REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Agencje pracy

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Agencje pracy

Czy w Przemyślu oprócz Pollux`a istnieją jeszcze jakieś inne agencje pracy?

Odp: Agencje pracy

Naprawdę nie ma zadnych innych?

Komentarz

AGENCJE PRACY - PRZEMYŚL

Dane pozyskane głównie ze strony:
      http://www.kraz.praca.gov.pl/StronaGlowna.aspx
      Z dnia: 26.04.2011
      Jest to wykaz czynnych agencji zatrudnienia działających w Polsce, kierujących do pracy ludzi zarówno w kraju jak i za granicą oraz posiadających nadany im numer w tzw. KRAZ (Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia). Wyszukałem oczywiście tylko te agencje, których działalność dotyczy bezpośrednio Przemyśla i najbliższych okolic. Mam nadzieję, że dane są w większości aktualne.

numer rejestru: 5589
      nazwa agencji: Agencja Pośrednictwa Pracy "VITAL ASSISTENZA"
      adres: ul. Żołnierzy i Armii Wojska Polskiego 5/31, 37-700 Przemyśl

numer rejestru: 4697
      nazwa agencji: EUROPE JOB
      adres: ul. 3 Maja 105, 37-700 Przemyśl
      telefon: 608 559 665:

numer rejestru: 6060
      nazwa agencji: SOLID INTER GROUP Sp. z o.o.
      adres: ul. Mickiewicza 4/6, 37-700 Przemyśl
      telefon: 883 346 004 lub 883 346 005
      e-mail: jerzy-ta@wp.pl

numer rejestru: 5468
      nazwa agencji: ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO w Przemyślu
      adres: ul. Wilsona 12, 37-700 Przemyśl /
      telefon: 16 678 68 91

numer rejestru: 2130
      nazwa agencji: WYŻSZA SZKOŁA ADMINISTRACJI I ZARZĄDZANIA Z SIEDZIBĄ W PRZEMYŚLU
      adres: ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 2, 37-700 Przemyśl
      telefon: 16 677 90 50 wew. 31

numer rejestru: 6942
      nazwa agencji: VIKTOMAX Sp. z o.o.
      adres: 37-741 Krasiczyn 18

numer rejestru: 5002
      nazwa agencji: PP-HiU "POLMIX" Jolanta Hałuszka
      adres: ul. Złota góra 54, 37-550 Radymno

numer rejestru: 5866
      nazwa agencji: GLOBAL PROJECT POLSKA Dmytro Mazharov
      adres: Centrum Handlowe Granica 165,166,16, 37-732 Medyka
      telefon: 727 590 263
      e-mail: gpp.boss@gmail.com

oraz agencje

nazwa agencji: OCHOTNICZE HUFCE PRACY/ Podkarpacka Wojewódzka Komenda w Rzeszowie
      adres: ul. Okrzei 2, 37-700 Przemyśl,
      telefon.: 16 678 33 20,
      e-mail: podkarpacka@ohp.pl

nazwa agencji: POLLUX Sp. z o.o. Agencja Pracy
      adres: ul. Franciszkańska 22, 37-700 Przemyśl,
      telefon.: 16 678 44 44,
      e-mail: pollux.iwona@vp.pl

Komentarz

OK,dzięki wielkie za odpowiedź

Komentarz

You're welcome

Komentarz

A możecie powiedzieć która agencja proponuje dobre warunki mieszkalne itp z praca w Holandii? z tego co wiem pollux jest najgorszy... Mimo miłej obsługi w biurze na franciszkańskiej ;-)

Komentarz

Zamieszczone przez Shiliat Zobacz posta
              A możecie powiedzieć która agencja proponuje dobre warunki mieszkalne itp z praca w Holandii? z tego co wiem pollux jest najgorszy... Mimo miłej obsługi w biurze na franciszkańskiej ;-)

Potwierdzam 'rewelacje' o polluxie, między innymi złodziejskie ceny za mieszkanie i kary za byle co. Podczas mojej pracy w Holandii równolegle z nami pracowali ludzie z agencji PERFECT MATCH może spróbuj u nich. Wiem, że wyjazdy agencja ta ma niestety nie z Przemyśla, ale spod Poznania. Może już o tym wiesz, ale info może przydać się wyjeżdającym pierwszy raz - można dojechać busem firmy brooklyn (siedziba przy wyjściu z tunelu na dworcu) gdzie dowożą Cię pod wskazany adres w Holandii.

Może jeszcze przyda się adres http://www.wiatrak.nl/248/najwieksze-biura-pracy . Pozdrawiam

Komentarz

Niedawno (chyba w 2013r) Pollux wyremontował całe zakwaterowania w Holandii , tak że się polepszyło. Ogólnie - opieka i warunki pracy są lepsze.

