REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Naprawa kamery cyfrowej?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Naprawa kamery cyfrowej?

Witam! Gdzie w Przemyślu można naprawić kamerę cyfrową SONY? Proszę o podpowiedzi!

Odp: Naprawa kamery cyfrowej?

A ja też troszkę z innej beczki, gdzie w Przemyślu można wypożyczyć kamerę?

Komentarz

a ja mam pytanie gdzie w Przemyślu można ukraść kamerę?

Komentarz

Zamieszczone przez Jimis Zobacz posta
        A ja też troszkę z innej beczki, gdzie w Przemyślu można wypożyczyć kamerę?
        Popytaj wśród znajomych. Wątpię bu któryś z zakładów pożyczył. Chyba, że po wpłaceniu kaucji.

Komentarz

Zamieszczone przez meszek18 Zobacz posta
          Witam! Gdzie w Przemyślu można naprawić kamerę cyfrową SONY? Proszę o podpowiedzi!
          ja swego czasu tez mialem problem ze swoja kamera. chodzilem po nasyzch zakladach i specach i zaden nie chcial sie podjac bo to skomplikowane, nie maja czesci itd itd. Zaszedlem do pierwszego lepszgeo sklepu rtv agd dokladnie do Avans co jest kolo biedronki pomiedzy mickiewicza a dworskiego. Zapytalem w prost czy naprawia mi kamere. Nie bylo zadnego problemu tyle ze wyslali ja do normalnego serwisu. DOstalem pokwitowanie zostawilem nr telefonu i zostalem poinformowany, ze jesli koszt naprawy wyniesie do 50 zl to naprawiaja od razu jesli bedzie wiekszy to zadzwonia i spytaja. Po 2 dniach telefon z seriwisu ze koszt naprawy bedzie wiekszy zgodzilem sie i za nastepne 2 dni kamera byla juz na sklepie do odebrania. Naprawiony i smiga do dzisiaj CO najwazniejsze nie policzyli mi kosztu dostawy do serwisu i spowrtoem tylko sam koszt naprawy pogwarancyjnej. Kamera byla zakupiona za granica i co najlepsze nie mieli tego modelu w ofercie a naprawili bez problemu Widac mozna i tobie tez polecam tam sie zglosic

Komentarz

Dzięki za informację!

Komentarz

Moze z innej beczki ale na temat, a mianowicie gdzie w Przemyslu kupi atrape kamer przemyslowych?

Komentarz

chyba widzialem w castoramie

Komentarz

Tylko jak kupujesz atrapę to już bierz taką lepszą, ostatnio jak u nas w mieście zobaczyłem atrapę kamery w jednym ze sklepów osiedlowych to mało nie przewróciłem się

Komentarz

Nie no mam zamiar kupic taka jak juz mam na zakladzie (tyle ze one sa podlaczone) a ja potrzebuje bez "wnetrznosci" moze popytam po zakladach o "uszkodzone" jak kupie ...gdzies to napisze.

Komentarz

w Nomi widziałem ostatnio atrapkę
                      sam się nabrałem stojąc od niej 30cm
                      kamerka a`la jak na foto

Komentarz

Jeżeli chodzi o kamery full HD to najlepiej je kupować przez Internet, bo wychodzi najtaniej.

Komentarz

Kup samą obudowę- koszt to zwykłej czy kopułkowej to 50-100 zł albo:
                          http://scoon.pl/produkt/atrapa-kamery-kulista-7017.html
                          http://scoon.pl/produkt/atrapa-kamer...-led-7153.html

Komentarz

Co do atrapy problem sie rozwiazal sam, mialem przepiecie w firmie ze spalilo jedna kamerke i rejestrator. Teraz ta spalona sluzy jako atrapa koszt naprawy byl porownywalny do zwyklej 500 liniowej kamerki

Komentarz

Pracuję...
                            X