REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

stadion Juvenia

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Amelius
    rozpoczął temat stadion Juvenia

stadion Juvenia

Czy ktoś z forumowiczów wie, czy stadion Juvenii jest otwarty, w sensie czy można tam skorzystać z bieżni o każdej porze dnia i nocy?

• christie
    odpowiedział(a)
    Odp: stadion Juvenia

super stadiom, już zdarzyło mi sie tam być i robi warzenie

Zostaw komentarz:

• cWORMb
    odpowiedział(a)

Wręczam sobie złoty szpadel za odkop, ale mam pytanie. Czy ktoś wie, jak wygląda sprawa z wejściem na murawę na stadionie? Widziałem całkiem niedawno kilka osób, które swobodnie kopały sobie tam piłkę. Chciałbym wiedzieć, czy trzeba jakoś wcześniej z kimś się tam ugadać, żeby wejść itd.

Zostaw komentarz:

• Shiliat
    odpowiedział(a)

Na regulaminie jest coś napisane że trzeba zgłosić wejście na stadion. Bo chyba raczej tam nie pilnują z dziennikiem obecności czy coś XD

Zostaw komentarz:

• dUBY dABY
    odpowiedział(a)

Byłem ,biegam i nikomu nic nie mówię !
    Wiem ,że kolega "rejestrował" się w szkole w sekretariacie ale to było zaraz po otwarciu.

Zostaw komentarz:

• dawid92
    odpowiedział(a)

To jest temat, który chyba wszystkich zastanawia. Z tego co wiem, to na chwilę obecną nie można wejść tam od tak sobie. W przypadku juvenil niby trzeba zgłosić, ale specjalnie jakoś tego nie pilnują.

Zostaw komentarz:

• Shiliat
    odpowiedział(a)

Odgrzeje kotleta po roku czasu i ponawiam pytanie poprzednika czy jest jakiś regulamin czy cokolwiek ? Kiedyś obiło mi się o uszy że z bieżni na Polonii nie można korzystać a z juveni tak tylko że trzeba niby komuś zgłosić i mieć " specjalne obuwie". A w chwili obecnej to na Polonii nie widuje nikogo by biegał a na juveni może 2-3 osoby dziennie tyle ze to w godzinach około 16-18

Zostaw komentarz:

• karolix
    odpowiedział(a)

Witam, chciałabym się zapytać czy wie ktoś na jakich zasadach można korzystać z nowego stadionu? Główna brama jest zamknięta dlatego proszę kogoś o informacje

Zostaw komentarz:

• dudeusz
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez yankes_69 Zobacz posta
    Wszakże to najważniejsze w Polsce aby wszystkie inwestycje faceci w sukienkach namaszczali.
    ... róznych wyznań bo wszak szlaq go wie kto tam kopać piłkę będzie

Zostaw komentarz:

• yankes_69
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez cien Zobacz posta
    Więc spokojnie dokończą, pokropią, otworzą i w maju sobie pobiegasz.
    Wszakże to najważniejsze w Polsce aby wszystkie inwestycje faceci w sukienkach namaszczali.

Zostaw komentarz:

• dudeusz
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez cien Zobacz posta
    jak będzie bieżnia to sobie pobiegasz. Póki co bieżni nie ma, a stadion jest placem budowy. Więc spokojnie dokończą, pokropią, otworzą i w maju sobie pobiegasz.
    ja kcem już biegać tzn po bieżni nawet jeśli jest asfaltowa

a jak wygląda (w zastępstwie) kwestia dostępności do bieżni Polonii, cóś ktoś wie ?

Zostaw komentarz:

• cien
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez dudeusz Zobacz posta
    Jak to teraz jest z dostępnością do bieżni wzmiankowanego stadionu?
    Byłem dzisiaj i wszystko pozamykane, jak nie pospawane, to łańcuchy, kłódki itp
    Jako szary obywatel tegoż miasta nie mam już możliwości korzystania z bieżni ??
    Z regulaminu który wdniej przy jednym z wejść wynika iż mogą korzystać tylko grypy zorganizowane itp,. Dodam iż ów regulamin odnosi się do Orlika a bieżnia jak mniemam do niego nie nalezy, więc jak to jest, mogiem biegać czy nie ??
    jak będzie bieżnia to sobie pobiegasz. Póki co bieżni nie ma, a stadion jest placem budowy. Więc spokojnie dokończą, pokropią, otworzą i w maju sobie pobiegasz.

Zostaw komentarz:

• dudeusz
    odpowiedział(a)

Jak to teraz jest z dostępnością do bieżni wzmiankowanego stadionu?
    Byłem dzisiaj i wszystko pozamykane, jak nie pospawane, to łańcuchy, kłódki itp
    Jako szary obywatel tegoż miasta nie mam już możliwości korzystania z bieżni ??
    Z regulaminu który wdniej przy jednym z wejść wynika iż mogą korzystać tylko grypy zorganizowane itp,. Dodam iż ów regulamin odnosi się do Orlika a bieżnia jak mniemam do niego nie nalezy, więc jak to jest, mogiem biegać czy nie ??

Zostaw komentarz:

• Amelius
    odpowiedział(a)

dzięki za odpowiedź, dotychczas robiłam trasę w terenie, czas przerzucić się na bieżnię dla odmiany

Zostaw komentarz:

• dudeusz
    odpowiedział(a)

Zamieszczone przez frystylez Zobacz posta
    Ogólnie jest jeszcze zamknięty...ale spokojnie można zalogować się na bieżni) nawet o 21) fajnie się biega na tym tartanie) ps. wymogi do pracy zmuszają?))))
    Wiela razy byłem tak zawsze otwarty
    Tylko ino ten tartan jakiś takiś asfaltowy był

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X