REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN Turbo i legendy PRLu w Przemyślu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• TVN Turbo i legendy PRLu w Przemyślu

Dziś w TVN Turbo ogladałem program legendy PRLu który byl realizowany w Rzeszowie i wpadłem na taki pomysł jakoż iż znam jednego pasjonata takich pojazdów w naszym mieście ( posiada samochod i 5 motocykli ) żeby napisać do realizatorów by odwiedzili również nasze miasto tylko wydaje mi sie ze jeden pasjonat to za mało by opłacało sie zrealizować taki program trzeba odszukać wiecej takich pasjonatów lub posiadaczy unikatowych pojazdów ;> moze ktoś zna ? To ciekawa opcja by pokazać miasto
    Konsekwentnie zamykałeś przede mną każde drzwi jak mogłeś przypuszczać , że zabraknie mi sił ?

Odp: TVN Turbo i legendy PRLu w Przemyślu

ano, pomysł bardzo dobry, bo mamy potencjał. musiałbyś uderzyć do lokalnych klubów pojazdów zabytkowych, (niestety tylko prl, bo są i starsze ), ewentualnie poszukać na forach, ja również się rozejrzę w temacie i kuknę Ci na pw.

Komentarz

ok najlepiej było by właśnie zorientować się jaki mamy ten potencjał i przez ludzi do ludzi dowiemy się co mamy do zaoferowania myśle że wzbudzimy zainteresowanie i wydaje mi sie ze internet jest najlepsza drogą do zorganizowania i zjednoczenia wszystkich pasjonatow
      Konsekwentnie zamykałeś przede mną każde drzwi jak mogłeś przypuszczać , że zabraknie mi sił ?

Komentarz

http://www.tvnturbo.pl/program/2200/view to chyba strona programu ale nie jestem pewien jeszcze poszukam kontaktu do nich jak tylko pojawi sie w internecie odcinek z rzeszowa to zamieszcze na forum odpowiedni odnosnik

Komentarz

Polecam stronke http://www.youngtimer.pl/ i tam rozejrzenia sie po Przemyskich adresach na forum ;P tak samo jak http://www.moto-przemysl.info/ mozna dac informacje czy sa "pasjonaci" bo pewnie wlascicielow starych aut nie trudno znalezc ale zeby to byly auta kojarzace sie z PRL to juz trudniej ;P

Komentarz

to mój masserati sie nie nada bo oni lubią auta z małym przebiegiem :D
            2 mini na kazanowie byly kiedys, jakies trabanty/syreny/Wartburgi nawet warszawe widzialem/ czarna wołge. a wczoraj widziałem shleby albo cobre nie wiem dokładnie ale wypas auto :D wiec aut jest sporo + to co w garażach :D
            Pray to your god, open your heart
            Whatever you do, be afraid of the dark
            Cover your eyes, the devil inside
            One night of the hunter
            One day I will get revenge
            One night to remember
            One day it'll all just end, oh

Komentarz

Zamieszczone przez maiczel Zobacz posta
              Dziś w TVN Turbo ogladałem program legendy PRLu który byl realizowany w Rzeszowie i wpadłem na taki pomysł jakoż iż znam jednego pasjonata takich pojazdów w naszym mieście ( posiada samochod i 5 motocykli ) żeby napisać do realizatorów by odwiedzili również nasze miasto tylko wydaje mi sie ze jeden pasjonat to za mało by opłacało sie zrealizować taki program trzeba odszukać wiecej takich pasjonatów lub posiadaczy unikatowych pojazdów ;> moze ktoś zna ? To ciekawa opcja by pokazać miasto

kosztuje to 15 000 netto, mogę podesłać ofertę
              ...i dlatego lubie mówić z Tobą...

Komentarz

ale kto płaci 15 000 ?? ten co pokazuje swoje samochody??? bez sensu :x
                One night of the hunter
                One night to remember

Komentarz

W naszym mieście i jego najbliższej okolicy jest trzy warszawy 224 zachowane w idealnym stanie lub odrestaurowane. O trzech wiem, tylko ciekawi mnie co jeszcze kryją stare szopy pod kocami Z mniej zabytkowych wiem jeszcze o wołdze gaz 24 i kilku fiatach 125. Wydaje mi się, że to wystarczyłoby na dobry odcinek.

Komentarz

Cukiernia Fiore ma także w posiadaniu zabytkowy samochód.. Zaporożeć ? :D

Komentarz

Zamieszczone przez KoMpReSsOR Zobacz posta
                      Cukiernia Fiore ma także w posiadaniu zabytkowy samochód.. Zaporożeć ? :D
                      Nie, to stara multipla. Btw: piękne auto

Komentarz

no to Teraz wypada zebrać info o właścicielach a może to czytają i się odezwą sami i nie wierzę że za coś się płaci !

Komentarz

Zamieszczone przez maiczel Zobacz posta
                          no to Teraz wypada zebrać info o właścicielach a może to czytają i się odezwą sami i nie wierzę że za coś się płaci !

MAjczelu chcesz namiar zapytaj - w ramach zawodów DOWNTOWN Przemyśl 2010 wysłaliśmy zapytanie czy zrobią materiał i zrobią ...... za kasę
                          napisz na prywatnym podam kontakt do TVN Turbo sam się przekonasz

Komentarz

to jak dla mnie to porażka. zeby stacja miala z czego zrobic materiał i jeszcze ja mam za to bulic. to taj jakby w Pimp My Rice.. Ride miałbym płacić za to ze Xzibit miałby wraz z ekipa odpicować fure za moja kase - jaki w tym sens ? ze ktos to zobaczy??lol zenUa.
                            Takze watpie czy jakis przeciętny posiadacz oldsmobila wylozyl by taka kase. a jakis kasiasty zt akimi autami by sie w to nie bawil raczej.
                            One night of the hunter
                            One night to remember

Komentarz

chcesz mieć TV to płać - nawet w TVP ORZeszów istnieją już stawki za materiał w Informacjach takie mamy czasy
                              wracając do mojej działki relacja z Downtown Przemyśl 2010 w Eurosport 2 - 30 000 netto i nikogo nie obchodzi kto zapłaci - chcesz mieć płać nie płacisz nie masz - ludzie dzis nawet publiczna telewizja liczy kasę i mimo swojej misyjności bilans musi wyjść minimum na 0

Komentarz

Pracuję...
                              X