Komentarz

FIRMA "POLLUX" jest najgorsza, to co wypisują o niej to sama prawda, warunki mieszkaniowe ( zależy gdzie ) miałam okazje pracować przez ich firmę i pierwszy dom na którym mieszkałam to tragedia.. drugi z kolegi już był świetny bo normalny, zadbany domek rodzinny. Zdzierają kase, kłamią jak się da także odradzam. Ostatnio widziałam biuro na ul. Konarskiego, ale nie pamiętam nazwy i opinii też nie znam.
                  latoo

Komentarz

kiedy sie wszyscy nauczycie ze agencje pracy to najwieksze kur...estwo na swiecie czy to w polsce czy to za granica tak samo zawsze bede leciec w kulki i oszukiwac tym bardziej, jak szukaja ludzi do pracy nie wymagajacej zadnych umiejetnosci. najlepiej szukac zatrudnenia bezposrednio u pracodawcy nie przez zlodziejskie agencje.

Komentarz

Zamieszczone przez setka Zobacz posta
                      kiedy sie wszyscy nauczycie ze agencje pracy to najwieksze kur...estwo na swiecie czy to w polsce czy to za granica tak samo zawsze bede leciec w kulki i oszukiwac tym bardziej, jak szukaja ludzi do pracy nie wymagajacej zadnych umiejetnosci. najlepiej szukac zatrudnenia bezposrednio u pracodawcy nie przez zlodziejskie agencje.
                      tylko chodzi o to, że ludzie którzy jadą pierwszy raz za granicę nie mają kontaktów i nie mają możliwości załatwić pracy bezpośrednio od pracodawcy.
                      Tu gdzie pracuję też zaczeła się agencja i tak jak wszędzie nie jest z nimi kolorowo, ja na szczęście mam umowe bezpośrednio od pracodawcy ale teraz mają tyle przywilejów z agencji, że już nie chcą nikogo bezpośrednio przez firmę zatrudniać

Komentarz

Zamieszczone przez kamill91 Zobacz posta
                        tylko chodzi o to, że ludzie którzy jadą pierwszy raz za granicę nie mają kontaktów i nie mają możliwości załatwić pracy bezpośrednio od pracodawcy.
                        Tu gdzie pracuję też zaczeła się agencja i tak jak wszędzie nie jest z nimi kolorowo, ja na szczęście mam umowe bezpośrednio od pracodawcy ale teraz mają tyle przywilejów z agencji, że już nie chcą nikogo bezpośrednio przez firmę zatrudniać
                        Przepustka do wszytskiego jest jezyk. Jak go znasz to dzwonisz bezposrednio do pracodawcy i sie z nim dogadujesz jak go nie znasz idziesz do polskiego obozu pracy i dymasz na kolanach 7 dni w tygodniu po 12 godzin przez jakas skur.. agencje. Niestety tak wyglada rzeczywistosc.
                        Co do dugiej twojej wypowiedzi to ja bym raczej obstawial na ludzi pracujacych przez ta agencje niz na przewileje. Natura polaka jest taka ze, zeby sie pokazac bedzie robil prace za 2-3 osoby a widzac to pracodawca bedzie zawsze takiego frajera cisna do oporu za minimum zamiast dac mu normalny kontrakt i podwyzke. Potem wlasnie jest plakanie ze ludzie dymaja 5 lat przez agencje i nie maja kontraktow.

Komentarz

Zamieszczone przez setka Zobacz posta
                          Przepustka do wszytskiego jest jezyk. Jak go znasz to dzwonisz bezposrednio do pracodawcy i sie z nim dogadujesz jak go nie znasz idziesz do polskiego obozu pracy i dymasz na kolanach 7 dni w tygodniu po 12 godzin przez jakas skur.. agencje. Niestety tak wyglada rzeczywistosc.
                          Co do dugiej twojej wypowiedzi to ja bym raczej obstawial na ludzi pracujacych przez ta agencje niz na przewileje. Natura polaka jest taka ze, zeby sie pokazac bedzie robil prace za 2-3 osoby a widzac to pracodawca bedzie zawsze takiego frajera cisna do oporu za minimum zamiast dac mu normalny kontrakt i podwyzke. Potem wlasnie jest plakanie ze ludzie dymaja 5 lat przez agencje i nie maja kontraktow.
                          Dokładnie zgadzam się w 100%, nagadaja takim że trzeba się starać że cisnac bo zwolnią a ci ludzie przestraszeni tyrają za trzech, później żalą się jak to się narobić trzeba. Ale jak nie ten to następny i tak to się kręci. Ktoś kto nie ma porównania będzie robił bo wydaje mu się ze tak ma być.

Co do języka to pewnie wystarczy znać i szukać firm w swoim zawodzie dzwonić i pytać. Sam tak robilem.

Komentarz

Witam. Chcę wyjechać do pracy za granicą i mam pytanie przez jaką agencję najlepiej pojechać

Komentarz

Zamieszczone przez 88sobi Zobacz posta
                              Witam. Chcę wyjechać do pracy za granicą i mam pytanie przez jaką agencję najlepiej pojechać
                              Ja mam jedną sprawdzoną - http://zeitmann.pl/ - na miliony nie licz oczywiście, ale na dobry początek warto skorzystać z agencji. Byle była to zaufana agencja zatrudnienia za granicą. Praca w Niemczech do najprzyjemniejszych też nie należy, ale jak nauczysz się języka na pewno znajdziesz sobie coś sam - miejsce, w którym będzie stabilnie, a Ty sam będziesz zadowolony.

Komentarz

Pracuję...
                              X