REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis laptopów w Przemyślu???

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Serwis laptopów w Przemyślu???

@sstefan: napisz mi na pw jakie są objawy, może coś Ci pomogę w temacie.

Komentarz

W Rzeszowie na Rejtana są 2 serwisy. Z 500 m w lewo od Lwowskiej. Mają mikroskopy do lutowania itp. Naprawiają płyty główne. Można laptopa przesłać pocztą lub kurierem.

Komentarz

Odnawiam temat padło mi chłodzenie i karta grafiki w lapku i szukam dobrego serwisu, dotychczas laptopy dawałem na Asnyka-koło Komputronika ale szukam alternatywy głownie z względu ceny

Komentarz

szeggy: jaki model laptopa?

Komentarz

Zamieszczone przez szeggy Zobacz posta
            Odnawiam temat padło mi chłodzenie i karta grafiki w lapku i szukam dobrego serwisu, dotychczas laptopy dawałem na Asnyka-koło Komputronika ale szukam alternatywy głownie z względu ceny
            Dawałem do czyszczenia układu chłodzenia grafiki i procesora do serwisu laptopów który mieści się na terenie byłego zakładu FURNEL - ( za bramą główną pierwszy budynek po lewej stronie) .

Komentarz

Ten akurat co ma w.w awarię to HP Compaq 8710p

Padły mi konkretnie te elementy (chyba, nie ja jestem fachowcem)

Ostatnio edytowany przez szeggy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Chipset/GPU. Standard w HP. Częściej jednak ma zimne luty i potrzebuje reballingu. Obyś nie trafił na takich fachowców: http://www.serwis.laptopów.biz/serwi...ium-przypadku/

Pozdrawiam

Komentarz

Raf-tel na Czarnieckiego, wiele rzeczy juz u niego robilem podobnie moi znajomi, kilka razy rozwiazywal tematy przy ktorych inni serwisanci rozkladali rece cenowo tez mile zaskakuje

Komentarz

Cenowo zaskakuje dlatego że z innych serwisów do niego przychodzą i każdy musi zarobić jedynym ale jest ciągły brak czasu Rafała :/

Komentarz

Z czystym sumieniem mogę polecić Raf-tel na Czarnieckiego. Profesjonalne podejście, cena adekwatna do wykonanej pracy i nie musiałem długo czekać na serwis lapka. HPek śmiga i mam nadzieje, że następne 5 lat.

Komentarz

Polecam warty ceny i uwagi Serwis w Sanoku robią wszystko co z elektroniką związane.
                        Powołać się na mnie

Komentarz

Korzystałem tydzień temu z serwisu pogotowia komputerowego help-comp.pl.
                          W innym serwisie - nie wspomnę którym powiedzieli że uszkodzona płyta główna i chcieli odkupić na części. Ten młody z serwisu w ciągu jednego dnia naprawił mi lapka i smiga jak nowy. Polecam.

Komentarz

Poszedłem do jednego serwisu z zasilaczem do wymiany. Po wymianie komp nie działał i okazało się, że płyta gówna jest beee...
                            Wymienili.
                            Miesiąc później koledze padło coś w lapku. Poszedł do serwisu i... kto zgadnie - stwierdzili, że płyta główna do wymiany.

Polecam inny serwis - Sportowa 6. Naprawdę szybko i solidnie.

Komentarz

Jako serwisant z kilkuletnim doświadczeniem ODRADZAM korzystanie z usług pierwszego lepszego serwisu komputerowego. Na rynku działa wielu partaczy, sam się o tym niestety przekonałem, po czym sam zająłem się serwisem. Ileż to razy przynoszono mi komputer, który już był w jakimś serwisie a tam - pozrywane taśmy, płyta główna uwalona pastą termoprzewodzącą, grafika "ratowana" opalarką... W przypadku wielu laptopów wystarczy w internecie poszukać instrukcji serwisowej albo filmików na YT z rozbiórki, przygotować śrubokręty i na spokojnie zrobić to samemu. Czyszczenie chłodzenia i nałożenie pasty + termopadów, wymiana dysku, matrycy czy instalacja systemu nie należą do rzeczy skomplikowanych - w internecie jest pełno porad na ten temat. "Fachowcy" bardzo często biorą sporo i niewiele robią także lepiej moim zdaniem zrobić to samemu. Sam jako serwisant raczej praktykuję naprawę u klienta - niech widzi jak to było robione, jakie usterki wykryłem, żeby nie było niedomówień. Polecam jeszcze zapoznać się z tym artykułem. Dodam jeszcze, że naprawa komputerów samemu jednak zwiększa nasze umiejętności a dzięki temu więcej będziemy potrafili zrobili i zaoszczędzimy niejednokrotnie dużo pieniędzy.

Komentarz

Czy ktoś zna serwis laptopów, który byłby w stanie wlutować do płyty głównej malutki element (prawdopodobnie dioda). Uwalenie tego jednego elementu unieruchomiło laptop na dobre.
                                Ktoś tu wspomniał o serwisie na rejtana w Rzeszowie. Mógłbym prosić o dokładniejsze wskazówki gdzie to się znajduje?

Komentarz

Pracuję...
                                X