REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Agencja reklamy

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Agencja reklamy

Witam.
    Poszukuję agencji reklamy która wykona kaseton podświetlany oraz reklamę na jakimś płótnie z wykonaniem projektu. W sieci znalazłem oferty ARTCREO, Pracownia reklamy Pacuła, oraz Agencja reklamy Iwa ale jeszcze nie byłem nigdzie pytać. Nie ukrywam, że poszukuję w miarę taniej i solidnej firmy. Jeżeli macie jakieś doświadczenie z jakimiś firmami to dajcie znać

Pozdrawiam

Odp: Agencja reklamy

Zamieszczone przez mlody_boy Zobacz posta
    Witam.
    Poszukuję agencji reklamy która wykona kaseton podświetlany oraz reklamę na jakimś płótnie z wykonaniem projektu. W sieci znalazłem oferty ARTCREO, Pracownia reklamy Pacuła, oraz Agencja reklamy Iwa ale jeszcze nie byłem nigdzie pytać. Nie ukrywam, że poszukuję w miarę taniej i solidnej firmy. Jeżeli macie jakieś doświadczenie z jakimiś firmami to dajcie znać

Pozdrawiam
    Osobiście wielokrotnie współpracowałem z ArtCreo jako podwykonawca
    myślę, że mogę polecić aczkolwiek oczywiście wizyta jest nieodzowna
    Pacułę znam ale w kwestii produktu się nie wypowiem bo bezpośredniego kontaktu z ich produktami nie miałem

niemniej jednak
    produkty o które pytasz wykona każda firma osobiście lub zlecając i jest to prosta "robota"
    projekt graficzny to odrębna brożka ale jak masz "plana" to nie będzie większego problemu

Komentarz

Co do projektu to mam mniej więcej koncepcję jakby to miało wygladać, także umięjetności grafika tutaj zadecydują.

Komentarz

Witam,
        nie chce rozpoczynać nowego wątku, którą firmę z Przemyśla polecacie do zrobienia reklamy na samochodzie (bus) ??

Komentarz

Pracuję...
        X