REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Byliśmy na wyjeździe !

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: Byliśmy na wyjeździe !

i znowu kolejny udany wypad, w ostanich dniach polatalem na Kosztowej z Andrzejem i na niezlej Górze która malo kto zna a raczej NIKT (poza RELAXEM) niedaleko Bachowa, górka na wschód ale deniwelacja niewiem ale wieksza duzo od Kosztowy mysle ze 80 m bedzie trzeba sprawdzic...dzis wlasnie wialo ze wschodu wiec polatalismy do bólu na poczatku starsznie wialo plus termika kilka razy mnie poskladalo wiec poczekalismy i zaczal sie super termo-zagiel wykopywalo ladnie w góre baaardzo latwy dojazd i wyjscie na szczyt to jest najwieksza góra na wschód Obarzyn sie chowa zreszta jest juz strasznie zarosniety a tam pustynia ale po lewej i po prawej stronie lasek maly ale od siebie oddalony jakies 150 m....
    Paragliding for EvEr..jee

Komentarz

W niedziele bylismy na Hlomczy. Przez caly dzien utrzymywal sie kierunek NE po 15 chwilami z odchyłką E.
      Wiatr 3-5ms, kominy krotke do 8ms, część chmur na przedpolu rozpadala sie.

Był ktoś na Cergowej, interesują mnie tamtejsze warunki ?.

Pozdrawiam
      .Slawek

Komentarz

zaluj ze nie byles na Przedmiesciu.

Komentarz

Ja zaliczyłem i fotki można zobaczyć na www.latamy-dukla.up.pl. Latanie super. Kominy dość fajne i spokojne wynosiły bardzo wysoko. Tutaj foty ekipy z krakowa http://picasaweb.google.pl/kalamat.m...marcin/Cergowa.

Komentarz

witam..W niedziele bylismy ( ja i Andrzej) na takiej górce w miejscowosci Manasterz na trasie Kańczuga-Dynów. Górkę tę zauważyłem już jakiś czas temu ale kierunek wiatru skierował nas właśnie tam (N, NE ) raczej z pesymistycznym nastawieniem co do polatania. Rezultaty wypadu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Zbocze bardzo szerokie około 500 metrów a teoretycznie nawet i więcej (zależy od wysokości). Ale nie chodzi mi o latanie na żaglu, bez problemu załapuje się tam kontakt z termiką każdy kto tam był w niedziele praktycznie mógł się wykręcać zaraz po starcie pod podstawe choc nikomu się nie udało to Andrzejowi dużo nie brakło ( praktyka ;-( ) przyjemne latanko 38 km od Dubiecka skrótami 25 :-) nie trzeba mi cergowej by zrobic z o wiele mniejszej góry przelocik..jeeee...aha dodam że góra nie zarośnięta jedynie szczytem pasmo niewielkich drzew ale one wogóle nie przeszkadzają, start bardzo łatwy z dwóch startowisk jak komu lepiej...narazie jeżdżą tam koledzy z Przeworska do czasu kiedy przyjechali tam koledzy z Dubiecka

na dowód fotki z wypadu (jakosc z telefonu)

http://www.przemysl24.pl/galerie/par.../manasterzn-ne
            Ostatnio edytowany przez PARAMAXik; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Ile wiało i jakie przewyższenie ma ta górka?
              Można zamieszczać filmy z Youtube na naszym forum? -> Tak już można

Ćwierkacz

Komentarz

fajnie polataliście
                ps. Przemo te same pytania jak Alien !!

pzdr
                j.

Komentarz

szczerze to nie wiem jakie ma przewyższenie ale jest większa np. od górki koło dynowa (WIATRAK) i bardziej nachylona zresztą przy wietrze 6 meterków plus termika pieknie nas wynosiło co widac na fotkach. Wprawniejsi glajciarze bez problemowo robia z tamtąd przeloty ( choć takich ta górka jeszcze nie widziała) więc czekamy na śmiałka co zrobi z tamtąd chociarz 20 km :-) bo potencjaB ma wielki duze pzredpole ogromne i duzo odrywajacych sie kominów co chwile przechodzacych...byc moze na ten wekend bedzie N, NE

Komentarz

Podaję link do strony ze zdjęciami z wyjazdu na latanko do Słowenii
                    http://picasaweb.google.pl/Relax1309...kSierpie2008_1
                    Bylismy tam tydzień odwiedzajac Kobalę w Tolminie i Lijak w Ozeljanie. Poza tym w czasie wolnym zwiedziliśmy jaskinię w Postojnej.
                    Życzę miłego oglądania
                    Relax

Komentarz

Mała wyprawa do Bezmiechowej z soboty na niedzielę.Trochę latania , trochę browarka, trochę kłopotów.........Nic dodać,nic ująć-ot, szara rzeczywistość.
                      Kilka zdjęć z wyjazdu pod linkiem
                      http://picasaweb.google.pl/Relax1309...chowa06092008#
                      Pozdr Relax

Komentarz

kurcze wczoraj koleś który latał przed zachodem słońca (bordowy "żagiel") miał widoczki mocne fest..jeśli to ktoś z Was i robił zdjęcia to niech podzieli oparami ze żwirowni..

Komentarz

Zamieszczone przez b00n Zobacz posta
                          kurcze wczoraj koleś który latał przed zachodem słońca (bordowy "żagiel") miał widoczki mocne fest..jeśli to ktoś z Was i robił zdjęcia to niech podzieli oparami ze żwirowni..
                          W tamtej okolicy latał Romek ,ale nie wiem czy robił fotki. Moje są od drugiej strony miasta
                          http://picasaweb.google.pl/Relax1309...Wniki10092009#
                          Pozdr Relax

Komentarz

Zamieszczone przez relax1 Zobacz posta
                            W tamtej okolicy latał Romek ,ale nie wiem czy robił fotki. Moje są od drugiej strony miasta
                            http://picasaweb.google.pl/Relax1309...Wniki10092009#
                            Pozdr Relax
                            Ja nie mam "bordowego", ty też nie, może ktoś inny?

pozdro.prodi

Ps. fajne te fotki

Komentarz

Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś na żaglu latał

Komentarz

Zamieszczone przez prodi65 Zobacz posta
                                Ja nie mam "bordowego", ty też nie, może ktoś inny?

pozdro.prodi

Ps. fajne te fotki
                                Czyżby ktoś z "cichacza" latał po naszym niebie???A może kolega, który rozpoczął dyskusję ma problem z odróżnianiem barw.......??? Ciekawa sprawa
                                Pozdr Relax

Komentarz

Pracuję...
                                X