REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wypozyczalnia samochodów - przemyśl

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: wypozyczalnia samochodów - przemyśl

Myślę, że wprowadzenie cennika wraz z listą oferowanych aut powinno korzystnie wpłynąć na wizerunek Waszej firmy, ponieważ dużo ludzi woli mieć podane na tacy i mieć w czym wybierać, niż dzwonić do każdej z firmy osobna i wypytywać się, co jest stratą czasu. Jest to oczywiście tylko moja sugestia

Komentarz

Moto Rent! Miałem z nimi do czynienia i jestem bardzo miło zaskoczony. Profesjonalna i miła obsługa, wszystko odbyło się bezproblemowo.

Komentarz

Dziękuję za miłe referencje

Komentarz

Podbijam wątek

Poszukuję samochód do ślubu (oczywiście do wynajęcia), najlepiej w kolorze białym i w stylu retro, może być cabriolet lub fiat 125p :D proszę o opinie czy ktoś słyszał gdzieś coś

Komentarz

Na motoprzemyśl'u jeden typ ma ładnego białego fiata 125p. Swoją drogą świetny pomysł

Komentarz

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater tu masz fiata, nie mam namiaru odezwij się do właściciela na fb.

Komentarz

ZAPRASZAMY DO WYPOŻYCZALNI SAMOCHODÓW NEO-CAR!

DARMOWE AUTO ZASTĘPCZE z OC sprawcy kolizji bez zbędnych formularzy !!!!

Wypożyczalnia samochodów NEO-CAR jest prężnie rozwijającą się podkarpacką firmą. Przedmiotem naszej działalności jest wynajem samochodów osobowych, w okresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego oraz aut zastępczych OC. Flota NEO-CAR składa się prawie wyłącznie z nowych samochodów renomowanych marek. Nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie NW, AC, OC, oraz Assistance. W przypadku awarii gwarantujemy auto zastępcze.

Przyjmujemy rezerwacje telefoniczne i poprzez e-mail. Gwarantujemy profesjonalną obsługę. Wypożyczalnia Samochodów NEO-CAR działa na terenie całego podkarpacia.

www.neo-car.pl tel: 663 008 663, 600 280 310
                <<HS1500>>

Komentarz

To jest wpis wypożyczalni samochodów.
                  Już od 5 lat wynajmujemy samochody w Przemyślu i ceny nie są wygórowane. Zresztą o cenach nie będę pisał bo je można sprawdzić na stronie https://rentcars.pl/pl/wypozyczalnia.../przemysl.html

Ważne jest, żeby wpisać dokładny termin wynajmu, bo cena w dużej mierze zależy od długości najmu. Przy wynajmie miesięcznym ceny mogą być nawet w granicach 50 zł za dobę.

Zapraszam do rezerwacji na stronie lub telefonicznie pod numerem +48 667 567 333.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy korzystają z naszej wypożyczalni od kilku lat i naszymi samochodami zwiedzają Przemyśl i okolice.

Komentarz

Pracuję...
                  X