REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualności ze stoku narciarskiego...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Aktualności ze stoku narciarskiego...

Może w tym wątku wrzucać wszytkie sprawy dotyczace np. warunków na stoku, wyporzyczalni sprzetu, planowanych imprez czy spotkań, itp.

Odp: Aktualności ze stoku narciarskiego...

a może by tak zamknąć ten temat i pisać w którymkolwiek innym już istniejącym? Tylko na pierwszej stronie w tym dziale naliczyłam ich 5 - nie za dużo trochę?

Komentarz

Chyba niezbyt wygodne jest pisanie o wszytkim w jednym watku, jak wchodze na "Foto z budwy stoku" to che takich informacji a nie np. czy wypozyczalnia juz dziala. Dlatego moja propozycja nowego watku. Wydaje mi sie ze watek z ogolnymi informacjami ze stoku moze sie sprawdzic i nie bedzie trzeba zapychac innych juz działajacych tematow.

Komentarz

Strona stoku i nie tylko www.posir.pl

Komentarz

Ok, niech zostanie ten temat, mogę go podwiesić dla wszystkich fanów białego szaleństwa.. właśnie myślałam, żeby coś takiego zrobić.

Komentarz

Ale strona to sie nie popisali.
            Pozdrawiam

Komentarz

ok, to kto wie ile kosztuje szkolka?? np. godzina nauki jazdy na nartach?
              "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

Szkółka rusz podobno od jutra i godzinka nanartach ma kosztować 40zł a na desce 50zł,
                Wypozyczalnia sprzetu: 20zł zwykłe narty, carvingi od 30zł (starsze modele) do 60zł nowe narty, cena za komplet sprzetu

Telefon do osoby zajmującej sie sprzetem 603 695 758

Komentarz

.............ło Jezusicku...........
                  "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

ma byc kamera z widokiem na stok ale narazie tpsa marudzi ze nie ma warunkow żeby podciągnąc linie, za to maja byc zdjecia ze stoku...

Komentarz

Obliczyłem wczoraj z kumplem przepustowość a wiec
                      - wyjazd kolejka 6 minut
                      - pełen obrót 12 minut
                      - liczba osób w pełnym obrocie 212 ( nie pamiętam około 100 foteli jest a wic 300m max)
                      - Czas oczekiwania na wjazd 4 minuty
                      - średnia prędkość zjazdu  około minuty jakieś 50s ale są i giganci którzy schodzą koło 2 minut
                      Nie będę liczył jaki zysk :P na jednym podjeździe możecie obliczyć sami ale, blachy prawie wyłącznie przemyśl a wiec wyciąg w pełni wykorzystywany w środku tygodnia koło godziny 18 ale to są początki, wiec pierwsza fala narciarzy nie odpuści . . w weekend stok jest zapchany na maxa . . ludzie maja więcej czasu a nie ma różnicy cenowej wiem że nawet arłamów ma w tygodniu tańsze bilety żeby wypełnić kolejkę która i tak musi się kręcić. .
                      Wnioski jeśli chcą utrzymać wysoka przepustowość powinni wprowadzić karnet czasowe, i tańsze zjazdy w tygodniu mieszkańcy miasta będą jeździli w tygodniu (w większości ) pozostawiając stok i lepszą przepustowość kolejki ludziom którzy przyjechali na weekend . . Podniesie to ogólna ocenę stoku ( bardzo ważne żeby nie stać i nie czekać w kolejkach) oczekiwanie na zjazd nie odpędzi turystów którzy przyjechali tu i zostawić maja jakąś kasę w naszym mieście stok ma być inwestycja ściągającą tu turystów a nie tylko stokiem dla miasta. Mieszkańcy miasta będą zadowoleni pieniądze które zaoszczędzą na zjazdach i tak je tam wydadzą prędzej czy później . . . tak ja umyśle a co wy o tym myślicie
                      Lubię pracę, praca mnie fascynuje, mógłbym siedzieć i patrzeć na nią godzinami

Komentarz

dzisiaj byłem na stoku ludzi nie było zbyt wiele, co 3-4 krzesełko bylo zapełnione, 3,5zl za wjazd to wg mnie troszke za dużo a to nie tedy droga żeny windować ceny bo to na pewno narciarzy nie przyciagnie. Tańsze bilety w tygodniui karnety dzienne/wieczorowe/ calodzienne musza zostac wprowadzone bo jak narazie to w porównaniu z innymi stokami (laworta/ gromadzyn) to przemyski stok jest chyba najdrozszy nie oferujac przy tym nic specjanego

Komentarz

Mdli mnie jak patrzę się na tego miśka w logo. Kurcze, co za obciach totalny... Fu.

Komentarz

szczerze to ja dopiero jak zobaczyłem to "logo" (wogóle nazywając to "coś" logiem obraża się te prawdziwe loga) z bliska na plakacie to dojrzałem że to coś na nim to... miś.

słowem - porażka.

Komentarz

A jak tak po przemyśleniu problemu doszedłem do wniosku, że nic nie wiem.

Nie pojmuję jak można wydać kilkanaście milionów złotych na inwestycję, a nie zadbać o profesionalną jej promocję.
                              Logo, a ostatnio nowa strona stoku dowodzi o kompletnym dyletanctwie tego kto marketingowo przygotował otwarcie stoku.

Wydanie kilku tysięcy złotych na profesionalną agencję, która przygotowałaby całą politykę identyfikacji tej największej inwestycji i szansy dla Przemyśla, która tu się przydażyła w kilkudziesięciu ostatnich latach wydaje się być oczywistym krokiem. Tymczasem mamy kompletną porażkę. Nie winię nikogo za to co jest - winię tego kto podejmuje decyzje.

Owszem może nie było czasu ale to tak jakby otworzyć sklep i nie zrobić w nim okna wystawowego :(.
                              Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

Pracuję...
                              X