REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wypozyczenie sprzetu ciezkiego

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [szukam] Wypozyczenie sprzetu ciezkiego

W najbliszym czasie bede potrzebowal wypozyczyc sprzet do zadan ciezkich. Prowadze firmie trudniaca sie zleceniami bardziej specjalistycznymi i wlasnie chce wdrozyc w oferte nowe rozwiazania jesli chodzi o uslugi deweloperskie oraz pochodne. Nie jestem do konca przekonany czy wszystko pojdzie zgodnie z planem dlatego tez nie mam zamiaru wydawac setek tysiecy zloty na taka inwestycje. Z tego co sie orientuje to jest kilka wiekszych producentow od ktorych mozna zwyczajnie pozyczyc tego typu sprzet na okreslony czas. Zastanawiam sie nad skorzystaniem z oferty RiwalPoland .. jestescie moze cos wiecej w stanie napisac o ich sprzecie? Szukam czegos co sprawdzi sie w najtrudniejszych warunkach. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez scientist; [ARG:4 UNDEFINED].

Sprzet ciezko to bardzo wazna sprawa.

Komentarz

Dokladnie.

Komentarz

Trzeba jednak sie umowic co do jednego. Przy wyborze sprzetu do takich ciezkich zadan nalezy skupic sie tylko i wylacznie na jakosci jaka oferuje dana firma. Tutaj nie ma miejsca na zadne bledy bo przeciez przy kontraktach ktore ida w ogromne kwoty .. zaplacenie kary za opoznienie moze byc ciosem dla nas jako wlascicieli. Przy wyborze nalezy sie tez kierowac ewentualnym serwisie ktory gwarantuje naprawe w ciagu 24 godzin od zgloszenia. Z tego co udalo mi sie wyczytac w sieci to najlepiej pod tym wzgledem wypada firma JLG. Maja swoje siedziby na terenie calego kraju wiec nie bedzie wiekszego problemu z zorganizowaniem sprzetu od nich.

Ostatnio edytowany przez zaneta80; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
        X