REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

stowarzyszenie?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: stowarzyszenie?

Ustaliłem, że stowarzyszenie zwykłe rejestruje się w powiecie grockim, czyli w Urzędzie Miasta Przemyśl. Czynność ta jest darmowa.

pozdro. prodi

ps. pracuję nad wariantami regulaminu stowarzyszenia, może jakieś sugestie z Waszej strony ?, mogą być nawet takie; daj se spokój gościu, po co to nam.

Komentarz

Zamieszczone przez prodi65 Zobacz posta
      Ustaliłem, że stowarzyszenie zwykłe rejestruje się w powiecie grockim, czyli w Urzędzie Miasta Przemyśl. Czynność ta jest darmowa.

pozdro. prodi

ps. pracuję nad wariantami regulaminu stowarzyszenia, może jakieś sugestie z Waszej strony ?, mogą być nawet takie; daj se spokój gościu, po co to nam.
      No i kto jest chętny do założenia stowarzyszenia??????
      Pozdr Relax

Komentarz

Zamieszczone przez relax1 Zobacz posta
        No i kto jest chętny do założenia stowarzyszenia??????
        Pozdr Relax
        Ślepy jestem, czy co? Zazwyczaj jak wchodzę na przemyskie forum to czytam co w "trawie piszczy", nie tylko na naszym podforum. Amelius mnie oświecił, na podforum inwestycje w Przemyślu i okolicy toczy się też podobna dyskusja, powiedziałbym nawet bliźniacza, tylko tam jakoś więcej zainteresowania.

pozdro. Prodi

Komentarz

No jak to nie ma chętnych ? a Jaaaa

Komentarz

spotkanie ludzi z podforum inwestycji w Przemyślu: sobota godzina 17, restauracja mieszczańska
            Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Zamieszczone przez prodi65
              Ślepy jestem, czy co? Zazwyczaj jak wchodzę na przemyskie forum to czytam co w "trawie piszczy", nie tylko na naszym podforum. Amelius mnie oświecił, na podforum inwestycje w Przemyślu i okolicy toczy się też podobna dyskusja, powiedziałbym nawet bliźniacza, tylko tam jakoś więcej zainteresowania.

Nie chodzi o to żebym chciał bruździć, ale tam też nie ma za wielkiego zainteresowania, bo tylko trzy osoby są aktywne , a reszta od przypadku do przypadku.Ot , przemyskie zainteresowanie!!!! Gdyby za to płacili to pewnie mielibyśmy całą radę miejską w wątku(celowo małymi literami) i pół magistratu!!!
              Pozdr Relax
              Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: poprawka błędu w zapisie

Komentarz

Prawie skończyłem projekt regulaminu stowarzeszenia, jako że jest to, zarys dokumentu prześlę go Wam jutro na priva i proszę o wnikliwe przeczytanie oraz "konstruktywne" wnioski i propozycje. Krytyka wskazana, mam czasami zapędy biurokratyczne (nawyk do wyeliminowania, a w lotnictwie jak Wiecie, eliminuje się przez ......)

pozdro. prodi

ps. oczywiście priv, dla tych co wykazali zainteresowanie (bo to ewentualni założyciele).

Komentarz

Popatrzcie na swoją pocztę e-mail, bo tam przesłałem projekt regulaminu.

pozdro. Prodi

ps. przeglądnijcie uważnie, bo błędów z całą pewnością parę popełniłem.

Komentarz

No i błędy były, ale w sumie niewielkie. Trochę poprawek i gotowe. Może spotkamy się przyszłym tygodniu, by sfinalizować przedsięwzięcie?, jak wasza dyspozycyjność?

pozdro. prodi

Komentarz

Guteq i ja- dyspozycyjność zerowa, warszafka

ale nami się nie kieruj, proszę tylko o info.
                      Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

ja za spotkaniem

Komentarz

Sorry, że siedzę cicho, ale przyczepiło się do mnie "choróbsko". Ale tak siedząc i nudząc się znalazłem coś takiego:

(... dniu 16 listopada 2005 r w Sali narad Urzędu Miejskiego w Przemyślu odbyło się spotkanie z udziałem władz Miasta Przemyśla, Starostwa Powiatowego w Przemyślu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Ponadto w spotkaniu udział wzięli wójtowie i burmistrzowie gmin ościennych.

