REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualności ze stoku narciarskiego...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Aktualności ze stoku narciarskiego...

Wczoraj ok. godziny 17 było sporo ludzi, wszystkie krzesełka zajęte, musiała być spora kolejka, nie zazdrościłam im wiszenia nad ziemią w taki ziąb.
    O logu to już nie muszę pisać, wiadomo.. :/

Komentarz

Opierając sie na wyzej zamieszczonej informacji o przepustowości wyciągu tak sobie wyliczyłem:
      Jesli wrunki sniegowe utrzymaja sie przynajmniej do marca (a jest to bardzo mozliwe, zdjecia z marca tamtego roku http://www.przemysl.pl/serwis/index....info&id=310)to uzyskanie przychodu 900tys jest prawdopodobne
      ( takie podpbno sa założenia na ten sezon). Maksymalny przychod w ciagu jednego dnia to okol 90 tys ( jest okolo 100 wagonikow po 3 miejsca pelny obrot trwa okolo 12 minut razy 3,5zł razy 5 obrotow na godzine daje okolo 7500zł na godzine, wyciaga dział 12 godzin = 90tys dzienie)to maks, powiedzmy robimy z tego polowe, to 45 tys dzienie. Załózmy ze wyciąg bedzie działac tylko do 10 maraca czyli 50 dni razy 45 tys dziennie = 2 250 000!!!
      Powiedzmy ze połowa z tego to podatki, opłaty za media, pracownicy itp. to i tak wychodzi ponad milon złotych. Dobrze licze??

Komentarz

rudolfart : moze i dobrze liczysz, ale wez pod uwage to co napisal alien Nie wierze, by te 2 mln zl zostawili mieszkancy Przemysla, bo jesli ta kampania reklamowa bedzie jaka jest to w polowie lutego mieszkancy nie beda mieli za co wyjechac na stok.
        ...::::::...

Komentarz

Stronka z informacją o stoku plus mapka z dojazdem (to dla ewentalnych gosci z poza miasta).... na dole link do kilunastu fotek ze stoku

http://www.przemysl.pl/turist/stok.htm

Komentarz

Na epodkarpaciu ciekawe źródło informacji

Komentarz

Wczoraj około godziny 21 na stoku było 24 osoby  nie jest tak źle jak przed samum zamknięciem . . dziś niezła opsówa była przerwa w dostawie energii i stanął wyciąg po chwili naprawili ale ludziska na piechotkę pod górę nie wiem jak jest z zasilaniem awaryjnym ale działało na tyle żeby dociągnąć na górę tych co już siedzą . .wiec nie zamarzali :P przepustowość w okolicach 14 około 20 -25% mocy . . wiec chyba nieźle po otwarciu z ksiedzami ani śladu . . . co do kampanii reklamowej jest niezbędna myślę że miasto to dostrzeże a pyzatym chyba ruszył przetarg na projekt zagospodarowania oczek wodnych żwirowni i rewelacyjna okładka nasz przemyśl jeszcze nie wiem co jest w środku ale zapowiada się nieźle
              Lubię pracę, praca mnie fascynuje, mógłbym siedzieć i patrzeć na nią godzinami

Komentarz

Zamieszczone przez furtum
                nie wiem jak jest z zasilaniem awaryjnym ale działało na tyle żeby dociągnąć na górę tych co już siedzą . .wiec nie zamarzali :P
                o kurcze... jakby tam mieli dluzej siedziec, to ja wspolczuje... sama dzis zamarzalam przestepujac z nogi na noge.... brrrrr

Zamieszczone przez furtum
                a pyzatym chyba ruszył przetarg na projekt zagospodarowania oczek wodnych żwirowni
                mam nadzieje, ze bedzie to zaprojektowane "z glowa i wyobraznia"
                i jak to powiadala moja Pani dziekan: "Ma byc pysznie!"
                "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

Końcem lutego będzie oddana koncepcja stawików, powinnam wydziubać od nich, jak coś będzie ciekawego to wkleję.

P.S. Mąż się pytał, czy to logo to dzieło przedszkolaka. ;P

Komentarz

Droga netko, 31 stycznia jest ogłoszenie wyników:>

Komentarz

Dzięki Kiks! Okłamali mnie.

Komentarz

No i wygrałem :D dziś każdy kto przyniósł papierek z herbaty liptona mógł wygrać coś to coś to na przykład 10 przejazdowy karnet na kolejkę…zostało 6 bo było 50 a zgłosiło się tylko 44 osoby o zgrozo bo najmniej dał chłopaczek 14 a zebrał je pijąc ,,darmową herbatę Liptona a jak już miałeś karnet śmiało można było iść na piwko do grzyba jedyne 4 zł i okazanie karnetu kolejna nagroda opaski do wiązania nart tego też zostało d groma oczywiście jeśli tylko byłeś na stoku także otrzymałeś reklamówki od sponsorów . . a co do zawodów . poziom… nie mi ocenia parapetom wiało w twarz bardzo mocno wiec poszło im słabo ale było miło ogromne ognisko zimne piwo piękne panie czyli to co tygrysy lubią najbardziej a o 18 pokaż sztucznych ogni. . . Szef wszystkich szefuf…. Prezydent nasz też był po cywilnemu Moz dlatego załapał się tylko na podkładki pod kubki Liptowa i kalendarzyk a najwięcej papierków oddał pan Gibała 1075. . . kto tą herbatę wypije proszę pana ;P
                        Lubię pracę, praca mnie fascynuje, mógłbym siedzieć i patrzeć na nią godzinami

Komentarz

http://tvp.pl/400,20060120293325.strona

Tutaj jest materiał z TVP3 Rzeszów

Komentarz

Byl ktos ostatnio na stoku? Nadal takie kolejki do wyciagow? :>
                            no i jakie wrazenia z jazdy ... ja zaczne chyba na poczatku od mniejszych gorek, musze sie nauczyc "skrecowywac" ;P
                            "Trudno przekonać samego siebie, że miejsce w którym przebywamy, jest naszym domem i nie zawsze jest to miejsce, w którym tkwi nasze serce. Czasem mi się to udaje a czasem nie."

Jonathan Carroll

Komentarz

W tygodniu zjezdzasz prosto w wyciag, w weekend kolejka ale sprawnie sie przesuwa. Co do wrazen to w niedziele polamalem wiazanie :/
                              Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                              X