REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wesołe Miasteczko?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wesołe Miasteczko?

Witam, znajomy mówił mi, że widział z daleka w okolicach ulicy Focha wystającą maszynę "Młot Voyager" z Wesołego Miasteczka - ktoś się orientuje, w jakich dniach to będzie otwarte i jakie tam są atrakcje?

Odp: Wesołe Miasteczko?

"Młot Voyager"
    Pray to your god, open your heart
    Whatever you do, be afraid of the dark
    Cover your eyes, the devil inside
    One night of the hunter
    One day I will get revenge
    One night to remember
    One day it'll all just end, oh

Komentarz

Tak to nazwał... po wpisaniu tej nazwy w Google rzeczywiście można znaleźć filmiki i zdjęcia ukazujące tę maszynę... Ale ja wczoraj jechałem przez Zniesienie i nie widziałem stamtąd żadnych wystających ponad budynki maszyn z Parku Rozrywki zatem chyba już się zwinęli...

Swoją drogą, nie ma jakiejś strony, na której umieszczane by był informacje o odwiedzających miasto Lunaparkach i Cyrkach?

Zlazłem mapkę wg. której na Podkarpacie przyjeżdżają dwa Lunaparki: "Luna-Park" i "Jiri Novy" ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś ich terminarza.
      http://lunapark.dbv.pl/viewpage.php?page_id=15
      Ostatnio edytowany przez kadi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez kadi Zobacz posta
        Ale ja wczoraj jechałem przez Zniesienie i nie widziałem stamtąd żadnych wystających ponad budynki maszyn z Parku Rozrywki zatem chyba już się zwinęli...
        Wesołe miasteczko stoi nadal... zwinął się pewnie po weekendzie majowym

Komentarz

Byłem przedwczoraj, pytałem - do 2 V na 100% są.

Komentarz

a jakie sa tam jeszcze atrakcje ?
            "Czysto logiczne rozumowanie nie da nam żadnej wiedzy o realnym świecie." Albert Einstein (1879-1955)

"Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem." Rudyart KIpiling (1865-1936)

"Experto credite - wierzcie doświadczonemu; wierzcie temu, który sam doświadczył; temu, kto doświadczył na własnej skórze." Wergiliusz

Komentarz

Wesołe miasteczko ma być jeszcze tydzień...Później standardowo 1 dzień przeznaczą na spakowanie się i nareszcie odjadą...Dla niektórych(mnie) jest to radość,a dla innych już nie.
              Ostatnio edytowany przez yankes_69; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Mirekos - młot jest, kolejka, samochodziki do zderzania, zamek do zjeżdżania, bungee pionowe (nie znam fachowej nazwy), karuzela i kucyki chyba.

Komentarz

Witam Widzę tu z kamery wesołe miasteczko chyba, ktoś coś wie ? do kiedy co jest itd...

Komentarz

Pojawi się jakieś wesołe miasteczko na tych wakacjach u nas?

Komentarz

Od czwartku jest na dolnej stacji wyciągu.

Komentarz

Zamieszczone przez kadi Zobacz posta
                        Witam, znajomy mówił mi, że widział z daleka w okolicach ulicy Focha wystającą maszynę "Młot Voyager" z Wesołego Miasteczka - ktoś się orientuje, w jakich dniach to będzie otwarte i jakie tam są atrakcje?
                        chyba bedzie stały koniec tamtejszych atrakcji...coś tam budują....
                        Błogosławiony człowiek, który znalazł mądrość; mąż, który nabrał rozumu; Przyp. 3:13

Komentarz

Pracuję...
                        X