REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep elektroniczny

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sklep elektroniczny

Witam, możecie mi powiedzieć co stało się ze sklepem "Omega" z ulicy Grunwaldzkiej? Albo przynajmniej czy jest jakiś inny elektronik w Przemyślu?

Elektronik z okolic dworca pkp odpada- tego pana aż za dobrze znam.

Odp: Sklep elektroniczny

Mniejszy, ale jest na jagiellonskiej kolo reformatow.

Komentarz

Omega - Przeniesiony na Glazera, w drugim bloku po prawej, wejście schodkami w dół od strony osiedla.

Komentarz

Zamieszczone przez szeggy Zobacz posta
        Mniejszy, ale jest na jagiellonskiej kolo reformatow.
        Przecież napisał, że nie chce tam kupować.
        Tak jak mówili, na Glazera, teraz mają większy lokal i jest ok. Nawet jak potrzebuję coś sprowadzić to nie ma problemu z częściami, i przy okazji doradzą jeśli buduje się jakieś urządzonko.

Komentarz

Zamieszczone przez hphubert Zobacz posta
          Ja pisalem o tym na Jagiellonskiej a nie tym kolo dworca przy placu legionow ehh. Chyba ze te dwa elektroniczne sa tego samego wlasciciela ale mi nic o tym nie wiadomo ;x

Komentarz

Zamieszczone przez _joon_ Zobacz posta

Elektronik z okolic dworca pkp odpada- tego pana aż za dobrze znam.

tak z ciekawosci zapytam co z nim nie tak??? sam mam zdanie wyrobione na temat tego pana nie najlepsze ale chetnie poznam opinie innych czy moj przypadek jest jedyny?

Komentarz

Pan z Sowińskiego to specyficzny gość... wolę już podjechać do Omegi, niż rozmawiać z Nim...

Komentarz

Ten ma pewne przezwisko, zapewne dla niego niemiłe, ale większości osobom znane... Nie będę tutaj go podawał, ze względu na dobra osobiste tego Pana.
                Także wolę Omegę, jednak Pan z Omegi sam mnie tam podsyłał jak pytałem o KITy albo o termistory, bo akurat nie miał takich oporów jakie potrzebowałem.

Komentarz

Parę razy byłem u tego Pana w sklepie i przysiągłem sobie że nigdy więcej tam nie pójdę, nawet gdyby to był ostatni sklep w Przemyślu. Ten Pan zachowuję sie wobec klienta jak Prof. dr hab. inż z dziedziny elektroniki czyli wszechwiedzący, a osoba kupująca to głąb nic nie wiedzący. Wiedzę to może i jakąś ma ale w podejściu do klienta i obsługi jest sto lat do tyłu. Widzę, że to nie tylko ja mam taką opinię o tym gościu.

Komentarz

Spokojnie, mam w rodzinie osobę 15 lat ode mnie starsza, która od 10 lat nie mieszka u nas w miescie i tez niezbyt dobrze wspomina tamten sklep.
                    Ale jesli chodzi o ceny to sa porownywalne, wiec komu blizej, do ktorego sklepu...

Komentarz

Setka: moja opinia na temat tego Pana z Sowińskiego jest porządnie umotywowana, w szczegóły nie ma co wchodzić. Szkoda tylko że tracą na tym młodzi którzy zamiast trafić na życzliwego sprzedawcę który potrafi zachęcić do hobby odstrasza :/
                      Pewe: w którym dokładnie miejscu bo nie kojarzę?

Komentarz

Zamieszczone przez hphubert Zobacz posta
                        Napisał, że nie chce kupować w elektroniku na Sowińskiego a nie na Jagiellońskiej.
                        Co do dyskusji o sprzedawcy z elektronika to już tutaj na forum kiedyś była dyskusja o nim i ten "sklep" został określony mianem "ostatni bastion komunizmu w Przemyślu" Moje zdanie jest takie, że Szanowny Pan Sprzedawca najpierw stwierdzi że coś takiego co chcesz kupić nie istnieje, potem przez 15 minut będzie Ci udowadniał że jesteś skończonym idiotą a na koniec stwierdzi, że ma taki towar ale Ci nie sprzeda bo na niego nie zasługujesz.

Komentarz

Pytając o trymer albo o przerywacz uzyskałem odpowiedź, że nie istnieją te rzeczy. Trymer to plastikowy lub z innego tworzywa sztucznego śrubokręcik to strojenia radia itd. Przerywacz to nawet zwykły przekaźnik i odpowiednia dioda.

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
                            Napisał, że nie chce kupować w elektroniku na Sowińskiego a nie na Jagiellońskiej.

W rzeczy samej, po za tym na Jagielońskiej to bardziej elektryczny jest niż elektroniczny.

Hubert: opiszesz jak tam się dokładnie dostać?

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
                              Szanowny Pan Sprzedawca najpierw stwierdzi że coś takiego co chcesz kupić nie istnieje, potem przez 15 minut będzie Ci udowadniał że jesteś skończonym idiotą a na koniec stwierdzi, że ma taki towar ale Ci nie sprzeda bo na niego nie zasługujesz.
                              Świetny opis;D

Komentarz

Pracuję...
                              X