REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zbieram opinie o pwsw

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• zbieram opinie o pwsw

hej
    interesuje mnie wszystko co dotyczy panstwowej wyzszej szkoly w przemyslu jakie ma opinie i czy warto tu studiowac najbardziej interesuje mnie socjologia studenci lub absolwenci piszcie!!!
    BEDE WDZIECZNY ZA ODPOWIEDZI

Odp: zbieram opinie o pwsw

Pańśtwowa Wyższa Szkoła Szczęścia Pomyślości i Gotowania na gazie.

W okolicy jest tyle fajnych uczelni.... a z tego co widzę na podkarpaciu każdy chce być socjologiem. Albo pracować w równie atrakcyjnym zawodzie :D

Uczelnia porównywalna z ze szkołą gospodarczą i PWSZ w jarosławiu.. ot kolejna farsa w regionie.

Komentarz

stingerek, pamietaj ze pwsw jest szansa zdobycia wyksztalcenia dla ludzi, ktorzy nie maja kasy, zeby studiowac gdzies dalej. ciekawa jestem, na jakiej "farsie" Ty studiowałes?

co do opinii, kolezanka studiuje polonistyke i jest bardzo zadowolona. o ukrainistyce slyszalam pochlebne opinie, o socjologii, ze duzo rycia na pamiec, ale tak jest wszedzie.
      Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

no ja od dzisiaj jestem szczęśliwym absolwentem tej uczelni i miło spędziłem czas przez te 3 lata polecam

Komentarz

wielkie dzieki za odpowiedzi

Komentarz

Zamieszczone przez stingerek Zobacz posta
            W okolicy jest tyle fajnych uczelni....
            może coś doradzisz???

ukończyłem PWSW, jestem zadowolony z tej szkoły.
            i muszę powiedzieć,że nie jest to szkoła typu "płacę-wymagam".
            uwierzcie mi, wiem co mówię bo mam niezłe porównanie....

Komentarz

Bardzo wielu moich znajomych tam się obecnie uczy więc nie jest to byle jaka uczelnia i
              nie jest to szkoła typu "płacę-wymagam"
              . Myślę że najlepsza, jaką obecnie mamy w naszym mieście.

Aczkolwiek...
              Uczelnia porównywalna z ze szkołą gospodarczą i PWSZ w jarosławiu..
              .

Jeśli masz trochę kasy/jeśli zależy Ci na dobrej pracy w przyszłości to proponuję wyjazd do innego miasta.

Jeśli jesteś mniej ambitny PWSW powinna być (moim zdaniem!!!) w sam raz dla Ciebie.

Komentarz

Ja bym, aż tak nie przesadzała z tymi porównaniami np. szkoły gospodarczej z pwsw..

Wydaje mi się, że to studenci tworzą uczelnie, a nie na odwrót. Jak ktoś bardzo chce się wykazać to pewnie zrobi to w każdej szkole. Można wegetować „na prowincjonalnej uczelni”, ale można też na popularnej w większym mieście.
                Więc jeśli ktoś chciałby bardziej aktywnie spędzać czas studiując to myślę, że na socjologii na pewno będzie miał to zagwarantowane. . Chodzenie po mieście z ankietami w różnych warunkach atmosferycznych, pukanie do kilkunastu mieszkań dziennie (emeryci potrafią mieć bojowe nastawienie do obcych) tworzenie, opracowywanie badań i wiele innych atrakcji… bezcenne No, jeszcze jest ta druga strona medalu, czyli teksty z socjologii, które czasami ciężko pojąć człowiekowi na zdrowy rozum Ale generalnie mogę polecić!

Uff szczęśliwa absolwentka

Komentarz

Zamieszczone przez polak Zobacz posta
                  wielkie dzieki za odpowiedzi
                  I ogólnie mam jakieś takie dziwne wrażenie, że własnie zostałam uczestnikiem badania heehehe

Komentarz

na jakiej "farsie" Ty studiowałes?
                    Politechnika Radomska - Wydział nauczycielski - kierunek : informatyka stosowana.
                    Chcesz skan indeksu ?

ukończyłem PWSW, jestem zadowolony z tej szkoły.
                    i muszę powiedzieć,że nie jest to szkoła typu "płacę-wymagam".
                    Czy mogę zatem niedyskretnie zapytać w jaki sposób się utrzymujesz ?