Spotkanie było kontynuacją dyskusji odbytej 10 października br. efektem, którego było wypracowanie wspólnego stanowiska w sprawie przyszłości i kierunków rozwoju terenów przygranicznych. Dzisiejsze rozmowy dotyczyły sfery związanej z rozwojem infrastruktury

Przedstawiciele przygranicznych powiatów i gmin województwa podkarpackiego, zebrani na spotkaniu, które odbyło się w Przemyślu w dniu 16 listopada 2005 r. wyrażają potrzebę podjęcia działań oraz uwzględnienia wnioskowanych priorytetów inwestycyjnych we wszelkich opracowaniach dotyczących planowania przestrzennego i rozwoju regionalnego.

Wspólnie wypracowane wnioski w zakresie zadań ponadlokalnych mają na celu poprawienie atrakcyjności gospodarczo-inwestycyjnej regionu, ze szczególnym wskazaniem poniższych inwestycji:

1. Sieć lokalnych lotnisk i lądowisk :
                          • Lądowiska :
                          - w rejonie Przemyśla – gmina Medyka lub Żurawica,
                          - w rejonie Huwnik - gmina Fredropol,
                          - w rejonie Cieszanowa.
                          • Lotnisko :
                          - w rejonie Arłamowa - gmina Bircza, ...)

i co cała para poszła w gwizdek?. Mamy 2009 r. a po powyższym już nie znalazłem niczego, co wskazywałoby na choćby na próbę realizacji tych wniosków. Chyba, że się mylę i źle szukałem.

pozdro. prodi

ps. dla PPG wystarczy to co jest, ale lądowisko to szansa na loty holowane

Komentarz

No i stało się!. Dzisiaj doszło do spotkania założycielskiego stowarzyszenia. Uczestniczyli Bruno, Edek, Józek, Marcin, Ozyrys, Relax i ja. Przyjęto nazwę Przemyska Grupa Paralotniowa "Latam Bo Chce", przyjęto regulamin i ustanowiono przedstawiciela stowarzyszenia. Zostałem nim ja, choć miałem na myśli Relax-a, ale ten "politycznie" wmanewrował się w przewodniczenie zebraniu i stało się jak stało. Nadmieniam, że do zarządu wybrano Marcina i Józka. Marcin zobowiązał się do stworzenia i prowadzenia strony www, przejmujemy też koszty dzierżawy górki w Łuczycach. Bruno i Ozyrys zapewnili zaplecze rozywkowe, a Relax zaprezentował się medialnie (ma chłop talent). No cóż, teraz należy złożyć kwity w Urzędzie Miasta i odczekać 30 dni na uprawomocnienie się, a potem do boju.

pozdro. Prodi

ps. pracy, nie będzie brakować, już ja wam to zorganizuję )))
                            Ostatnio edytowany przez prodi65; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: bład w pisowni

Komentarz

ps. pracy, nie będzie brakować, już ja wam to zorganizuję )))

a dupsko to się aż nam marszczy ze strachu Prezesie!!!!!!!!!
                              Pozdr Relax
                              Ostatnio edytowany przez em; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: poprawka w zapisie

Komentarz

Dokumenty dzisiaj złożone do Prezydenta Miasta, teraz 30 dni na uprawomocnienie
                                i 19-go lutego br. możemy działać (chyba, że Sąd Rejestrowy na wniosek UM lub Prokuratury nam zabroni - ALE ZA CO?).
                                Pozdro. Prodi

Ps. Jesteśmy winni Relax-owi, dwie koszulki, 1/10 ryzy papieru i trochę tuszu do drukarki, a dodatkowo gościu od rana opisywał nasze wczorajsze wyczyny "szczegółowo".

Komentarz

Pracuję...
                                X