, gorzej poza miastem.

Komentarz

korzystam czasem iplusa, musisz miec 3 kreski zasiegu zeby sie polaczyc i korzystac z tego "w miare" :]

Komentarz

yhym, czyli moge spokojnie sobie załozyc jedna z tych opcji... a czy cos konkretnego polecacie? jakie placicie abonamenty/jaka predkosc ?

Komentarz

Jeżeli chodzi o bezprzewodowy internet to prędkość masz taką samą we wszystkich taryfach, różnią się pakietem danych które można przesłać z niezmniejszoną prędkością (i tak nie gwarantowaną). Do przeciętnego korzystania z internetu wystarczą najtańsze, ale jeżeli zamierzasz dużo ściągać to ta usługa nie jest dla Ciebie.
          Ja mam iplusa firmowo49 i mi wystarcza (nie ściągam muzyki, filmów, programów)
          mam limit 1GB, ale kilka razy po przekroczeniu nie zmniejszyli mi prędkości
          i jeszcze transfer - nie zależy od taryfy tylko od modemu jaki kupisz - najlepiej brać najszybszy.

Komentarz

Również polecam iPlusa, działa bezawaryjnie. Kiedy kupowałem dostępne były jedynie modemy EDGE i taka technologia była dostępna w Przemyślu. Teraz działa HSDPA więc kup sobie modem obsługujący tę technologię. Dobrze by było jakby miał opcję podłączenia anteny zewnętrznej bo to czasami może uratować sytuację - różnie bywa z zasięgiem i to bez względu na operatora. A najlepszy ma chyba właśnie PlusGSM. Możesz na ich stronie zobaczyć mapę z podziałem na dostępne technologie.

Komentarz

To dzięki bardzo. Właśnie przejrzałem oferte IPlusa no i jest tam taryfa "prywatnie 60" i akurat jest promocja na modemy np. HSDPA 3.6 Mb/s za 1zł limit tez 1GB, ale nie musi wcale ograniczać transferu później, jest napisane, że zależy to od operatora i chwilowego natężenia sieci, więc całkiem w porządku.
              Dzięki za pomoc.
              pozdrawiam

Komentarz

...ale zazwyczaj ogranicza Więc się nie sugeruj za bardzo tym, że "nie musi" bo może być tak że np. Tobie za każdym razem będzie. A tak na marginesie to myślę, że zdjęcie albo spore powiększenie tych limitów to kwestia czasu.

Komentarz

no wlasnie poczekam do wakacji jeszcze, mysle ze wtedy tez jakies ciekawsze promocje beda, moze juz tansze modemy 7,2Mb/s, moze nie bedzie limitu... poczekamy... zobaczymy...

Komentarz

witam
                    mam dowas takie pytanie gdy w Laptopie właczam sieć bezprzewodowa i daje skanowanie w poszukiwaniu sieci bezprzewodowej wyskakuje mi kilka sieci np: HUFIEC-TEL:601481484 i pisze że Sieć bezprzewodowa z zabezpieczeniem i jest dwie kreski ale niepołączy natomiast wyskakują też inne nazwy sieci ale niema kuteczki że zabezpieczona ma tez dwie kreski ale niepołaczy.Prosze o wyjasnienie co to jest

Komentarz

nie polaczy bo mozesz nie miec dostepu do sieci

Komentarz

piotrze jak przy nazwie sieci jest numer telefonu to zadzwoń a pewnie będziesz mógł korzystać z neta Co do reszty kolegów to pytanie: jakiego wy neta chcecie mieć skoro w Przemyślu nie ma żadnej sieci pracującej w trybie 3G??? bawiłem się przez parę miesięcy w orange i powiem szczerze że masakra. ;((

Komentarz

Kilka miesięcy temu to bardzo dawno, ja korzystam m.in. z iplusa i działa 3G/HSDPA. Może nie osiąga zawrotnych prędkości, ale chodzi stabilnie i można spokojnie korzystać z internetu.
                          PS Mile widziana antenka zewnętrzna (ja używam bez antenki zew.)

Komentarz

Tak, modem masz 3G, ale prawda jest taka że żadna sieć w Przemyślu nie udostępnia internetu w inny sposób niż za pomocą EADGE oraz GPRS, z powodu braku odpowiednich nadajników. Nie pisz że jest inaczej, sprawdzałem telefonem dostępne sieci parę tygodni temu i żadnej 3G nie znalazłem. A GPRS to sami wiecie jakie transfery i PINGi maja :/

Komentarz

Plus udostepnia net 3G.

Komentarz

Pracuję...
                              X