Uczelnia porównywalna z ze szkołą gospodarczą i PWSZ w jarosławiu..
                    Prawda ! Kupa jest porównywalna z krowim łajnem, tudzież ludzkimi odchodami.. oraz.. jest prawie taka sama jak kocia kuweta....

Te trzy uczelnie są poczekalnią dla tych ktorzy nigdzie indziej się nie dostali.

Tak daleko tyłek ruszyć do Rzeszowa ? Politechnika, Uniwerek..... a nie "jakieśtam" pojumane uczelnie.

Co do PWSW.. tam się głównie pije.. razem z "szanownym gronem pedagogicznym" ... każda. Na żadnej porządnej uczelni żaden wykładowca nie pozwoli sobie na pijaństwo w parku ze studentami. ( w szkole gospodarczej również nie raz miałem okazję uczestniczyć w "imprezach integracyjnych i zajeciach w plenerze"

Myślę że najlepsza, jaką obecnie mamy w naszym mieście
                    Nie najlepsza.... JEDYNA !

Komentarz

Zamieszczone przez stingerek Zobacz posta

Czy mogę zatem niedyskretnie zapytać w jaki sposób się utrzymujesz ?
                      Pracuje
                      idąc na studia, nie były mi one wcale potrzebne do mojej pracy.wiem, że to może dziwnie brzmi ale poszedłem na nie tak dla siebie-bez przymusu(nie po papierek). i w cale nie żałuje, że wybrałem PWSZ.

Komentarz

stingerek, w przemyślu jest jeszcze wyzsza szkola prawa i administracji, ale jest platna.
                        Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Prawda, ale w domyśle rozmawiamy o uczelniach "publicznych" czyli "bezpłatnych"

idąc na studia, nie były mi one wcale potrzebne do mojej pracy.wiem, że to może dziwnie brzmi ale poszedłem na nie tak dla siebie
                          Do tego właśnie dąże...
                          Widzisz podobnie jest w moim przypadku , staram się zarabiać na życie kręcąc się wokół komputerów, natomiast informatyka (zwlaszcza stosowana) to specjalność traktujaca wyłącznie o programowaniu ( w iluśtam językach ktorych nawet policzyć nie potrafię)
                          Problem pojawia się wtedy kiedy firma szuka "informatyka" a nie ma pojecia co znaczy taki zawód... bo szukaja jednoczesnie administratora sieci, webmastera, developera, programisty, sprzetowca, sieciowca i konserwatora ktory pani krysi wymieni "amunicję" w drukarce.

Niestety.... slowo "informatyk" przylgnęło do typowego "pana Adama" albo "pana Krzysia" ktory i drukarke nabije, i siec poskłada .. i komputer naprawi... a tu niestety nie.
                          I co mi z tego że mam Inż przed nazwiskiem...... jak w inglocie na takim stanowisku zaproponowano mi 1200zł netto :D a tyle można zarobić nie wychodząc z domu w tydzień :D

Komentarz

No to prawda. Proponują śmieszne kwoty na start. Każda szanująca się firma powinna zaczynać od 3000 brutto.

Komentarz

Szanująca się firma , ktora szanuje nie tylko siebie ale i przyszłych kandydatów.
                              Rozumiem 1200zł netto dla "Pana krzysia" co papier w drukarce odblokuje, kabelek od internetu zacisnie, monitor ustawi i takie proste czynności ktore jakby nie bylo wymagaja "jakiejśtam wiedzy" są warto 1200zł netto... ale bez przesady... opieka nad całym sprzętem infromatycznym w s porej jakby nie było firmie od najmniejszych pikusiów typu (pani krysia zmieniła rozszerzenie pliku i nie moze go odtworzyc) do takich naprawde bardzo powaznych awarii sieci, serweerów, czy stworzenie i zaprogramowanie stron internetowych... to kwota 2500zł na reke powinna byc NAJBIDNIEJSZĄ jaka firma moze zaoferować komuś kto ma inż przed nazwiskiem i przez 10 lat harował na ten tytuł i wiedze żeby się nie zbłąźnić.

Komentarz

Pracuję...
                              X