REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

stadion Juvenia

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• stadion Juvenia

Czy ktoś z forumowiczów wie, czy stadion Juvenii jest otwarty, w sensie czy można tam skorzystać z bieżni o każdej porze dnia i nocy?
    Are you gangsters? No, we are Russians.

Odp: stadion Juvenia

Ogólnie jest jeszcze zamknięty...ale spokojnie można zalogować się na bieżni) nawet o 21) fajnie się biega na tym tartanie) ps. wymogi do pracy zmuszają?))))
    You will never walk alone...!

Komentarz

Zamieszczone przez frystylez Zobacz posta
      Ogólnie jest jeszcze zamknięty...ale spokojnie można zalogować się na bieżni) nawet o 21) fajnie się biega na tym tartanie) ps. wymogi do pracy zmuszają?))))
      Wiela razy byłem tak zawsze otwarty
      Tylko ino ten tartan jakiś takiś asfaltowy był

Komentarz

dzięki za odpowiedź, dotychczas robiłam trasę w terenie, czas przerzucić się na bieżnię dla odmiany
        Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Jak to teraz jest z dostępnością do bieżni wzmiankowanego stadionu?
          Byłem dzisiaj i wszystko pozamykane, jak nie pospawane, to łańcuchy, kłódki itp
          Jako szary obywatel tegoż miasta nie mam już możliwości korzystania z bieżni ??
          Z regulaminu który wdniej przy jednym z wejść wynika iż mogą korzystać tylko grypy zorganizowane itp,. Dodam iż ów regulamin odnosi się do Orlika a bieżnia jak mniemam do niego nie nalezy, więc jak to jest, mogiem biegać czy nie ??

Komentarz

Zamieszczone przez dudeusz Zobacz posta
            Jak to teraz jest z dostępnością do bieżni wzmiankowanego stadionu?
            Byłem dzisiaj i wszystko pozamykane, jak nie pospawane, to łańcuchy, kłódki itp
            Jako szary obywatel tegoż miasta nie mam już możliwości korzystania z bieżni ??
            Z regulaminu który wdniej przy jednym z wejść wynika iż mogą korzystać tylko grypy zorganizowane itp,. Dodam iż ów regulamin odnosi się do Orlika a bieżnia jak mniemam do niego nie nalezy, więc jak to jest, mogiem biegać czy nie ??
            jak będzie bieżnia to sobie pobiegasz. Póki co bieżni nie ma, a stadion jest placem budowy. Więc spokojnie dokończą, pokropią, otworzą i w maju sobie pobiegasz.
            ...i dlatego lubie mówić z Tobą...

Komentarz

Zamieszczone przez cien Zobacz posta
              jak będzie bieżnia to sobie pobiegasz. Póki co bieżni nie ma, a stadion jest placem budowy. Więc spokojnie dokończą, pokropią, otworzą i w maju sobie pobiegasz.
              ja kcem już biegać tzn po bieżni nawet jeśli jest asfaltowa

a jak wygląda (w zastępstwie) kwestia dostępności do bieżni Polonii, cóś ktoś wie ?

Komentarz

Zamieszczone przez cien Zobacz posta
                Więc spokojnie dokończą, pokropią, otworzą i w maju sobie pobiegasz.
                Wszakże to najważniejsze w Polsce aby wszystkie inwestycje faceci w sukienkach namaszczali.

Komentarz

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
                  Wszakże to najważniejsze w Polsce aby wszystkie inwestycje faceci w sukienkach namaszczali.
                  ... róznych wyznań bo wszak szlaq go wie kto tam kopać piłkę będzie

Komentarz

Witam, chciałabym się zapytać czy wie ktoś na jakich zasadach można korzystać z nowego stadionu? Główna brama jest zamknięta dlatego proszę kogoś o informacje

Komentarz

Odgrzeje kotleta po roku czasu i ponawiam pytanie poprzednika czy jest jakiś regulamin czy cokolwiek ? Kiedyś obiło mi się o uszy że z bieżni na Polonii nie można korzystać a z juveni tak tylko że trzeba niby komuś zgłosić i mieć " specjalne obuwie". A w chwili obecnej to na Polonii nie widuje nikogo by biegał a na juveni może 2-3 osoby dziennie tyle ze to w godzinach około 16-18

Komentarz

To jest temat, który chyba wszystkich zastanawia. Z tego co wiem, to na chwilę obecną nie można wejść tam od tak sobie. W przypadku juvenil niby trzeba zgłosić, ale specjalnie jakoś tego nie pilnują.

Komentarz

Byłem ,biegam i nikomu nic nie mówię !
                          Wiem ,że kolega "rejestrował" się w szkole w sekretariacie ale to było zaraz po otwarciu.

Komentarz

Na regulaminie jest coś napisane że trzeba zgłosić wejście na stadion. Bo chyba raczej tam nie pilnują z dziennikiem obecności czy coś XD

Komentarz

Wręczam sobie złoty szpadel za odkop, ale mam pytanie. Czy ktoś wie, jak wygląda sprawa z wejściem na murawę na stadionie? Widziałem całkiem niedawno kilka osób, które swobodnie kopały sobie tam piłkę. Chciałbym wiedzieć, czy trzeba jakoś wcześniej z kimś się tam ugadać, żeby wejść itd.

Komentarz

Pracuję...
                              X