REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Pomoc dla schroniska w Orzechowcach

jest nas wiecej

Komentarz

Gdzie, bo nie widze? :P:P:P

Komentarz

ja, asia, kiks, swego czasu em, anika i bonia a teraz rowniez guteq oraz wojti popieraja akcje... czas pomyslec o okularach

Komentarz

Asiu a co jest złego w paniach Wiśniowska i Dżochowska?To chodzi o dyrektor Centrum Kultury Japońskiej?

Komentarz

Nie uwierzę jeśli nie zobaczę efektów i zdecydownych działań.

Na razie to czysta propaganda jak za Goebbelsa!!!

Komentarz

Dzisiaj każdy piesek ma ciężko...i człowiek też.
              Taka jest różnica że człowiek da sobie rade a zwierze bez pomocy człowieka zginie. Ojciec R. jakby mógł to by skasował schroniska a pieniążki idace na nie przeznaczył na swoją rozgłośnie. Przecież pies czy kot nie umie się modlić ! Nie zna różańća! Po co ma żyć ! Nie wyśle tez przekazu z kasą do Torunia ani spadku nie zapisze.
              "Diabeł nie śpi z byle kim..."

Komentarz

dokladnie, jest taka bardzo fajna akcja w wielkiej brytanii(niestety nie pamietam nazwy organizacji) ktora pomaga biednym, porzuconym i wyglodzonym zwierzakom odzyskac sily i znalezc wlasciciela, robia to za darmo a kase na wszystko biora od ludzi ktorzy decyduja sie wplacac co miesiac "datek" w wysokosci 3 funtow
                z tego co wiem to pomogli juz wielu wielu zwierzakom dostaja teraz nawet kase od rzadu by mogli zainwestowac w lepsze budynki czy sprzet medyczny

Komentarz

Oh, RobertoBaggio widzę, że z rozkoszą pławisz się w swoim sarkazmie ( sprawdź sobie socjalistyczny liberale w słowniku, gdybyś miał z którymś wyrazem problem, ale tak cichutko, żeby inni nie widzieli, bo tacy jak ty są przecież najmądrzejsi). A "Matka Teresa z Kalkuty" - wypada mi chyba tylko podziękować. Osobiście w życiu bym się z takim autorytetem nie porównała, ale skoro tak sądzisz to jestem zaszczycona mały człowieczku.

Komentarz

Zamieszczone przez RobertoBaggio
                    Nie będę proponował żadnych akcji dobroczynnych, w tym względzie jestem "socjalistą" i uważam że to państwo powinno łóżyć na tego typu działania. A wygłupy typu, pomóżmy psom to dla mnie paranoja w momencie gdy tylu ludzi jest potrzebujących. Tyle
                    LiBERALIZM RZĄDZI!!!
                    Czyli pomoc zwięrzętom to wygłupy, ale ludziom niech pomaga państwo. A "RobertoBaggio" będzie sobie w tym czasie siedział i nic nie robił. Nie mogę powiedzieć, bym szanował taką postawę.

Nie uwierzę jeśli nie zobaczę efektów i zdecydownych działań.
                    Myślę, że to czy i w co uwierzysz, jest tu całkowicie nieistotne.

Na razie to czysta propaganda jak za Goebbelsa!!!
                    Nie wnosisz nic do tej dyskusji. Lepiej byłoby gdybyś milczał.

PS. Przeczytaj w encyklopedii hasła "socjalizm" i "liberalizm". Przyda Ci się to...

Komentarz

Kiks, tak jak miałabym ochotę ci odpowiedzieć, nie mogę (publicznie). Postaram się oględnie, a jakbyś miał czas to zapraszam na GG 3629713. P. Wiśniewska to starsza osoba, przez lat dużo zrobiła, przede wszystkim finansowo dla zwierząt w Przemyślu, ale zrobiła też wiele złego. Być może nieświadomie i wynika to z pewnego zdziwaczenia spowodowanego wiekiem, ale jednak. Schronisko nigdy nie będzie funkcjonowało na odpowiednim poziomie jeśli kierować nim będą takie osoby. I tu też nie chcę pisać dużo, bo Orzechowce mają wielu przeciwników i nie chcę wkładać im w ręce argumentów. Poza tym prywatnie, pomimo tego zdziwaczenia, ja ją naprawdę szanuję. Z kolei drugiej pani nie szanuję wcale. Parę lat temu, za jej kierownictwa w schronisku działy się prawdziwe koszmary. A pieniądze wcale niekoniecznie były przeznaczane na to, na co powinny. A że teraz "Wielka Dyrektor Centrum Kultury Japońskiej" - super, i niech się tej Japonii trzyma, a nie schroniska, bo ja dla tego jej przywiązania do Orzechowiec widzę tylko jedną motywację. I na forum publicznym tyle, bo nie mam potem ochoty na zarzuty o zniesławienie i ciąganie się po sądach w tym naszym małym miasteczku. Jeszcze raz, gdybyś chciał pogadać luźniej zapraszam np. na GG.

