REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TAXI w Przemyslu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• TAXI w Przemyslu

Zdarza mi się korzystać czasami z TAXI w Przemyslu,często jade tą sama trasą a płace różnie,i nie to ze różnymi korporacjami,tylko z jednej.Jaka waszym zdaniem korporacja jest najtańsza.

Odp: TAXI w Przemyslu

zależy w jakich godzinach/dniach - taryfy :D ja akurat nie korzystam z taxi :D bo za 2 kursy rycerskie kazanow mam na paliwo na 3 dni :D
    Pray to your god, open your heart
    Whatever you do, be afraid of the dark
    Cover your eyes, the devil inside
    One night of the hunter
    One day I will get revenge
    One night to remember
    One day it'll all just end, oh

Komentarz

Zamiast taxi wole spacerek a kasiorke przepić. Hej!

Komentarz

nie róbcie offtopic.

Kolego, nie jeździj z "korporacją" tylko z kierowcą.
        Umawiasz się z jednym i dzwonisz do niego , nie do korporacji.
        Wtedy masz za każdym razem stałą cenę.

A i polecam Galicję, wiekszość kierowców jest "bardzo elastyczna" jeśli chodzi o cennik.

Komentarz

też jeżdżę "Galicją", mało bandyckie ceny, zwłaszcza, że mieszkam pod Przemyślem i jak się człowiek odpowiednio dogada, to wożą za śmieszne pieniądze.
          Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Potwierdzam, "Galicja" jest spoko. Natomiast bardzo przestrzegam przez Taxi Express w niedzielę i dziadkami z "Taxi pod kasztanem" w każdy dzień.

..chociaż tak szczerze mówiąc to Przemyskie taksówki są i tak tanie w porównaniu do innych miast.

Komentarz

Najgorsze złotówy to są pod dworcem.

Komentarz

ja czasami jezdze przewaznie z dworca na lwowska albo z lwowskiej na 3go maja. przewaznie cena to od 9 do 13 zl za taki kurs. Najczesciej jest to 10 zl. Ogolnie taksówkarze sa mili, zagadują opowiadają ciekawe historie i miło czas leci. Jak mam gest daje mały napiwek. Zauważyłem jedna rzecz czym lepszy samochód tym wiecej bierze za kurs.

Komentarz

Zamieszczone przez Radoos Zobacz posta
                  Potwierdzam, "Galicja" jest spoko. Natomiast bardzo przestrzegam przez Taxi Express w niedzielę i dziadkami z "Taxi pod kasztanem" w każdy dzień.

..chociaż tak szczerze mówiąc to Przemyskie taksówki są i tak tanie w porównaniu do innych miast.
                  dziadki z "TAXI pod kasztanem" to sie zgodze ale co do tego że "Przemyskie taksówki są i tak tanie"to absolutnie nie W Krakowie (często tam bywam)to za przykładowo 20zł dojade trzy razy dalej niż w Przemyślu.A jeszcze mnie zastanawia jedna rzecz,a mianowicie dlaczego na drzwiach taksówek Przemyskich nie ma napisanej "cena za kilometr" w Krakowie jest na każdej(a z tego co pamietam kiedys każda taksówka takie coś miała napisane w P-ślu).To tak jak bym poszedł na zakupy do sklepu i nie wiedzial ile co kosztuje i dowiedzial sie dopiero przy kasie ile mam zapłacic.No chyba że jest jedna cena za kilometr dla wszystkich w mieście,może ktoś coś wie ??

Komentarz

słuchaj, robisz tak, że wsiadasz i mówisz: "Panie, chce tu i tu, czy zawiezie mnie pan za tyle i tyle?" i już
                    Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Zamieszczone przez Aras Zobacz posta
                      dziadki z "TAXI pod kasztanem" to sie zgodze ale co do tego że "Przemyskie taksówki są i tak tanie"to absolutnie nie W Krakowie (często tam bywam)to za przykładowo 20zł dojade trzy razy dalej niż w Przemyślu.A jeszcze mnie zastanawia jedna rzecz,a mianowicie dlaczego na drzwiach taksówek Przemyskich nie ma napisanej "cena za kilometr" w Krakowie jest na każdej(a z tego co pamietam kiedys każda taksówka takie coś miała napisane w P-ślu).To tak jak bym poszedł na zakupy do sklepu i nie wiedzial ile co kosztuje i dowiedzial sie dopiero przy kasie ile mam zapłacic.No chyba że jest jedna cena za kilometr dla wszystkich w mieście,może ktoś coś wie ??
                      Z tego co pamiętam umieszczanie stawek na oknach w Warszawie i Krakowie wymusiły uchwały Rad Miejskich. Ceny taksówek porównywałem do paru miast w których ostatnio byłem, na pomorzu i śląsku.

Komentarz

Kolego.. w taksówce możesz gościa spytać czy zawiezie cię za tyle i tyle tu i tam.

Komentarz

Zamieszczone przez stingerek Zobacz posta
                          Kolego.. w taksówce możesz gościa spytać czy zawiezie cię za tyle i tyle tu i tam.

Zamieszczone przez Amelius Zobacz posta
                          słuchaj, robisz tak, że wsiadasz i mówisz: "Panie, chce tu i tu, czy zawiezie mnie pan za tyle i tyle?" i już

i to sedno tematu :D wiadomo czy pojedziemy czy nie :D

Zamieszczone przez Aras Zobacz posta
                          dlaczego na drzwiach taksówek Przemyskich nie ma napisanej "cena za kilometr"w Krakowie jest na każdej
                          a w Krakowie jest smok wawelski a u nas nie czemu?? :D
                          jakby mieli u nas dawać na taxach ceny za km to by im miejsca na wypisanie cen z każdej taryfy nie starczyło bo przecież lepiej dać reklamę/logo.

Komentarz

Mam pytania. Gdzie dostane wzór emblematu na taxi w przemyślu oraz nr boczny taxi???Nr boczny jest nr licencji???
                            Pray to your god, open your heart
                            Whatever you do, be afraid of the dark
                            Cover your eyes, the devil inside
                            One night of the hunter
                            One day I will get revenge
                            One night to remember
                            One day it'll all just end, oh

Komentarz

Galicja!!!
                              potwierdzam. z Okrzei do Ostrowa, w niedzielę nad ranem (o 3) za 20 pln
                              mistrzostwo swiata. nie ma w Polsce takich cen
                              --
                              Z pozdrowieniem
                              Marcin Pachla kinta(at)kinta(kropka)com(kropka)pl
                              - prywatnie i muzycznie

| | |

Komentarz

Pracuję...
                              X