REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trasy rowerowe - Przemyśl i okolice

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Trasy rowerowe - Przemyśl i okolice

Nie chcę szaleć. Na początek zwykła, płaska trasa wystarczy, bo padnę gdzieś po drodze. Jak wrócę do formy to wtedy pomyślę o szaleństwach. Trzeba tylko rower przygotować do trasy i będzie dobrze. Dzięki za pomoc. Po pracy wybiorę się na taką trasę. Myślę, że nie będzie źle z formą.

Komentarz

Jestem od nie dawna w Przemyslu, ale powiem wam, że jest tu gdzie pojeździć.

Komentarz

Gdzie można tu pojeździć Twoim zdaniem? Doradźcie mi coś, bo już mi się pomysły skończyły a pojeździłbym gdzieś. Szkoda, że nie ma trasy, która nie byłaby najeżona górami ;/

Komentarz

jedź sobie na Kopyśno, albo na Kalwarie Pacławską

Komentarz

Dataz, zawsze możesz wyskoczyć dalej niż Radymno, czy Korczowa (np. Lubaczów, Sieniawa, Biłgoraj)

Komentarz

Zamieszczone przez PioDer Zobacz posta
              Dataz, zawsze możesz wyskoczyć dalej niż Radymno, czy Korczowa (np. Lubaczów, Sieniawa, Biłgoraj)
              Dzięki za takie propozycje. Wolę sobie posiedzieć w domu.

Komentarz

Zamieszczone przez pantadek Zobacz posta
                Jestem od nie dawna w Przemyslu, ale powiem wam, że jest tu gdzie pojeździć.
                Pewnie, że jest gdzie pojeździć. Mi kiedyś wypad do parku czy na kopiec wystarczył, i było fajnie.

Dataz marudzisz. Idź lepiej na rower.

Komentarz

Dataz, nie marudź. Ja ostatnio wykręciłem 261 km z Krakowa do Przemyśla na bocznych drogach, podziwiając krajobraz polskich wsi, lasy, sady itd.

Ale jak to mówią: złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy

Komentarz

Z góry przepraszam za off top-a ale kolega, wielki pasjonat rowerowy poprosił mnie o pomoc w rozkręceniu video bloga, który być może zainteresuje kogoś z forumowiczów. Poniżej załączam jego pierwsze filmy na YouTube. Pragnę również poprosić miłych forumowiczów o udostępnianie filmów, gdzie tam tylko możecie, lajkowanie i subskrybowanie. Będę wdzięczny za pomoc, kto wie może "karma" działa Jeżeli mój post nie spełnia regulaminu forum, proszę o przeniesienie go do innego działu.
                    Pozdrawiam
                    https://www.youtube.com/watch?v=fq6MqJHEf0s
                    Cogito Ergo Scio.

Komentarz

Najlepsze są własne trasy rowerowe, wyznaczanie swoich dróg i ścieżek, bynajmniej Ja tak mam...

Komentarz

Pracuję...
                      X