REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

mam pomysl, moze juz byl i to tylko moje daremne wysilki nie mniej jednak chcialbym sprobowac chodzi o schronisko w orzechowcach kto byl wie jakie warunki tam panuja a kto nie to zapewniam ze nie sa one na poziomie zadnych standardow:/ tak czy siak chcialbym poczatkiem stycznia zrobic akcje pomocy dla owych zwierzat i zebrac kase na budowe jakiegos krytego budynki lub chociaz dachu czy ogrzewana w istniejacym
    jak? otoz pojsc do dyrektora kazdej szkoly i zaproponowac by pudelko czy puszka z odpowiednim ogloszeniem wisialy w glownym holu szkoly czy przy wejsciu przez powiedzmy tydzien i aby kazdy dal chociaz zlotowke, taka suma to nieduzo a dzieci jest przeciez mnostwo
    to jest pomysl surowy i trzeba go dopracowac teraz chcialbym uslyszec wasze opinie na ten temat i ew. pomysly lub propozycje wspolpracy i pomocy w zrealizowaniu tego celu

Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

A ja tam zgarnęłabym od prezydenta w dniu otwarcia stoku - manifestując, że my tu się bawimy, a tam pieski marznął i głodują.
    Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Em wyczuwam ironię i sarkazm. To, że norek nie jest twoim przyjacielem nie musiz odrazu go zbutować. Popieram jego akcje i deklaruje pomoc.

Komentarz

hmm pomysl jest dosyc ciekawy, mysle ze znajdzie sie sporo dzieci, ktore chcialyby pomoc tym zwierzakom. Ale trzeba by bylo dopracowac gdzie mialyby byc te puszki, i zeby tez byly bezpieczne
        Moim zdaniem powinny byc rowniez jakies pojemniki na sucha karme dla zwierzat (np. kasza), poniewaz jest tez wiele ludzi nieufnych i woleli by sami kupic pokarm, niz dawac komus pieniadze...
        No to byloby na tyle
        "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

Mnie taka akacja w ogóle nie interesuje. Osobiście uważam, że trzeba najpierw pomagać ludziom a później zwierzętom. Najważniejsi sa ludzie a nie banda suk i psów. Nie interesują mnie schroniska dla psów, lepiej byloby zająć się jakimś domem dziecka lub inną instytucją pomagającą ludziom.
          Takie jest moje zdanie. Wiem, że tym postem skieruję na siebie Waszą krytykę ale taki mam pogląd i go nie zmienię.

Komentarz

nie musisz go zmieniac, to jak sam powiedziales Twoj poglad. Kazdy pomaga temu, komu ma ochote pomagac - proste.
            "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

hmm niby tak ale to ze psa ktos wyrzucil z domu to nie jego wina a to ze ludzie najczesciej przepijaja wlasne dochody i pieniadze z pomocy spolecznej to juz wlasny problem
              kiks wielkie dzieki za poparcie, szczerze mowiac liczylem ze wlasnie ty sie odezwiesz jako pierwszy z pomocna dlonia tylko ze mi nie chodzi o karme ale przedewszystkim by warunki dla tych zwierzat byly lepsze i by nie zamarzaly w zimie jak to sie czasami zdarza takze trzeba bedzie sie tam wybrac i wziac od nich jakas plakietke czy legitke ze jest sie ich oficjalnym wolontariuszem i ze nie maja sie ludzie co bac dawac nam kasy a puszki mozna by umiescic w dobrze widocznych miejscach w szkolach na poczatek by zobaczyc jakie beda owoce tej pracy
              kiks postaram sie zebrac jeszcze kilka osob i moze cos zdzialamy

Komentarz

Niedawno na P24 był artykuł o schronisku - "sesja w rozmiarze xl". A tak poza tym, **** to też czasem człowiek:P

Komentarz

n0rek napisał:
                  hmm niby tak ale to ze psa ktos wyrzucil z domu to nie jego wina a to ze ludzie najczesciej przepijaja wlasne dochody i pieniadze z pomocy spolecznej to juz wlasny problem
                  Ale mysle ze Roberto mial na mysli pomoc biednym ludziom w doslownym znaczeniu tego slowa oraz niewinnym biednym dzieciom z rozbitych rodzin i domow dziecka (ktore tam sie znalazly rowniez nie ze swojej winy) a nie lumpom, a taka pomoc jest wazniejsza niz pomoc zwierzetom ktora rowniez uwazam za sluszna ale wyzszym celem jest pomoc potrzebujacym ludziom.
                  Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

Komentarz

ok ok ale organizacji ktore pomagaja ludziom jest mnostwo szczegolnie teraz gdy ida swieta, a tym zwierzakom nie ma kto pomoc

