REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skup makulatury - gdzie?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Skup makulatury - gdzie?

Czy jest w Przemyślu skup makulatury ? Jeżeli tak to proszę o adres, mam dużo na zbyciu makulatury.

Odp: Skup makulatury - gdzie ?

Chyba nie ma. Miałem ten problem w zeszłym roku i bezskutecznie szukałem punktu skupu. Skończyło się na tym, że ganiałem po osiedlach w poszukiwaniu pojemników na papier a w efekcie większość makulatury wylądowała w ogólnym śmietniku.

Komentarz

Nie chcę ich oddawac do pojemnika, chce to sprzedac w skupie, żeby chociaż jakis pożytek z tego był. Pozatym z tymi pojemnikami na osiedlach to nie jest tak kolorowo. Widzilem na wlasne oczy jak oprozniali sie wszytkie do jednej smieciarki, a jak sie potem mozna domyslic nikt tego nei sortował.

Komentarz

makulature chetnie przyjma na mariackiej, i na płytach za albatrosem.
        Chcesz zadbać o ekologię ? Po co ? wyrzuć to do śmieci.

Komentarz

Jeżeli chcemy zacząć naprawiać świat, zacznijmy od siebie.

Dzięki za te namiary

Komentarz

Ofiar Katynia za Albatrosem w prawo, skręcasz tam i chyba ostatni budynek po lewej. Firma nazywa się Eko-Wtór.

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
              Ofiar Katynia za Albatrosem w prawo, skręcasz tam i chyba ostatni budynek po lewej. Firma nazywa się Eko-Wtór.
              ...i każą ci zapłacić za pozostawioną makulaturę...

Tak to się teraz porobiło...
              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

Komentarz

Jeżeli chcemy zacząć naprawiać świat, zacznijmy od siebie.
                buhehehe.....

No już co jak co ale papier wyrzucony do smieci jest bardzo ekologiczny... co to komu przeszkadza ? Ekoterroryści.

Komentarz

przeszkadza Ci ze ktos chce segregowac smieci?
                  Nic cie to nie kosztuje wiec w czym problem?

Ja osobiscie nie segreguje i cala ta nagonke na ekologie uwazam za bzdure ale nie widze powodu zeby kogos przymuszac do mojego zdania

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
                    Znam Byłem. Okazało się na miejscu, że cały bagażnik kolorowych gazet nie nadaje się dla nich bo "błyszczącego papieru" nie biorą.
                    Chciałem by wzieli za free :D Też się nie udało.

Miałem z tym 2 razy więcej roboty i jeszcze spalone paliwo.
                    Oczywiscie trzeba sortować ale gdzie te czasy, że dawali papier toaletowy za makulaturę :D Bez patrzenia czy błyszczącą czy nie.
                    Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Odp: Skup makulatury - gdzie?

Nigdy w życiu nie było takiej sytuacji, żebśy robili problemy z przywiezioną makulaturę. Owszem był okres co Nasza firma nie przyjmowała makulatury za odpłatnością, ale to było wynikiem ogólnokrajowego kryzysu i trudnej sytuacji na rynku surowców wtórnych. Na dzień dzisiejszy płacimy 10 gr za kg i nie zniosę jakiś obelg pod adresem Naszej firmy gdyż w dobie kryzysu, gdy firmy typu Ba-Ma-Pol (na ul Mariackiej) po prostu powiesiły kłódkę na bramie swojej firmy - a wy klienci radźdcie sobie sami -to jest polityka naszej konkurencji, my jako jedyni w regionie działaliśmy normalnie. Dlatego włśnie nie bacząc na koszty 99% firm z Przemyśla i okolic woli skorzystać z nasych usług "na zawsze" niż naciągać się okazjonalnie z firmami typu Ba-Ma-Pol. Posiadamy nowoczesne zaplecze, nowe samochody do przewozu odpadów i w związku z powyższym cenimy się i jesteśmy liderem w branży recyklingowej na podkarpaciu.

Komentarz

I z jakiegoś - znanego tylko sobie - powodu przyszedłeś tutaj odgrzebać wątek sprzed ponad roku tylko po to by stwierdzić, że ktoś kłamał na temat wydarzeń, które miały miejsce jeszcze wcześniej. Tak, z pewnością kolega alien miał mnóstwo powodów by pogrążyć waszą firmę i właśnie w ten sposób chciał to zrobić. POZWIJ GO DO SĄDU!!!!!!!!!!!1111111111111111

Posiadacie nowoczesne zaplecze, ale w kwestii PR jednak słabo (to też potraktujesz jako obelgę, panie ektowtór?).

Pozdrawiam.

PS. Jeżeli macie zamiar się jeszcze bardziej pogrążać to proszę, nie odpisujcie

Komentarz

Człowieku przestań palić toświństwo, albo zmień lekarza... Kto się pogrąża ? Bo na pewno nie my. Chyba do końca nie rozumiesz co piszesz. Twoja składnia i sens wypowiedzi pozostawia dużo do myślenia. Piszesz jakby Pani od polskiega zmarła w 2-giej klasie.
                          Jeżeli nie masz pojącia o pewnych sprawach to nie wypowiadaj się.

Komentarz

Zamieszczone przez ekowtór Zobacz posta
                            Twoja składnia i sens wypowiedzi pozostawia dużo do myślenia. Piszesz jakby Pani od polskiega zmarła w 2-giej klasie.
                            Zamieszczone przez ekowtór Zobacz posta
                            żebśy; z przywiezioną makulaturę.; radźdcie; włśnie; nasych;
                            Nie mam więcej pytań :D

Komentarz

Skup makulatury - gdzie?

Witam. Mam w domu kilkadziesiąt numerów PC Worlda, które mi zawadzają i chcę się ich pozbyć. Dlatego też pomyślałem o skupie makulatury, aby coś na nich zarobić. Istnieje takowy w naszym mieście? Jeśli tak, to czy znacie stawki?

Pozdrawiam,
                              ladovnik

Komentarz

Pracuję...
                              X