REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

internet netia

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• internet netia

mam takie pytanie zamiezam brac internet w neti i niewiem czy warto czy internet cały czas działa czy też nie w tej chwili mam internet tel-komp i cały czas nie mam internetu płace za nic czekam na opinie pilnie
    Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ort

Odp: internet netia

mam od ponad roku i nie bylo najmniejszych problemow.

Komentarz

Też mam z netii prywatnie, całkiem dobrze chodzi, na początku były problemy przez 3 dni, potem oki, przez parę miesięcy raz około godzinna przerwa była.

Komentarz

Ja osobiście mam z kablówki TOYA ale wielu osobom zakładałem sieci na łączu Netii i nikt nie narzeka. Nie można tego samego powiedzieć o Neostradzie na którą ciągle ktoś narzeka.
        Jedyne minusy ich oferty to takie że musisz mieć linię TP.SA i przynajmniej pakiet socjalny oraz promocja 59zł za 4Mbit/s w Przemyślu nie obowiązuje :( Polecam także zrezygnować z ich tandetnego modemu i zakupić jakiś w sklepie komputerowym. Wyjdzie trochę drożej ale przynajmniej działa bez problemu, nie wiesza się, wystarczy raz skonfigurować i po przeinstalowaniu systemu nie trzeba nic robić, no i najważniejsze większość modemów ma wbudowane zabezpieczenia. Pozdrawiam

Komentarz

i jeszcze takie małe pytanko jaki to jest internet radiowy?? czy jakiś inny bo aktualnie mam radiowy

Komentarz

ja mam neostrade i nie narzekam

Komentarz

Po ostatniej modernizacji lini TP neostrada zero problemów

Komentarz

Ale założyciel tematu pytał o netię ....

Komentarz

bylem uzytkownikiem netu w netii przez 2 lata na lini tpsa z pakietem socjalnym. Mam mieszane uczucia co do netii ale dotyczy to wszytskich operatorow, ktorzy swiadcza uslugi na lini tp. Wszystko jets do brze do awarii. Jak trafi ci sie awaria to bedziesz wydzwanial do tpsa i do netii i zanim przyjma zgloszenie to sie naczekasz na telefonie i przjedziesz przez upierdliwy proces w stylu czy ma pan podlaczony mikrofiltr, prosze wymienic na inny. No mnie szlak trafial przy czyms takim:/ Czasami zdarzaja sie awarie niekiedy po caly dzien i wylaczaja infolinie wiec nie mozna sie zglaszac. Zmiana IP nastepuje czasami kilkanascie razy dziennie jest to upierdliwe niestety:( Teraz o cenach.. 2 lata temu wzialem w promocji 1mbit za 59 zl w tym 6 miesiecy za friko. Teraz promocja jest jaka?? 1 mies za 1 zl lub miesiac za darmo - nie pamietam wogle. Jak dla mnie zlodziejska cena. Przez 2 lata 59 zl za 1 mbit. Przez 2 lata nie zrobili nic zeby cena byla mniejsza a jest wrecz drozej bo placisz dluzej niz ja 2 lata temu. Takze pomysl.... Zreszta nie tylko netia, multimo, netka i inne shity to samo. Nie zrobili nic zeby zmienic ten stan rzeczy absolutnie nic ani szybszych lacz w tej samej cenie(dotyczy przemysla) ani mniejszych kwot abonamentu. jednym slowem lipa.

Komentarz

Zamieszczone przez setka Zobacz posta
                    Jak trafi ci sie awaria to bedziesz wydzwanial do tpsa i do netii i zanim przyjma zgloszenie to sie naczekasz na telefonie
                    Ciekawe jest to co mówisz. Umowę masz podpisaną z netią więc nie rozumiem dlaczego miałbyś dzwonić do tepsy czy też innego operatora. Zgłaszasz do usługodawcy którym w tym przypadku jest netia i reszta Cię nie interesuje.

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
                      Ciekawe jest to co mówisz. Umowę masz podpisaną z netią więc nie rozumiem dlaczego miałbyś dzwonić do tepsy czy też innego operatora. Zgłaszasz do usługodawcy którym w tym przypadku jest netia i reszta Cię nie interesuje.
                      Mój znajomy ma w neti w razie awarii dzwonisz do neti a oni mówią ze awaria jest po stronie TP i każą dzwonić do neti i tak w kółko mu już się odechciało dzwonić po jakimś tygodniu net wrócił

Komentarz

Zamieszczone przez Brzoza Zobacz posta
                        w razie awarii dzwonisz do neti a oni mówią ze awaria jest po stronie TP
                        Więc netia wtedy interweniuje w tepsie, nie Ty czy tam ktoś inny ponieważ z tepsą nie masz umowy i nie możesz zgłaszać problemów bo nic to ich nie powinno interesować! To tak jak kupisz nowe auto i padnie powiedzmy komputer, gdzie jedziesz z reklamacją, do ASO w którym kupiłeś auto czy do powiedzmy siemensa bo oni akurat są producentem komputera?

Komentarz

Więc netia wtedy interweniuje w tepsie, nie Ty czy tam ktoś inny ponieważ z tepsą nie masz umowy i nie możesz zgłaszać problemów bo nic to ich nie powinno interesować! To tak jak kupisz nowe auto i padnie powiedzmy komputer, gdzie jedziesz z reklamacją, do ASO w którym kupiłeś auto czy do powiedzmy siemensa bo oni akurat są producentem komputera?
                          Jednak między teorią a praktyką jest inaczej :( Przeszukując google można to samo wyczytać.

Komentarz

Prawda jest taka, że TPSA robi wszystko żeby uprzykrzyć życie klientom korzystających z usług innych operatorów.... a to monter pojedzie później bo "to nie nasze", a to kabelek się uszkodzi... gadałem ostatnio z monterem obsługującym tepse, jego podejście mówiło wszystko za siebie :>

Jeżeli Netia (czy coś innego) działa dobrze to wszystko super ale jak się coś popsuje to zaczyna się odbijanie piłeczki (zwykle powodowane przez tpsa).

PS. Nie wiem jak to konkretnie wygląda ale chyba do tpsa można się przyczepić w kwestiach związanych z łączem bo (chyba) płaci im się za dzierżawę łącza?

Komentarz

Netia dzierżawi kable od TP. Nie wiem jak wygląda w praktyce naprawianie takich usterek. Jak dla mnie sprawa porozumienia tych dwóch firm to w ogóle niepewna sprawa, więc nie dziwie sie, że mają miejsce jakieś niejasności.

Komentarz

Pracuję...
                              X