REKLAMA

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PARASTYLE - SZKOŁA PARALOTNIOWA w PRZEMYŚLU

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PARASTYLE - SZKOŁA PARALOTNIOWA w PRZEMYŚLU

Witam

Serdecznie zapraszamy na szkolenia paralotniowe i loty widokowe na paralotniach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
    www.parastyle.pl

Nasza Szkoła jest Certyfikowanym Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego, posiada certyfikat nr. PL/CTO/-115/2010/1 wydany przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Szkolimy na nowych kompletach paralotni renomowanych firm paralotniowych posiadających niezbędne atesty oraz aktualne przeglądy.

Nasze kursy odbywają się w okolicach Przemyśla oraz Bieszczadach.

Pozdrawiam serdecznie

Paweł Grzybowski

Kontakt:
    Mobile +48 790767353
    GG: 1418215
    Mail: info@parastyle.pl

Odp: PARASTYLE - SZKOŁA PARALOTNIOWA w PRZEMYŚLU

Osobiście cieszę się, że powstała w naszym mieście Szkoła Paralotniowa . Mam nadzieje,że poprzez to zwiększy się liczba paralotniarzy , którzy zaczną jeździć na tzw prawdziwe latanie między innymi za granice naszego kraju,bo na dzień dzisiejszy po prostu ciężko zorganizować chociażby jeden samochód na cztery osoby.Z tego co widzę, Grzybek zapierdziela na wysokich obrotach i mocno przykłada się ,aby szkoła działała w profesjonalny sposób. Zdobył jakimś cudem nowe skrzydła Niviuka ( górna półka) dla swoich kursantów , a nie jakieś tam stare szmaty , jak to bywa w co niektórych "certyfikowanych ośrodkach".Podoba mi się jego podejście do tematu - a może z czasem będzie też organizował jakieś wyjazdy w zimie , kiedy to szlag nas trafia z powodu "nie latania"???? Mimo tego ,że nie zawsze pałam do niego serdecznością i ścieramy się prawie na okrągło muszę przyznać, że gościu pozytywnie mnie zaskoczył.
    Pozdr Relax

Komentarz

Zamieszczone przez relax1 Zobacz posta
      Osobiście cieszę się, że powstała w naszym mieście Szkoła Paralotniowa
      A ja jeszcze bardziej, czeka go, ciężka ale mam nadzieję owocna praca. Podkarpacie nie będzie już taką białą plamą, wypełnioną pseudonauczycielami, którzy nawet potrafią się objawiać na oficjalnych "imprezach"
      http://forum.przemysl24.pl/showthread.php?t=7201&page=2
      Przemyska Grupa Paralotniowa "Latam, bo chcę"

Komentarz

a ile kosztuje taki kurs?

Komentarz

www.parastyle.pl na stronie masz wszystko opisane.

POLECAM! i pozdrawiam tt.

Komentarz

Serdecznie Zapraszamy na SZKOLENIA PARALOTNIOWE w Bieszczadach.

Koszt szkolenia: I Etap 800 zł, II Etap 800zł.
            Miejsce szkolenia: Bezmichowa, Dzwiniacz.

plakat.jpg

Dla naszych kursantów przygotowaliśmy noclegi w atrakcyjnych cenach 35 zł za dobę pokoje z łazienkami, na wyciągu narciarskim Laworta k. Ustrzyk Dolnych.

Oni już latają:

http://picasaweb.google.com/parastyl...eCzerwiec2010#

Szkolenia prowadzone są indywidualnie.

Podczas szkolenia kursant jest objęty instruktorską, a na czas szkolenia otrzymuje komplet sprzętu paralotniowego (paralotnia, uprząż, kask, radiostacja).

Szkolimy na nowych kompletach firmy NIVIUK.

Więcej informacji na stronie www.parastyle.pl

Pozdrawiam

Paweł Grzybowski

Kontakt:
            Tel. 790767353
            GG: 1418215
            Mail: info@parastyle.pl

Komentarz

W ostatnim czasie mialem okazje podlaczyc sie pod grupe Pawla kursantow i razem z nimi troche polatac.Musze przyznac ze szkolenie w szkole stoi na bardzo wysokim poziomie, duzy nacisk kladzie sie przede wszystkim na opanowanie sztuki pilotazu w praktyce przy zachowaniu maximum bezpieczenstwa. Mi mimo tego ze mam juz ŚK, kilka dni spedzonych z ekipa oraz cennych wskazowek Pawla duzo dalo. Jezeli ktos wiec chce szybko, w milej atmosferze, a przede wszystkim bezpiecznie zaczac swoja przygode z lataniem jak najbardziej moge polecic szkole Parastyle.

P.S
              Dla niedowiarkow, moja wypowiedz NIE JEST tekstem sponsorowanym lub cos w tym stylu. Wyraza jedynie odczucia jakie odnioslem podczas kilkudniowego wspolnego pobytu w Bieszczadkach..

Pozdrowka,
              Tomek

Komentarz

Pracuję...
              X