REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomysl na kariere

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pomysl na kariere

Jestem aktualnie w sytuacji podbramkowej mozna powiedziec .. szukam jakiejs mozliwosci rozwoju by wyrwac sie z mojej aktualnej pracy. Macie moze jakies sprawdzone kierunki badz zawody?

Moze cos z branzy IT?

Komentarz

Patrzac na to co sie dzieje na rynku pracy mozna szybko wyciagnac nastepujace wnioski .. jest wiele nowych zawodow w ktorych rokowania na przyszlosc sa naprawde dobre. Wydaje mi sie, ze czasy gdzie ludzie stawiali na studia powoli mijaja .. zmienia sie ich swiadomosc oraz to czego chca od zycia. Malo kto juz idzie w danym kierunku bo jego rodzice by chcieli .. zaczyna przodowac indywidualnosc. Jest to bardzo dobre dla wszystkich poniewaz prowadzi do rozwoju galezi gospodarki pt. uslugi. Dobrym przykladem moga tutaj posluzyc zawody zbudowane o model freelancera .. mozemy tak powiedziec o osobach ktore pracuja z klientami jednak nie sa u nich zatrudnione. Moj znajomy dzieki temu rozwiazaniu zostal trenerem personalnym z elementami fitness ( szerzej mozna o tym poczytac w tym artykule - https://zak.edu.pl/leksykon-zawodow/...entami-fitness ) Najwiekszym plusem wedlug niego sa tutaj bardzo elastyczne warunki pracy gdzie to on ustala jak bedzie przebiegal jego dzien. Do tego bardzo lubi kontakt z ludzmi wiec mozna powiedziec czuje sie jak ryba w wodzie w swoim otoczeniu. Moze wlasnie w takim kierunku warto sie udac? Przemysl dobrze sprawe...

Komentarz

Pracuję...
      X