REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z matrycą w laptopie

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Problem z matrycą w laptopie

Witam

Mam mały problem z matrycą w swoim laptopie. Podejrzewam, bo tak mi to wygląda na kurz pod matrycą. Chociaż mogę się mylić i jest to martwy piksel. Czy jest ktoś w Przemyślu kto zajmuje się podobnymi rzeczami tzn. mógłby "wyczyścić" tą matryce jeśli w ogóle jest to do wyczyszczenia. Na gwarancje zbytnio nie ma co liczyć bo minął juz ponad rok, po za tym laptop nie był kupowany w żadnym salonie tylko w mediaexpercie, a tam nawet jeśli była by nadal gwarancja zapewne trwało by to wieki.

Odp: Problem z matrycą w laptopie

haha mam dokładnie ten sam problem tylko że laptopa w Asusie i oddałem go do gwarancji - 2 lata no i oddałem go z 2 tygodnie temu po tygodniu mi oddali napisali że przepraszają że wada została usunięta no ale jak włączyłem laptopa to nadal to samo widziałem hehe także jak ktoś to naprawia to ja też się piszę na to

Komentarz

Z tego co pamiętam to gwarancja obecnie w Polsce wynosi 2 lata, a czas realizacji masz napisany w książce gwarancyjnej, wystarczy sprawdzić. Co do kurzu pod matrycą to jeśli on będzie pod matrycą to go nie będzie widać. Jeśli to bad pixel to możesz spróbować metody "masowania" czyli lekko go uciskaj jakby masując, czasem pomaga ale robisz to na własne ryzyko.

Komentarz

ale gwarancja tego nie obejmuje najwyżej Asus tego nie uznaje

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
          Z tego co pamiętam to gwarancja obecnie w Polsce wynosi 2 lata, a czas realizacji masz napisany w książce gwarancyjnej, wystarczy sprawdzić. Co do kurzu pod matrycą to jeśli on będzie pod matrycą to go nie będzie widać. Jeśli to bad pixel to możesz spróbować metody "masowania" czyli lekko go uciskaj jakby masując, czasem pomaga ale robisz to na własne ryzyko.
          Raczej nie jest to martwy piksel bo to coś dostrzegalne jest również przy nie włączonym laptopie. Szara plamka, nieco rozlana wielkości milimetra, mam takie 3.

Komentarz

Te Asusy chyba mają to do siebie że nawalają. U mnie z kolei ekran robi sie czerwony lub zielony na przemian. Czasem pomaga kręcenie ekranem a czasem mam go ochotę przez okno wywalić

Komentarz

Ja musze Wam napisac ciekawostke, że pod matrycą czasami lubią być...robaki. Ja raz mialem takiego przylżenca i skubany chodzil chodzil az zdechl dlugo myslalem czy to badpixel czy paproch a tu prosze pod lupka dalo sie zobaczyc. Podsylam linki o tym temacie bo to nie jest jakis osobliwy przypadek

--> KLIK <--
              --> KLIK 2 <--

Komentarz

Dobra robaki, paprochy i inne mutanty ale czy w Przemyślu jest jakiś ich pogromca ??

Komentarz

Z tym problemem poradzi sobie tylko Jarosław.
                  Przeproście I Spieprzajcie w pis-du

Komentarz

Zamieszczone przez Yogi:):):) Zobacz posta
                    Te Asusy chyba mają to do siebie że nawalają.
                    Nie wiesz co mówisz. To jedna z najmniej awaryjnych marek.

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
                      Nie wiesz co mówisz. To jedna z najmniej awaryjnych marek.
                      też kiedyś słyszałam, że to jedna z tych lepszych marek ale też od kilku osób narzekających na sprawny komputer - a że był to akurat Asus...
                      Pewnie przypadek

Komentarz

Pracuję...
                      X