REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najlepszy fryzjer w Przemyślu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Najlepszy fryzjer w Przemyślu

Odświeżam wątek, bo posty są dość stare już. Doradźcie, bo niedługo już nie będę miała gdzie iść, wszędzie fryzjerki mnie zrażają do siebie na tyle skutecznie, że nie mam ochoty tam więcej wracać...

Komentarz

Zamieszczone przez baja Zobacz posta
      Odświeżam wątek, bo posty są dość stare już. Doradźcie, bo niedługo już nie będę miała gdzie iść, wszędzie fryzjerki mnie zrażają do siebie na tyle skutecznie, że nie mam ochoty tam więcej wracać...
      !!!!!POLECAM!!!!!! Panią Anię z salonu Galla, ktory znajduje sie na Czarnieckiego. Atmosfera rodzinna, a kobieta ma niesamowity dar do scinania i modelowania

Komentarz

Ja polecam salon na Krasińskiego Studio Effect. Minusem jest to, że trzeba się dużo wcześniej umówić na wizytę, ale warto poczekać bo panie potrafią cuda. Chodzę tam od kilku lat, do różnych fryzjerek. Do pani Moniki, pani Eli, pani Anety ostatnio pani Asi. Nigdy nie wyszłam niezadowolona.

Komentarz

Zapomniałas dodać ze polecasz bo tam pracujesz...lub jestes właścicielka.
          Pseudoreklama

Komentarz

Jakie to żałosne

Komentarz

zanda pseudoreklama. Panie wyratowały moje włosy po cięciu innego fryzjera. Nie piszę ktorego bo nie jestem hejterką jak wy... Podtrzymuje i wszystkim polecam ktorzy nie szukaja fryzjera "na już"

Komentarz

2 pierwsze posty na forum 2 dotyczące fryzjera, jeden temat odgrzebany z 2013 roku drugi z przed roku... wszystko w temacie

Komentarz

Zamieszczone przez magda89 Zobacz posta
                  zanda pseudoreklama.
                  A w shoutboxa przez przypadek wpisałaś "fryzjer", proszę...

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
                    A w shoutboxa przez przypadek wpisałaś "fryzjer", proszę...
                    Myslala ze to wyszukiwarka hahaha
                    A co do tematu to z męskich fryzjerów polecam Tomka Kopackiego. Zacząłem do niego chodzic i jestem mega zadowolony. Zna sie na swoim fachu tylko gorzej z umawianiem sie bo trzeba przynajmniej 2 miechy wstecz sie ustawiać.

Komentarz

Jak ktoś chce to może i samemu zająć się stylizacją włosów, jeżeli oczywiście posiada się odpowiednie umiejętności oraz przydatne narzędzia do tego. Fajnie jest poczytać o pielęgnacji i stylizacji włosów http://sprzedajemy.pl/poradnik/styli...bujesz-art2247 i samemu się przekonać, a jeżeli się uważa, że takie rzeczy nie dla nas, to pozostaje dobry fryzjer, a o takich czasem ciężko niestety.

Komentarz

Pracuję...
                      X