REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Restauracje

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Restauracje

Nie wiem czy temat wczesniej sie pojawil, ale jakie jest wasze zdanie na temat przemyskich restauracji?
    Jakie polecacie a jakie odradzacie? Gdzie mozna sie wybrac w "dwojke" na smaczny i w miare w rozsadnej cenie obiad/kolacje? Jak obsluga?
    Wiem ze jest temat -Puby- ale to chyba nie to samo
    Pzdr.

Odp: Restauracje

Polecam mieszczańską, stanowczo odradzam Trojkę. Nieźle jest w barcelonce, jednak obsługa i ceny nie zachwycają.

Komentarz

Rubin ;D

... choć nie pamietam abym kiedykolwiek coś tam jadła.
      Kompot za to piłam. Dobry był (;

Komentarz

w Żaczku niezłe jadło dają, tzn może obiadu nie próbowałam ale naleśniki z serem mniam :P

Komentarz

Polecam "Na górce" (podleśna) - fajny klimat i do tego smacznie

Komentarz

Jak chcesz dobrze zjesc to polecam Rubin na kazimierzowskiej choc jesli chodzi o wyglad lokalu to wiele ma do zyczenia ale wg mnie nadrabiaja dobrym smacznym jedziem, ktorym nigdy sie nie strulem.

Komentarz

U Tomaszewskiej na placu Konstytucji swego czasu dobrze zjadłem, jeszcze na parterze, muszę przyznać - profesjonalizm w każdym calu, także w wykończeniu wnętrza. Nie wiem jak teraz.

Komentarz

Jeżeli ktos chce DOBRZE zjeść to polecam "Bar u Jurka" wyśmienite jedzie, i dobre ceny !

Komentarz

Ja polecam bar "Sabat" na 29-listopada, może tam dobrze nie zjesz, ale za to w piłkarzyki za darmo pograsz
                  FORUM ROZWOJU PRZEMYŚLA
                  Wszystkie inwestycje w jednym miejscu
                  Z A P R A S Z A M Y

Komentarz

Polecam w restauracji ( na górce ) sprobować Placka po węgiersku ;]

a co do restauracji to dobra obsługa, dobry wystrój i smaczne jedzenie

Komentarz

A ja Tomaszewskiej nie polecam - sprobujcie zjesc cokolwiek w ogrodku. Czekanie: 80 min., grill stoi, ale nie rozpalony - smaza na patelni, kielbaska z grilla = maz ogotowana w foliowej kiszce (naprzeciw jest sklep - wystarczy kupic kilo zwyczajnej i byloby na 3+), salatka (z kapusty?) = spalone podniebienie, bo jakis idiota wsypal do kapusty beczke pieprzu. No i: przestali w ogrodku podawac dania restauracyjne z gory, bo im sie d...py ruszyc nie chce, kucharki pala papierosy na dziedzincu zamiast gotowac. Slowem, najbardziej urocze miejsce i najgorsze zarcie. We dwoje sie tam nie wybierajcie. Chyba ze na piwo: to trzeba przyjsc do jasnie pani barmanki, zaplacic i zabrac do stolika. Tomaszewska miala dobra marke, ale to, co teraz sie tam dzieje, to jakis absurd!!!

Komentarz

Dzisiaj przy pokerze była dyskusja na temat gastronomii przemyskiej i parę osób bardzo pozytywnie się wypowiedziało o plackach po węgiersku (i jeszcze paru daniach) w "Azjatyckiej" na 3go maja pomiędzy Szpakiem a Pocztą.

Komentarz

przyznam ze bylem w Azjatyckiej raz i byla tragedia! panu kelnerowi nic sie nie chcialo. bylismy sami w knajpie a czekalismy conajmniej jakby knajpa byla pelna. bylismy tam jeszcze w lutym czy marcu jak bylo zimno i najwidoczniej wlascicielowi szkoda bylo na ogrzewanie! jedzenie slabe, tylko surowka z kapusty i orzechami byla ok

Komentarz

ee, może z nadejściem ciepła jakoś im się standard poprawił.. kurczak w kokosie najlepszy na świecie :>

Komentarz

A takie pytanie bo niechce mi sie tworzyc nowego tematu, czy Trojka sie rozbudowuje?

Komentarz

Pracuję...
                              X