Komentarz

tak wiec bylem u pani wisniewskiej ale ona nie zajmuje sie juz sprawami schroniska, powiedziala mi za to ze w przemyslu jest takie minischronisko gdzie starsze panstwo przygarnia i zajmuje sie bezdomnymi psiakami i innymi zwierzakami, jeszcze w tym tygodniu ide zobaczyc co to jest i z czym to sie je;]

Komentarz

Norku, napisz jak juz bedziesz cos wiedzial Mysle, ze na pewno potrzebuja jakiejs pomocy
                          "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

Boże, wyjdzie na to, że się wymądrzam, albo co, ale napiszę. Kamień mi spadł z serca, że się p. Wiśniewska już schroniskiem nie zajmuje. Dobra kobieta, ale dziwaczka. Najchętniej to by te psy trzymała w schronisku, byle ich do ludzi nie dać i cieszyła się z kolejnych szczeniąt, rodzonych tam, na właściwie pewną śmierć. A tak z ciekawości Norek, czy to "starsze państwo" wpuściło cię do domu? Wątpię. Domek widziałeś pewnie z zewnątrz, więc wyobrażasz sobie, że swojego czasu w tragicznych warunkach, bez światła dziennego, żyło tam po 60, albo więcej psów. Tam pomoc pewnie jest potrzebna, ale rzeczowa. Konkretne rzeczy dla psów, karma,ale taka, żeby ten "starszy pan" jej nie spieniężył i nie zamienił na coś bardziej wyskokowego dla siebie.

Komentarz

asia nie bylas wiec nie wiesz, pojde i zobacze jak to wyglada, wczoraj niestety nie mialem na to czasu takze albo dzisiaj albo dopiero po weekendzie bo mam zjazd:/ jezeli warunki beda jakie mowisz a gospodarz bedzie wygladal i zachowywal sie jak obdartus to wtedy trzeba bedzie sie zastanowic co z tym zrobic

Komentarz

Mnie się wypowiedz ( pomysł ) bardzo podobała ale . . . jak mawiał profesor Zientara 
                                Pomijając już kłótnie w która bym się z chęcią włączył obojętnie po której stronie sztuka dla sztuki ideały mi się podobają . . . co do kasiory jeszcze zapytam o to ale uważam ze trafniejszym było by ni umieszczanie puszki ale dotarcie do dyrekcji i samorządu uczniowskiego po szkołach oni to bardziej nagłośnią . . ewentualnie przejdą się z puszkami większy efekt ale trzeba by było wkopać w to jakiś nauczycieli . . jako prowadzących akcje w danej szkole. Co do zbierania pod urzędem za zimno za mała odpowiedź przechodzących akcje organizuje się gdzieś gdzie tłumnie przechodzą ludzie . . co do czarnych sukienek w brew pozorom mogą wam pomóc a dokładnie nie czarne a chyba brązowe powinny tylko uderza sienie z tekstem z pomaga się zwierzętom tu psiakom a „braciom mniejszym „ tak to chyba nazywają franciszkanie o szczegóły po pytać się trzeba wśród znajomych księży o zbieranie przed kościołem i wspomnienie o tym na ogłoszeniach parafialnych. . . dobra metodą nacisku było by uzyskanie poparcia rady osiedlowej a wtedy już jako parafia księdzaaa powinny się zgodzić :P ja się do tego nie nadaje bo mnie woda świecona parzy, ale o metody prowadzenia takich akcji w szkołach mogę zapytać
                                Lubię pracę, praca mnie fascynuje, mógłbym siedzieć i patrzeć na nią godzinami

Komentarz

Pracuję...
                                X