REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najlepszy fryzjer w Przemyślu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Najlepszy fryzjer w Przemyślu

Hm nie uwazam ,zeby padly satysfakcjonujace mnie odpowiedzi , bo padlo raptem :
    kosciuszki
    studio effect co pozniej zostalo odradzone i jak z tego wybrac fryzjera?
    dlatego wolalabym zaczerpnac opinii innych odnosnie roznych salonow ,zeby moc sobie porownac i zobaczyc jakie wrazenia i odczucia sa .
    Jakos nie bardzo bawi mnie zabawa w : metode prob i bledow

Komentarz

Niestety Przemyśl to za małe miasto by móc w czymś wybierać. Wiem, że chcesz zapłacić za coś, co nie będzie odbębnione. Dlatego też sama wybrałam sie właśnie pod w/w adres - brakowało mi już pomysłów.

Studio Effect może i było kiedyś dobre, ale po paru miesiącach ścinania sie tam byłam niespecjalnie usatysfakcjonowana. Nawet jeśli robiła to polecona tu p. Wiola. Byłam też w studiu Red, czy jak to tam sie nazywa (ul. Władycze) - okazał się jeszcze gorszym wyborem. Reszta salonów wydaje mi sie po prostu tania, nijaka.
      Jeśli chodzi o Kościuszki, to polecam tam panią Marte, z burzą rudych włosów. Dziewczyna rozwiała wszelkie dotychczasowe pomysły na moje włosy, a raczej ich brak. I bardzo krótka fryzura, którą zazwyczaj fryzjerzy mi odradzali, okazała się świetnym wyborem dla mnie. A uwierz mi, że nie należe do osób, które z umiłowaniem przesiadują w tego typu miejscach, by tracić czas, pieniądze i często niepotrzebnie nerwy.

Tak więc zobacz i wydaj opinie, bo sama jestem ciekawa czy to tylko moje subiektywne zdanie na temat tego salonu, czy jednak warto.
      Ja już raczej wyczerpałam temat Pozdrawiam.

Komentarz

Ja polecam fryzjerkę na ul Słowackiego (p.Ania)
        Jest to salon wyżej ILO i po przeciwnej stronie,jak się kończą kamienice jest blok,
        pierwszy salon fryzjerski schodkami do góry!!Po przeciwnej str jest bodajże kiosk ruchu.
        Nie znam osoby,która nie byłaby zadowolona z efektów!! Pani Ania wie co robi!!

Komentarz

a ja polecę wg mnie najlepszego fryzjera męskiego w Przemyślu, mieści się tam koło pomnika przed mostem STANISŁAW SARNA ul. JANA DŁUGOSZA, biorą tam teraz 10 zł., a wcześniej brali 8 zł., dużo osób tam chodzi,a cena/jakość rewelacja.

Komentarz

Bajki piszecie najlepszą fryzjerką jest pani Ania zakład fryzjerski jest na Mickiewicza na rampie koło Lidla . Serdecznie polecam

Komentarz

z tego co mi wiadomo to ten zaklad na Kosciuszki to to samo co Las Palmas,tak?

Kiedys jak bylam tam u kosmetyczki , widzialam ,ze w LP pracuje mezczyzna , czy komus cos wiadomo na ten temat ?

Bo szczerze powiedziawszy to nigdy nie bylam u kobiety i jakos sie boje ...

Komentarz

Akurat mam ich wizytówke. Są dwa adresy Studia Stylizacji - Kościuszki 7 i "Las Palmas" na Grunwaldzkiej 5.
                Co do tego drugiego to się nie orientuje - nie byłam.

Bo szczerze powiedziawszy to nigdy nie bylam u kobiety i jakos sie boje ...
                Włosy zawsze odrosną ;P Nie ma sie czego bać. Ja z kolei nigdy nie byłam u fryzjera, który był mężczyzna. Każda próba dostania sie do męskiego fryzjera została mocno odrzucona przez samych strzyżących Dosyć ciekawe, bo zbyt wiele do strzyżenia to ja nie mam na głowie

Pozdrawiam, i gdy sie już zdecydujesz pochwal się jakimś zdjęciem na twarzowisku
                Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez em Zobacz posta
                  Ja z kolei nigdy nie byłam u fryzjera, który był mężczyzna.
                  Żałuj Swego czasu był taki Fryzjer, przyjmował w bramie gdzieś na Franciszkańskiej, nie pamiętam. Gość miał takie wizje, takie wyczucie a przede wszystkim rewelacyjny warsztat, że każda kobieta wychodziła od niego młodsza o kilka lat! A jak masował głowę...mmmm....

Komentarz

Zamieszczone przez St.Anger Zobacz posta
                    Żałuj Swego czasu był taki Fryzjer, przyjmował w bramie gdzieś na Franciszkańskiej, nie pamiętam. Gość miał takie wizje, takie wyczucie a przede wszystkim rewelacyjny warsztat, że każda kobieta wychodziła od niego młodsza o kilka lat! A jak masował głowę...mmmm....
                    hehe to może taki jak z filmu "Nie zadzieraj z fryzjerem" ? :D

Komentarz

taaa.... wizje, wyczucie.... poszłam raz troszke podciac włosy, same koncówki,linia ciecia miała zostac taka sama. Dla niego koncówki to bylo skrocenie włosów o przynajmniej polowe i zniszczenie fajnej fryzury. to byl pierwszy i ostatni raz, kiedy dalam mu dotknac moich włosów.

natomiast bylam w wspomnianej wczesniej p. Marty, Em - wielkie dzieki za polecenie, scieła swietnie, dobrała fajnie fryzure, teraz to ja tez moge ją polecac

Komentarz

Chyba nie mówimy o tym samym facecie Albo zwyczajnie się nie zrozumieliście...

Komentarz

chyba o tym samym raczej on nie zrozumial albo nie sluchal co do niego mowie

Komentarz

to zapraszam do mnie, Przemas może potwierdzić jaką jestem świetną fryzjerką
                            Swoją drogą każdy fryzjer ma swojego "konika". Wszystko zależy od włosów. Najlepsi fryzjerzy w Przemyślu (którzy czarowali niezwykłe rzeczy na głowach sióstr i koleżanek) niejednokrotnie zrobili mi coś, co wyglądało jak ślad po kombajnie, bo mam ciężkie, niezwykle gęste, grube i falowane włosy. Fryzjerów się sprawdza metodą prób i błędów

Komentarz

Fryzjerów się sprawdza metodą prób i błędów
                              racja chociaz u jednej babki, nawet jak za pierwszym razem bylo ok, to pozniej juz tylko gorzej....
                              mam nadz ze juz znalazłam tą jedna, jedyna :D

Komentarz

Zamieszczone przez magdalinska Zobacz posta
                                natomiast bylam w wspomnianej wczesniej p. Marty, Em - wielkie dzieki za polecenie, scieła swietnie, dobrała fajnie fryzure, teraz to ja tez moge ją polecac
                                Proszę bardzo
                                Pozdrawiam.

Komentarz

Pracuję...
                                X