REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Morsy w Przemyślu?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Morsy w Przemyślu?

Witam,

czy w Przemyślu jest jakiś klub/zrzeszenie "morsów"? Jeśli nie, to czy są przynajmniej jakieś pojedyncze osoby, które kąpią się w zimie w Sanie/na Żwirowni?
    A może ktoś jeździ w zimie nad ZEK - bo widziałem na FB, że jarosławskie morsy tam morsują

Odp: Morsy w Przemyślu?

Witam również szukam kontaktu do osób zainteresowanych tematem

Komentarz

Znam jednego swojego czasu morsował sobie w Sanie w okolicach plaży miejskiej . (wyraził zgodę na opublikowanie zdjęć-źródło facebook)

Konsekwentnie zamykałeś przede mną każde drzwi jak mogłeś przypuszczać , że zabraknie mi sił ?

Komentarz

Gacie pod lodem zostawił ?

Komentarz

Ponowię pytanie po roku: czy w Przemyślu są jakieś morsy?
          (Tylko mniej naturystyczne niż na w/w zdjęciach).

Komentarz

podaj bliższe informacje.
            a sądzisz że byliby ludzie zainteresowani tym sportem?
            adil

Komentarz

Oo, właśnie miałem zakładać temat o morsach, a tu taka niespodzianka!

Myślę, że znalazło by się parę ludzi. Chciałem iść samemu gdzieś, ale jakoś mi głupio. W parę osób zawsze raźniej, no i humor lepszy. Trzeba się zorganizować i pójść/pojechać gdzieś

P.S. Ama z morsem, można się dowiedzieć parę ciekawych rzeczy - http://www.wykop.pl/link/1359163/ama-jestem-morsem/

Komentarz

hahaha znam tego gościa

Komentarz

Odnawiam temat istnieje takowy klub w naszym mieście bądź w pobliżu?

Komentarz

O proszę, zapomniałem już o tym wątku, a widzę że się "rozkręca" - czyli co roku ktoś tu zagląda i ponawia pytanie

Ja rok temu już nie dopytywałem tu na forum, tylko poszedłem sobie sam przymorsić w Sanie. Nawet jakiś śnieg się pojawił - na co w te święta raczej nie można będzie liczyć.

Komentarz

Zdecydowanie najbardziej polecam Morsy z nad Bałtyku, na przykład Kołobrzeg, jest sporo osób, świetna impreza, wspólna rozgrzewka, wszystko wygląda wyjątkowo, polecam gorąco i pozdrawiam

Komentarz

Uuu...drodzy szanowni. Mordy z nad Bałtyku rzecz jasna rządzą i trudno się dziwić jak niełatwo im dorównać. To już chyba pokoleniowe, genetyczne wręcz hartowanie ciała od małego. Ale też ciekawostką jest np. "morsowanie" u sąsiadów - https://www.stenaline.pl/wycieczki/rejsy-jednodniowe - tzn. wypad promem na zimną wodę, dopłynięcie do brzegu Szwecji na ten przykład, szybka kąpiel i powrót. Czyli taki extreme morsing widziałem to ostatnio, przezabawna sprawa.

Komentarz

Pracuję...
                        X