Komentarz

Ze szczerego serca popisuję się pod tym pomysłem. Byłem i widziałem "syf" panujący w Orzechowskim schronisku. Ale coż, nie maja kasy a to co mają to nic w porównaniu do potrzeb. Zresztą jakby ktoś miał chęć pogadać i dowiedzieć się wiecej na ten temat to zawsze można udać się do apteki przy Kamiennym Moście i poprosić Panią Wiśniewską, która się tym zajmuje (pracuje w aptece a społecznie w Towarzystwie Przyjaciół Zwierząt) i porozmawiać na ten temat. A tak na marginesie miejscem zbiórki pieniążków może też być jakaś mała zorgaznizowana akcja na przemyskim Rynku na przeciwko U.M z pełnym jak sądzę poparciem Pani Wiśniewskiej, którą to Pan Prezydent zna i cześc Radnych tez. Trzeba by było tylko z ową Pania pogadać i uzgodnić szczegóły.
                      A co do wypowiedzi "Roberto Baggio" na ten temat to zaskoczył on mnie porostu.
                      Przypuszczałem do tej do tej pory że jest on człowiekiem innego pokroju o dobrym sercu, który lubi ludzi i kocha zwierzęta. Ale okazało się to nieprawdą po jego poście w tym temacie
                      Mnie taka akacja w ogóle nie interesuje. Osobiście uważam, że trzeba najpierw pomagać ludziom a później zwierzętom. Najważniejsi sa ludzie a nie banda suk i psów. Nie interesują mnie schroniska dla psów, lepiej byloby zająć się jakimś domem dziecka lub inną instytucją pomagającą ludziom.
                      Takie jest moje zdanie. Wiem, że tym postem skieruję na siebie Waszą krytykę ale taki mam pogląd i go nie zmienię.
                      "Ten kto nie lubi zwierząt nie ma dobrego serca też w stosunku do ludzi" Powiedzenie to jest ogólnie znane i sprawdza się w praktyce. Niestety Roberto Baggio ! Zmieniam zdanie na temat Twojej osoby, Nie podoba mi się Twoja postawa !!! Ty też !!! Jakim to ludziom pomagałbyś ? Chyba takim nic nie wartującym samolubom jak Ty ! Czy uważasz, że ludzie są lepsi od zwierząt? Mylisz się niestety. Jesteś człowiekiem konfliktowym w każdym calu a na dodatek "chłopskim filozofem" ! Ciekawi mnie kogo i co Ty lubisz oprócz samego siebie ? Zresztą sądzę że jakbyś mógł i dał radę to byś sam sobie "gardło podgryzł" taki jesteś niedobry...

P.S
                      A co do bandy "suk i psów" to popatrz gdzie indziej...
                      "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Komentarz

ot i kolejna wojna gotowa;]
                        roberto jak masz choc troche samozaparcia nie wszczynaj nastepnej klotni a ty demon pamietaj ze nie po to zostal stworzony ten temat by kogolowiek obrazac
                        a co do tej pani to swietna rada i wiadomosc, pojde do niej moze nawet jutro

Komentarz

Zamieszczone przez kiks
                          Em wyczuwam ironię i sarkazm. To, że norek nie jest twoim przyjacielem nie musiz odrazu go zbutować. Popieram jego akcje i deklaruje pomoc.
                          Kiks, no wybacz, że norek moim przyjacielem nie jest, ale dziwne by było gdybym za takiego go uważała skoro w ogóle go nie znam. Co do norka nie mam względem niego wiekszych uwag i negatywnych uczuć, wiec proszę Cię mnie tu czy nas nie buntować.

A co do ironii to była może i malutka, no ale powiedzcie no... - miła akcja by byla Tak se na sankach zjechać z transparentem "Przemyśl24 pomaga zwierzakom i wszystkim w potrzebie - puszki na samym dole stoku" czy coś tam.. (Pewnie i tak by nikt nie zdążyl przeczytac:P)

Ech tam, nic już nie mówie..

Komentarz

Kolego Norek coż za ingerencja w mój post??? Czy Ty mi grozisz? To że ktoś Ci dał funkcję moderatora upowaznia Ciebie do ingerencji w teśc mioch postów? Nikogo nie obrażam ! W moim poście nie ma słów uznanych za obrażliwe. A to co napisałem pod adresem R. B uważam za jak najbardziej stosowne, napisałem prawdę, to co myślę i sądzę że wiekszośc forumowiczów też tak myśli tylko nie chce tego pisać. Twoja wypowiedż zalatuje mi grożbą cenzury wiec zastanów się zanim coś napiszesz...
                            "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Komentarz

?? przeciez nie poprawialem twojego postu ani nic z nim nie zrobilem, masz jakas paranoje cenzury, pozatym wcale ci nie grozilem tylko poinformowalem ze to temat w ktorym chcemy pomoc zwierzakom a nie wszczynac nowa klotnie;] a jak chcesz cos powiedziec o roberto to najlepiej zrobic to poprzez PW

Komentarz

Pracuję...
                              X