REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

stowarzyszenie?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Odp: stowarzyszenie?

No to zaczynamy .
    Na Relaxa chyba pasuje koszulka o rozmiarze L , , mam w piwnicy stary tusz kreślarski i papier też , z reklam tej makulatury jest ze 3 kg.

Komentarz

Zamieszczone przez Pilot PP i PPG Zobacz posta

No to zaczynamy .
      Na Relaxa chyba pasuje koszulka o rozmiarze L , , mam w piwnicy stary tusz kreślarski i papier też , z reklam tej makulatury jest ze 3 kg.

a na Józka XXXXXXXS-mam taką koszulkę po moim kocie!!!!

Komentarz

http://www.zycie.pl/informacje.php dla tych co nielubią kupować gazet pozdrawiam

Komentarz

19-go lutego ruszamy, z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością (po uprawomocnieniu stowarzyszenia). Moje plany to, "strona internetowa", tutaj liczę na Tajnego.
          Było by, fajnie zorganizować coś w pierwszy weekend maja, w trakcie charytatywnej imprezy "Podaruj dzieciom szczęście". Ja z Relax-em i Józkiem w tamtym roku, sami zaprosiliśmy się na tą imprezę (z czego wyskoczyli ci skoczkowie i dlaczego nie wylądowali - pamiętacie?).
          No, to tak:
          a). program "zasłonić" niebo, czyli zaprosić jak najwięcej pilotów,
          b). program "ożywić" niebo, dynamiczne pokazy (tutaj liczę m.in. na pokazową grupę "Szmaciani"),
          c). program "udostępnić" niebo, czyli pokazanie sprzętu, udostępnienie swojego sprzętu do jego stawiania i biegania z nim, oraz przede wszystkim zaproszenie tandemowców PPG i pilotów paraplanów, by "powozić" ludzi nad naszą okolicą.

Co Wy na to? Włączamy się do organizacji imprezy?

pozdro. prodi

ps. niby daleko, ale w połowie lutego ruszają przygotowania organizatorów.
          Inni też o nas piszą, patrz www.aerokrak.pl

Komentarz

cyt :

"Urok lotnictwa

- Od najmłodszych lat marzyłem, by zostać zawodowym wojskowym. Ojciec się nie sprzeciwiał, a mnie bardzo ciągnęło do lotnictwa, które w lalach trzydziestych było w Polsce niezwykle modne - wspominał po latach FERDYNAND STUTZMANN. Takich entuzjastów podniebnych lotów, jak młody Ferdynand, było w przemyskich gimnazjach wielu. W Przemyślu działało Koło Szybowcowe, któremu prezesował gen. Boruta-Spiechowicz, a na pobliskich szybowiskach, na stoku Fortu Łuczyce i w Drozdowicach, młodzież zdobywała licencje pilotów szybowcowych."

Być może będziemy starać się kultywować tradycje Przemyśla związane z lotnictwem, co prawda nie stać nas na szybowce lecz każdy z nas może posiadać swój własny szmaciany szybowiec bądź samolot . Część górki Łuczyc jest już dzierżawiona, pozostaje tylko chęć i zapał do dalszej pracy.
            Koło szybowcowe przy MDK Przemyśl przestaje już interesować młodzież. W ciągu ostatnich 3 lat zostało wyszkolonych na pilotów szybowcowych tylko 4-5 mlodych osób, które poświęciły się lataniu .

Prodi, jestem za włączeniem się do organizacji imprezy . Trzeba wyjść do ludzi , pokazać że nasze zainteresowania nie są czymś extremalnym . Są bardziej bezpieczne niż jazda po mieście na rowerze, lub jazda na nartach .
            Pozdr.

Komentarz

No i stowarzyszenie stało się uprawomocnione, od tego momentu możemy legalnie działać realizując regulamin. Na początek składka roczna. Proponuję by, kasę trzymał Józek, który jest członkiem zarządu, a jednocześnie dzierżawcą, zgodnie z umową, górki w Łuczycach i to on wnosi opłatę, która ma być zrealizowana chyba w marcu.
              pozdro. Prodi

Komentarz

ile wynosi składka?
                Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Zamieszczone przez Amelius Zobacz posta
                  ile wynosi składka?
                  Całe 100 PLN rocznie

Komentarz

Zamieszczone przez prodi65 Zobacz posta
                    Całe 100 PLN rocznie
                    Zapomniałeś dodać, że oprócz składki jeszcze 150 godzin pracy społecznej !

Komentarz

Myślę ,ze te ,,godziny społeczne" są rozłożone na 10 lat

Komentarz

Zamieszczone przez ozyrys77 Zobacz posta
                        Myślę ,ze te ,,godziny społeczne" są rozłożone na 10 lat
                        Nic z tego, znaleźliśmy się oficjalnie w wykazie organizacji pozarządowych i złożyliśmy ofertę, z której będzie się trzeba wywiązać, patrz; http://www.przemysl.pl/nasze_miasto/...447/10016.html

pozdro.prodi

Komentarz

Witam zapoznałem się dokładnie ze stroną którą podałeś i dalej jestem bardziej niż przekonany ,że 15 godz w roku to jest wystarczająco dużo jak na moje ,,możliwości" i tak ,,prace społeczne -czyn społeczny" to jakos kojarzy mi się z głęboką komuną - a chyba nikomu o to nie chodzi. Pozdrawiam Ozyrys- be freedom

Komentarz

Zamieszczone przez ozyrys77 Zobacz posta
                            Witam zapoznałem się dokładnie ze stroną którą podałeś i dalej jestem bardziej niż przekonany ,że 15 godz w roku to jest wystarczająco dużo jak na moje ,,możliwości" i tak ,,prace społeczne -czyn społeczny" to jakos kojarzy mi się z głęboką komuną - a chyba nikomu o to nie chodzi. Pozdrawiam Ozyrys- be freedom
                            Ironizuję, nie zauważyłeś

Komentarz

Dmucham na zimne ,żeby się i kogoś nie rozczarować - pozdrawiam - [byle do wiosny] - Ozyrys

Komentarz

A na co będą przeznaczane pieniądze ze składek?
                                Are you gangsters? No, we are Russians.

Komentarz

Pracuję...
                                X