REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

niesamowita okazja tylko dzi¶ Blackberry 9300 za pół darmo

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [sprzedam] niesamowita okazja tylko dzi¶ Blackberry 9300 za pół darmo

witam,
    sprzedam w wielkiej okazji Blackberry 9300 Curve 3G, niewiele użytkowane, oprogramowanie nie ruszane, wszystko stoi jak fabrycznie, używałem smartfonu tylko do dzwonienia sms-owania i kilka razy przegl±darki, żadnych rysek i otarć, mam go około pół roku, 3 miesi±ce przeleżał w szufladzie, dodatkowo dodaję gratis oryginaln± słuchawkę bluetooth Blackberry hs-700 wart± 169PLN w ogóle nie używan±, tylko otwieran±, lecz z braku czasu nie sprawdzon±, jest na ni± oczywi¶cie gwarancja, kilka dni temu kupiona na allegro w sklepie stop podrobom. A teraz uwaga, dzi¶ i tylko dzi¶ cały zestaw Blackberry + słuchawka bluetooth tylko 550PLN.
    Błogosławiony człowiek, który znalazł m±dro¶ć; m±ż, który nabrał rozumu; Przyp. 3:13

Odp: niesamowita okazja tylko dzi¶ Blackberry 9300 za pół darmo

550 to za pół darmo? Nie żartuj sobie....

Komentarz

jak kupisz gdzie¶ prawie nieużywany zestaw blackberry 9300 za 381PLN, to daj znać, sam kupię, bo tyle wychodzi bez słuchawki bletooth, blackberry nowy kupiłem za ponad 700PLN pół roku temu, czy to nie wielka obniżka?
      Błogosławiony człowiek, który znalazł m±dro¶ć; m±ż, który nabrał rozumu; Przyp. 3:13

Komentarz

nowy 450zl

Komentarz

Słuchawka - 130zł

Telefon - 470zł

Razem 600zł + przesyłka

Proponuję 333zł

Komentarz

Biorę za 200 bez słuchawki????

Komentarz

Zamieszczone przez dudeusz Zobacz posta
              Słuchawka - 130zł

Telefon - 470zł

Razem 600zł + przesyłka

Proponuję 333zł
              375PLN za blackberry cały zestaw (z gwarancj± faktur±, cały zestaw papiery, słuchawki, bateria, kabel z ładowark±)
              +
              130PLN słuchawka bluetooth (nowa, tylko otwarta i ogl±dnięta)
              =
              505PLN (odbiór osobisty)

----------------------------------------------------------
              Norek, on jest jak nowy, żadnej ryski, żadnego otarcia, tylko dzwoniłem z niego i smsowałem, nie wykupywałem Blackberry BIS

----------------------------------------------------------------
              Dziemienin tylko ze słuchawk±

Komentarz

Zamieszczone przez adam_per Zobacz posta
                130PLN słuchawka bluetooth (nowa, tylko otwarta i ogl±dnięta)
                kłamczuszek

dodatkowo dodaję gratis oryginaln± słuchawkę
                Pray to your god, open your heart
                Whatever you do, be afraid of the dark
                Cover your eyes, the devil inside
                One night of the hunter
                One day I will get revenge
                One night to remember
                One day it'll all just end, oh

Komentarz

Zamieszczone przez RiceBoy Zobacz posta
                  kłamczuszek

rozpisuję już tak warto¶ciowo jak dedeusz chciał, co ile warte, prównanie z tym allegrowskim

---------------------------------------------------------------------------------------------------
                  Dedeusz, ponadto to co pokazałe¶ to wyprzedaż, czyszczenie magazynów, Blackberry z rysami i obiciami i tak za bardzo zjechałem z cen±.

Komentarz

adam_per: przestań się pogr±żać, gdyby¶ napisał że super cena 550plnów to nikt by się nie czepił bo to nie jest do komentowania ale skoro piszesz, że pół darmo to weĽ za to odpowiedzialno¶ć i przyjmij ofertę Dudeusza

Komentarz

drodzy koledzy fon kosztował dokładnie 749PLN, to kpina, żeby schodzić poniżej 400PLN, to link do aukcji, telefon zakupiłem 1 sierpnia, 2-go lub 3-go miałem już w domu:
                      http://archiwumallegro.pl/blackberry...500774503.html

Komentarz

Zamieszczone przez adam_per Zobacz posta
                        drodzy koledzy fon kosztował dokładnie 749PLN, to kpina, żeby schodzić poniżej 400PLN, to link do aukcji, telefon zakupiłem 1 sierpnia, 2-go lub 3-go miałem już w domu:
                        http://archiwumallegro.pl/blackberry...500774503.html

No tak, tylko teraz nowego można kupić za 460 zeta więc komu się opłaca płacić 550 za używany?? Nawet bior±c pod uwagę słuchawkę?

Komentarz

Tak samo jak auto z salonu wyjedzie powiedzmy 30 km i juz jego cena spada o iles tam procent

rozpisuję już tak warto¶ciowo jak dedeusz chciał, co ile warte, prównanie z tym allegrowskim
                          ale wliczasz t ow cene ogóln±(końcow±) wiec to nie jest gratis
                          Pray to your god, open your heart
                          Whatever you do, be afraid of the dark
                          Cover your eyes, the devil inside
                          One night of the hunter
                          One day I will get revenge
                          One night to remember
                          One day it'll all just end, oh

Komentarz

Zamieszczone przez Youstynka Zobacz posta
                            No tak, tylko teraz nowego można kupić za 460 zeta więc komu się opłaca płacić 550 za używany?? Nawet bior±c pod uwagę słuchawkę?
                            kto będzie zainteresowany tak atrakcyjn± ofert±, to się zgłosi, a ja nie zważam na te docinki, dzi¶ operatorzy wpychaj± telefony ile wlezie, rynek jest przesycony, ale już jest dużo odzewu

Komentarz

moj telefon jak go kupowalem w czerwcu byl wart blisko 2000zl, teraz nowy kosztuje 1200zl, tez jest "prawie" nowy tylko z niego korzystalem ;>

nowy z polskim menu + nowa sluchawka w pudelku (wszystko ze sklepu) kosztuje niecale 600zl z przesylka a ty chcesz 550zl za uzywke?

Komentarz

Pracuję...
                              X