REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

Za dużo poprostu wtykasz swój nos tam gdzie nie wypada tego robić. Nic więcej. Nie mam osobiście nic do Ciebie ale zastanów się, czy przyjemnie by Ci było gdybyś był "uczniem" a nauczycielka zwracała by Ci za każdym słowem uwagi i zastrzeżenia co do Twych wypowiedzi chcąc byś to ujął jej słowami? Nie czuj się "rządzącym" bo Ci do tego daleko...
    "Krąg Demona" otwarty dla przyjaciół !

Komentarz

Em, fajny pomysł z tym transparentem i sankami]:->

Komentarz

Kiks, no! Pewnie, ze fajny. Zastanawialam sie nawet nad tym aby w neglizu to zrobic.. dla zdrowia i zwrocenia wiekszej uwagi, ale to by byla jednak zbyt drastyczna reklama.. Zaiste byloby zabawnie.

Komentarz

Popieram obiema ręcami !!!

Ale czy ktoś przez to nie straciłby wzroku??

Komentarz

A co nas ktoś obchodzi? Pieniądze najważniejsze! (Nie brać na poważnie)

Komentarz

ja sie wcale rzadzacym nie czuje, poprostu sie wpisuje
              elo rym;P

Komentarz

Mam takie pytanie czy wielmożni zwolennicy pomocy psom w Orzechowcach, poczynili jakieś kroki ku temu, aby zorganizować jakąś pomoc? Czy cały ten wątek to czysta, nieumiejętnie wykonana propaganda?

Za chwilę Wielmożny Alien znowu się przyczepi, że ponoć się czepiam, zrzędze i jestem zarozumiały itp. Nic z tych rzeczy... Po prostu się pytam, po śląsku pytom...co w tej szczytnej kwestii zostało poczynione... Znając życie na pewno WIELKIE NIC.
                Zatem propaganda górą!!!

Komentarz

coz obecnie jestem w kontakcie z ludzmi ze schroniska i czekam na odpowiednie pelnomocnictwo aby poprowadzic ta akcje, inaczej nikt ci nie uwierzy "na slowo" ze jestes od nich

Komentarz

Roberto, litości... czemu tak wsiadłeś na n0rka ? Chłopak ma fajny pomysł, chce z dobrego serca coś zrobić - dlaczego go zniechęcasz?

"Osobiście uważam, że trzeba najpierw pomagać ludziom" <--- no i co, "osobiście" pomogłeś, Roberto?

"lepiej byloby zająć się jakimś domem dziecka" - i co, zająłeś się?

Nie chcesz pomóc n0rkowi (czy komukolwiek innemu) ? Nie musisz, ale po co zaraz taka agresywna krytyka?!

Łatwo krytykować, lecz trudniej krytykować _konstruktywnie_. Znasz jakąś alternatywną akcję charytatywną? Twoim zdaniem lepszą? ZAPROPONUJ !

Komentarz

Nie będę proponował żadnych akcji dobroczynnych, w tym względzie jestem "socjalistą" i uważam że to państwo powinno łóżyć na tego typu działania. A wygłupy typu, pomóżmy psom to dla mnie paranoja w momencie gdy tylu ludzi jest potrzebujących. Tyle

LiBERALIZM RZĄDZI!!!

Komentarz

Norek i Kiks popieram w 100 %. Schronisko w Orzechowcach znam dobrze, cóż, może nawet lepiej niż wy, ale niestety jest to "znajomość" sprzed paru lat. W tej chwili nie wiem kto tam rządzi. Chętnie przyłączę się do takiej pomocy, mam tylko jedno "ale". Jeżeli są to znów p. Wiśniewska, a szczególnie p. Dżochowska, to będzie to pomoc zmarnowana. Norek, jeśli miałbyś ochotę to możemy o tym pogadać, ale szczerze mówiąc wolałabym na np. GG.

A teraz do RobetoBaggio. Prawda, jesteś poprostu chłopski filozof i nie chciałabym powiedzieć prostaczek, ale jednak powiedziałam. Były święta, komu pomogłeś, nakarmiłeś jakieś biedne dziecko, wspomogłeś ubogiego? Ja wiele razy uczestniczyłam w kwestach, na schronisko, ale też dla dzieci. Jak trzeba było to pracowałam fizycznie, nie raz sprzątałam tam boksy i wykonywałam inne czynności. Jeśli ktoś jest wrażliwy na los zwierząt to pomoże też potrzebującemu człowiekowi. A takich zajadłych i nieczułych ludzi, jak ty widziałam wielu, dużo krzyczeli i nie chciało im się pomóc nikomu, ani ludziom, ani zwierzetom.
                        Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

A Ty jesteś Świętolibliwą Matką Teresą z Kalkuty!! Tylko Cię wynieść na ołtarze!!
                          Amen!

Komentarz

Asiu chetnie cie wyniose na oltarze jezeli to pomoze w akcji ktora staramy sie zorganizowac mysle ze zaraz po weekendzie uda mi sie zajac tym troche konkretniej bo teraz mam ogrom nauki na najblizszy zjazd:/ mam nadzieje ze uda sie uzbierac chociaz czesc pieniedzy ktore sa tam potrzebne
                            guteq thx za poparcie

Komentarz

Musicie się postarać o poparcie O. Rydzyka albo byłego posła Dyducha... inaczej nie macie szans... :P

Komentarz

Pomoc dla Zwierząt

Asia podziwam ludzi którzy pomagają innym czy to dzieciom czy ludziom czy też zwierzętom. De facto Roberto lekko przesadził nazywajac Cię jak on to ujął ?? "jesteś Świętolibliwą Matką Teresą z Kalkuty!! Tylko Cię wynieść na ołtarze!! " Przyznam się nie spodziewałem sę takiej reakci od niego alo no cóż ? Każdy ma swoje zdanie. Chłopski filozof ? a myslałem że ja nim jestem ??!! Trzeba mieć wspaniałe serce żeby tak postępopwać. Jeżeli chcesz pomagać jestem za ale muszisz wziaść jedno pod uwagę "Nie wygrasz w pojedynkę"

Komentarz

Pracuję...
                                X