REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Maska do nurkowania - gdzie kupić?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Maska do nurkowania - gdzie kupić?

Witam. Chcę kupić maskę do nurkowania. Byłem dziś w tym sklepie sportowym w rynku (chyba Tramp) i w Campusie, ale i tu i tu mieli jedynie okulary do pływania. Zastanawiam się, gdzie u nas w mieście mogę szukać czegoś takiego? Zaznaczę, że nie chodzi mi o jakąś plastikową zabawkę, tylko porządną maskę z wizjerem ze szkła.

Kupił bym na Allegro, ale nie wiem jaki rozmiar będzie dla mnie odpowiedni, dlatego chciałbym pójść do sklepu, przymierzyć i kupić na miejscu.

Pozdrawiam,
    laodvnik

Odp: Maska do nurkowania - gdzie kupić?

Może spróbuj popytać w Rojaxie na Mickiewicza. Chyba widziałam tam dział ze sprzętem do nurkowania, ale czy mają to czego potrzebujesz, to nie mam pojęcia.

Komentarz

Coś kojarzę, że widziałem taki sprzęt w sportowym koło Billi.

Komentarz

sportowy koło billi to totalna porażka, ceny z kosmosu i asortyment wygląda jak by był cały podrobiony... nie liczył bym ,że coś tam kupisz.

Dołącz do mnie:

Komentarz

Ja szukałem jakieś 2 miesiące temu w Przemyślu i nic. Jedynie w tesco była maska z rurką dla dzieci za niecałe 100zł :| Polecam allegro. Można kupic o wiele taniej. Speedo w granicach 70 zł, Intex coś 20-40 zł z tego co pamiętam.

Komentarz

Pracuję...
          X