REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

najblizsza stadnina koni

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• najblizsza stadnina koni

czy wiecie moze gdzie jest najblizsza stadnina koni, gdzie mozna by bylo troche pojezdzic i to nie za jakas wygorowana cene? no bo niestety w Przemyslu nie ma takiej mozliwosci (wylaczajac Krasiczyn)
    "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Stadnina koni w Stubnie
    37-723 Stubno,
    tel. (0-16) 671-42-56

Stadnina koni Kalników
    37-724 Kalników
    tel. (0-16) 671-42-01
    Pozdrawiam

Komentarz

Dzieki pewnie sie przejade jak bede miec chwile czasu, chociaz jest kawalek dla kogos bez samochodu... a nie orientujesz sie czy jest cos w Tarnawcach? Ktos mi kiedys wspominal, ze jakies konie tam sa... ale czy mozna na nich jezdzic?
      "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

Tak tak polecam stadnine koni w Stubnie mialem okazje tam byc u pewnej Kasi ktora skakala przez przeszkody na konikach i mialem pewna przygode z ta Kasia ciekawe czy Kasia dalej skacze :lol:
        Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!

Komentarz

Dari nie o takie przygody mi chodzi ale dzieki :twisted: :lol:

Jonathan Carroll

Komentarz

http://www.stadniny.org/ polecam ta strone, tutaj macie adresy 3 stadnin w okolicy naszego miasta
            "A tousend miles' jurney begins with a single step."

Komentarz

poczytam popatrze i trzeba sie na cos wreszcie zdecydowac :mrgreen: Dzieki za pomoc :lol:

Jonathan Carroll

Komentarz

Pracuję...
              X